dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m Miradowo | pozwolenie na budowę | cisza, natura, duży potencjał | Możliwość dzierżawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboard lub.

Szczegóły ogłoszenia

289 250 zł1 157 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1157 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 213 m² 122,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Florku pod Kutnem. Zachodnia strona miasta. Powierzchnia działki 1213 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 005 m² 66,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu dużą działkę położoną na obrzeżach wsi Białuń. Warunki zabudowy na dwa domy w trakcie realizacji. Wymiary działki 65x46. Działka usytuowana jako pierwsza w szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

91 500 zł1 830 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Borówno, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1830 m2.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł7 800 m² 31,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o pow. 7800m2 w miejscowości Długowizna w gminie Mszczonów, niedaleko Wręczy i parku wodnego Suntago ok. 2 km Działka to lasy i grunty leśne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 835 m² 99,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Andrychowie o pow. 38 ar. Teren przeznaczony w miejscowym planie jako mn1- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł681 m² 74,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 arowa działka położona w malowniczej miejscowości Jasionka u stóp góry Cergowa - działka płaska, słoneczna z pięknym widokiem w sąsiedztwie ładnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

123 720 zł1 031 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej, usytuowanej w cichej, spokojnej, malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł1 180 m² 379,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1180 mkw (wymiary ok.40x30 m) położona w Turowicach (Gm. Konstancin-Jeziorna). Cicha i spokojna okolica z szybkim i łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 562 m² 19,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna Składów, gm. Baranów Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Składów, w gminie Baranów, powiat Puławy, województwo lubelskie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 615 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Grabówko gm. Kwidzyn! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w spokojnej miejscowości Grabówko, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 136 m² 129,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 31/2 zlokalizowaną w Konarzycach. Konarzyce to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł8 679 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę przemysłową , inwestycyjną o nr 37/8 o powierzchni 8679 m2 usytuowaną w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł878 m² 659,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Rumi Rumia | ul. Torfowa Powierzchnia: 878 m Lokalizacja: rumia, ul. Torfowa ,nr działki 33/3 Dojazd: droga publiczna Media: prąd - skrzynka elektryczna na.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 389 m² 1 799,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - centrum Siedlec, ul. Brzeska Na sprzedaż działka inwestycyjna z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 032 m² 238,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Gnieżdżewo (gmina Puck), tylko 800 m do stacji kolejowej Swarzewo, świetne połączenie z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł14 000 m² 21,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo ładna, widokowa działka w Przesławicach (gm. Miechów). Działka o powierzchni 1,4 ha i szerokości około 26 m. Teren pofałdowany, od strony drogi płaski na odcinku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58 056 m² 17,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka piła kościelcka Powierzchnia: 58 056 m Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę położoną w Pile Kościeleckiej. Działka jest w całości porośnięta pięknym lasem sosnowym.

Szczegóły ogłoszenia

646 200 zł3 231 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca na własny dom, w którym spokój i bliskość natury będą w idealnej harmonii z Twoimi potrzebami? Oto nieruchomość zlokalizowana w Kamieńcu, gmina Kołbaskowo,.

Szczegóły ogłoszenia

5 668 200 zł31 499 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 3,149 ha. Działka w kształcie prostokąta, o przybliżonych wymiarach 78m/400m, położona w Serocku, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł20 200 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam bardzo malowniczo położoną działkę ze stawem o pow 20200m2, , grunt rolny z planem zagospodarowania (pod rekreację lub budowę domów o pow zabudowy do 30% wys. do 10m ,istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł7 000 m² 1,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do wynajęcia teren przemysłowy, utwardzony, oświetlony ( z przeznaczeniem na produkcję, składowanie, usługi i obsługę komunikacji) z dopuszczeniem funkcji towarzyszących jak:.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 724 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecam Państwu piękną, dużą działkę budowlaną położoną w miejscowości Stanów (gmina Brzeźnica) w odległości ok. 13 km od Żagania oraz około 30 km od starej Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 500 m² 35,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano -rolną 0 powierzchni 5500 m2 we wsi Zaróg pow.Częstochowski gmina Koniecpol Oferujemy Państwu działkę we wsi Zaróg w pow Częstochowskim gmina Koniecpol Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, słupsk, ul. Gdańska, 2000m2. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2000 m2, położoną w Słupsku, w województwie Pomorskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 000 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka rolna po podziale przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w bliskiej okolicy Goleniowa Dziaka o powierzchni 3000 m2 wjazd bezpośrednio z drogi lokalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

665 220 zł11 087 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,15 hektara. W mpzp około 95 arów oznaczona jako tereny rm - budownictwo zagrodowe. Dojazd drogą asfaltową. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości około 50.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł2 213 m² 1,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie zachodniopomorskim w powiecie kołobrzeskim w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno. Działka o powierzchni 2213m2 objęta mpzp płaska nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 442 m² 421,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka 3442 m2 położona w Otominie. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 4044m2. Teren objęty mpzp. Mn/us - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 036 m² 73,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Doskonała inwestycja na przyszłość lub prywatna działka wśród drzew dla wymagających! Prezentowana nieruchomość stanowi 3 działki ewidencyjne o numerach: 297/4 o powierzchni 0,1282 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł4 017 m² 114,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Biłgoraju Biłgoraj, ul. Motorowa Położenie i okolica: działka zlokalizowana na spokojnym osiedlu w bliskiej odległości od centrum miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 393 m² 179,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę położoną w Koszalinie, w obrębie Dzierżęcino, przy ulicy Dzierżęcińskiej. Nieruchomość o powierzchni 1393 m2 jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 600 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępa wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5 600m2 z własnym zbiornikiem wodnym. Nieruchomość znajduje się tuż obok głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł855 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 855 m spokojna okolica, morąg, ul. Łąkowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 855 m , położona w urokliwej i spokojnej części Morąga.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł28 281 m² 198,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż rozległy teren inwestycyjny o powierzchni 2,828 ha, położony w Gryficach. To wyjątkowa propozycja dla inwestora szukającego dużego, spójnego obszaru pod rozwój działalności.

Szczegóły ogłoszenia

150 250 zł3 005 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3005 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

293 020 zł1 274 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W dobrzyniewie dużym Polecamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Dobrzyniewo Duże , gmina Dobrzyniewo Duże. Oferta idealna dla osób.