dowolna

Działki

64 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 108 ogłoszeń

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka blisko lasu na skraju Krupiej Wólki i Piskórki. Prąd jest przy działce a woda w odległości ok. 40m Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł9 770 m² 55,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 9700m2, położona w Aleksandrowie koło Bydgoszczy. Zostały ustalone warunki zabudowy o poniższych parametrach: a) dopuszcza się budowę.

Szczegóły ogłoszenia

116 400 zł1 200 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki, budowlane, ocice,1200 m2. Wgn nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane oznaczone symbolem 108mn o powierzchni 1200 m2 położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 252 m² 199,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnej działki pod inwestycję w turystyce? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Przedmiotem sprzedaży jest doskonale zlokalizowana działka budowlana, o powierzchni 2252 m.kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 481 m² 216,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bartoszówce - Twoje miejsce wśród natury! Szukasz idealnej działki w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury? Oto oferta stworzona specjalnie dla Ciebie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 003 m² 468,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: piękny widok na jezioro rozwijająca się okolica sąsiedztwo jeziora i lasu szybki dojazd do Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 339 m² 253,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne, duże działki z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działek powyżej 4000 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Wólka Pracka na granicy z Baszkówką.

Szczegóły ogłoszenia

75 141 zł759 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura na sprzedaż działka w Damnicy zlokalizowana w okolicy ul. Lipowej. Szczegóły: - powierzchnia 759m 2 - regularny kształt prostokąta - przyłącze wody, kanalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 186 m² 84,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w pobliżu rzeki Wkry, przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową. Media w drodze powiatowej. Jeśli cenisz sobie spokój, ciszę, malownicze widoki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 157 m² 380,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1058m2 w miejscowości Karwowo. W urokliwej wsi nieopodal Warzymic z piękną panoramą Szczecina otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 300 m² 111,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Limanowa, obręb siekierczyna o powierzchni 3300 m2 z możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 232 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej z panoramicznym widokiem - Klucze, ul. Górna Vestalia Property zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł4 500 m² 58,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 4500 m2 położoną w spokojnej miejscowości oddalonej o niecałe 10 km od Kamienia Pomorskiego. Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł13 480 m² 474,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren o szer. frontu 171 m, objety mpzp, przeznaczenie pod zabudowę usługowo-techniczną, w tym produkcyjną, handlu hurtowego, magazynów, administracji i biznesu, wystawiennictwa.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł851 m² 244,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 851 m , położoną w miejscowości Radzewo przy ul. Pomorskiej 5, w odległości 9 km od Kórnika i 30 km od Poznania. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

181 260 zł1 007 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przestrzeń która gwarantuje spokój i sielski klimat - Wyłącznie w naszej ofercie! Do wyboru aż 4 działki o różnym położeniu! 119/14 ma powierzchnię 1316m2 119/16 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 762 m² 41,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki rolno-budowlane położone w miejscowości Mącice (gmina Chorzele). Dostępne działki W ofercie posiadamy dwie sąsiadujące ze sobą działki o numerach ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

632 400 zł527 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gdańsk świbno wyspa sobieszowska Na sprzedania jest 2 działki o powierzchnia 1. pow. 527 mkw 2. pow. 574 mkw 3. pow. Przy działkach jest prąd i gaz kanalizacja w trakcie budowy. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł5 400 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - atrakcyjny teren leśny w miejscowości Kupce, gmina Korytnica, o pow. 5400mkw. Cena oferowana za ten piękny kawałek ziemi to jedynie 30 000 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę. To.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 571 m² 194,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora w okolicy Choszczna. Działka o pow. 2571 m2 położona na półwyspie pięknego Jeziora Bukowskiego w kompleksie działek o podobnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 400 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr.74/14) o powierzchni 1400 m , położona w spokojnej i zielonej części Dobrzewina, przy ul. Chłopskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 021 m² 242,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w powiecie poznańskim w Pobiedziskach, w okolicy ulicy Kiszkowskiej o powierzchni całkowitej 2021m2. Na powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

78 300 zł991 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 991.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 385 m² 180,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu nieruchomość w Ratowicach - działka z mpzp pod zabudowę mieszkaniową, położona w spokojnej, uporządkowanej części miejscowości. Najważniejsze atuty: - media.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł583 m² 1 027,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w centrum Redy - idealna pod inwestycję lub dom jednorodzinny! Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 583 m , położoną w samym sercu Redy. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 680 zł3 767 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka leśna nieopodal jeziora. Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki nad malowniczym jeziorem, która z pewnością spełni Twoje najskrytsze marzenia! Ta niepowtarzalna oferta kusi.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 128 m² 108,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż o powierzchni 2128 m2 położona w miejscowości Donimierz gmina Szemud. Złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 588 m² 270,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z wydanymi warunkami zabudowy Tylko w naszym biurze. Oferta na wyłączność! Zapraszam tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł12 200 m² 13,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną z częścią rekreacyjną Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,22 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 600 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dziewięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki, powiat sieradzki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 008 m² 189,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skrzynka, gm. Dobczyce działka budowlano-usługowa z ładnym widokiem. Na sprzedaż działka o powierzchni 2008 m , zlokalizowana w miejscowości Skrzynka, zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł969 m² 516 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 969 m2 położona w spokojnej, zielonej okolicy Suchego Boru. Działka zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

484 500 zł5 700 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Działka o powierzchni 5700 m2., z czego około 1950 m2 to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł5 733 m² 90,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Jastrzębiu-Zdroju, dzielnica Pochwacie, przy ul. Polnej, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 17 ar położonej w miejscowości Nielepkowice gm. Wiązownica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

963 000 zł1 284 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1284 m , położona w miejscowości Dawidy Bankowe (gmina Raszyn, powiat pruszkowski), obręb 0002, numer ewidencyjny 70/2 Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 518 m² 391,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1518 m , zlokalizowana w Tychach w rejonie ul. Katowickiej, jednej z głównych arterii miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 530 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 1530 m , położoną w spokojnej miejscowości Damasławek w powiecie Wągrowieckim - idealnej dla osób ceniących ciszę.