dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

365 000 zł7 000 m² 52,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży: działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 262 m² 75,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość, gdzie z powodzeniem odnajdziesz siebie oraz stworzysz nowe miejsce do życia dla Twojej rodziny. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o wielkości niewiele ponad.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł6 976 m² 102,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha).

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł7 367 m² 20,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlano leśną w miejscowości Przymiłowice Podgarbie gm. Olsztyn Działka położona jest w bezpośredniej zabudowie jednorodzinnej, tył działki zalesiony działka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 202 m² 290,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m , położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 400 m² 142,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 1400 m . Jest to teren o funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, co stwarza szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 660 m² 97,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położone w Turośni Dolnej o łącznej powierzchni 2660 m2 tel   Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 683 m² 237,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną na granicy Mesznej i Buczkowic. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł993 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 993 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Chrzanów Mały Lokalizacja: chrzanów Mały Powierzchnia: 1500 m2 Działka położona w Chrzanowie Małym 2km od Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Do wjazdu na autostradę 3km.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł5 823 m² 154,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z szerokimi możliwościami zabudowy, częściowo objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowym atutem jest druga działka w cenie stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 999 m² 44,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, duża działka, 3999m2, bajeczna okolica, myszków, smudzówka. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę usytuowaną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 113 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 5422, położona w Wałczu przy ul. Wroniej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie z uchwałą nr.

Szczegóły ogłoszenia

70 854 zł1 446 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Dźwierzutach Oferujemy w sprzedaży kompleks działek rolno-budowlanych położonych w mazurskiej wsi Dźwierzuty w sercu regionu znanego jako Zielone Płuca Polski.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł942 m² 126,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

#dzialkitonaszaspecjalnosc nr ogłoszenia: 379dz1025 kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Owińska,wielkopolskie

7 900 000 zł29 930 m² 263,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny- obiektów produkcyjnych składów, magazynów- czerwonak Działka o powierzchni 2,9930 ha objęta w większej części mpzp, dla drugiej części należy wystąpić o wz (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Żelewo,zachodniopomorskie

350 000 zł1 386 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1386 m - Żelewo, blisko jeziora Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1386 m , położoną w drugiej linii od jeziora - zaledwie 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Żurawia

Koszalin,zachodniopomorskie

198 180 zł734 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w przepięknym miejscu na osiedlu Rokosowo przy ul.Żurawiej. Cena od 246 zł/m2 do 270 zł/m2 brutto Na sprzedaż kompleks 8 działek podzielonych na pow. ok. 0,0700 ha- 0,0813 ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł24 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki inwestycyjnej przy ul. Wręczyckiej w Częstochowie. Działka o powierzchni ok. 2,44 ha (24.000 m2). Szerokość działki ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł26 100 m² 4,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka rolna o powierzchni 2.61 ha, położona we wsi Waliły, gmina Gródek, powiat białostocki. Cena nieruchomości wynosi 130 000 pln, co przekłada się na 4,98 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 378 m² 290,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Jedna z ładniejszych działek budowlanych w ofercie biura. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu z widokiem na góry. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 831 m² 39,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leży w spokojnej okolicy - na skraju lasu. Dla wszystkich którzy uwielbiają obcowanie z przyrodą - pięknym lasem idealne miejsce do odpoczynku. Możliwość zakupu większej działki.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł51 900 m² 404,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość oferowana przez Okazja Nieruchomości to atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Wysokiej Głogowskiej (gmina Głogów Małopolski), charakteryzujący się strategicznym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 650 m² 115,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 16,5 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 16,5 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ok 8 ar, teren rolny.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł5 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka pośród pól i lasu - wyjątkowe miejsce na Twój dom Pustelnik / Gmina Marciszów Działka o powierzchni: 5600 m Decyzja o warunkach zabudowy pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł8 400 m² 105,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 8400 m , położona w miejscowości Wola Rafałowska. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam do zaoferowania Państwu działkę usługową na wynajem znajdującą się w miejscowości Sucumin. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

210 330 zł855 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość!*** 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwunastu działek.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł10 685 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka zagrodowa o powierzchni 1,0685 ha (10.685 m2) położona we wsi Rościsławice, ok.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł817 m² 410,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widokowa działka budowlana 817m 2 W jaworzu Idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny! świetna lokalizacja - centrum - ul. Zdrojowa przy parku zdrojowym! - idealny metraż pod mały dom.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł21 077 m² 37,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa z panoramicznym widokiem na Jezioro Kaleńskie - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Położona w urokliwej wsi Żelisławie, w gminie Czaplinek, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

299 250 zł1 050 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko jeziora bnińskiego W dobrej cenie, pełne uzbrojenie W drodze, 25 km od centrum poznania Polecam Państwu średniej wielkości (1050 mkw, nr 56/10), pięknie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 089 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka z drzewostanem , z dostępem do rzeczki (działka na skarpie) teren suchy .Dojazd do działki asfaltowy. Media- woda , prąd i gaz przy działce. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł950 m² 1 042,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy pod budynek handlowo-usługowy Działka inwestycyjna 950 m w Sadach z Warunkami Zabudowy idealna pod gastronomię lub usługi! Lokalizacja: sady dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Niegocińska

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

149 000 zł3 034 m² 49,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferuję malowniczą działkę o powierzchni 3034 m , położoną w Rydzewie (gmina Miłki) urokliwej mazurskiej miejscowości nad Jeziorem Niegocin. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 109 m² 284,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To miejsce daje coś więcej niż tylko przestrzeń pod budowę daje realną możliwość połączenia życia i biznesu w jednej lokalizacji. Na sprzedaż działka o powierzchni 2109 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

742 800 zł7 428 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z kilku działek z podziału większego gruntu, położonych w powiecie nowodworskim gminie Leoncin miejscowości Secyminek. Działka w otulinie Kampinowskiego Parku w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł29 511 m² 4,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jako biuro nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży strategicznego pakietu dwóch działek rolnych w miejscowości Kaczorów (gm. Bolków). To propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w miejscowości Wronka w gminie Giżycko. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Orłowo

Orłowo,warmińsko-mazurskie

260 000 zł41 077 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 4,1 ha w pobliżu Puszczy Boreckiej gm. Wydminy Działka rolna położona na na obrzeżach malowniczej mazurskiej wsi Orłowo. Powierzchnia: 41077 m2; kształt: zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wólka

Wólka,kujawsko-pomorskie

188 600 zł8 200 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,82 ha (8200 m2) w miejscowości Wólka w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy. Jeżeli szukasz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij