dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

470 000 zł1 044 m² 450,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną w zielonej dzielnicy Sikorka w Dąbrowie Górniczej. To idealne miejsce pod wymarzony dom, łączące podmiejski spokój.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 800 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z możliwością budowy domu w miejscowości Tuligłowy, gmina Rokietnica, powiat Jarosławski. Idealna zarówno dla miłośników natury, jak i osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

120 900 zł1 209 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Osiedle Diamentowe Wzgórze - Twoje miejsce pod Dom z widokiem na przyszłość! kup działkę A firma wybuduje CI twój wymarzony dom ( formalności ograniczone do minimum ) Lokalizacja: jabłów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł18 155 m² 66,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu część działki gruntu pow. 18155 m (nr działki 315/4 obręb Komorniki), z przeznaczeniem pod aktywność gospodarczą, położoną blisko drogi krajowej nr 94 (wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł963 m² 289,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działka ma kształt prostokąta, jest równa i sucha. Wokół zabudowa jednorodzinna i działki niezabudowane. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 001 m² 499,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną w świetnej lokalizacji - Chwaszczyno Atuty inwestycji: - wszystkie media w drodze (woda, prąd oraz gaz) - szybki dojazd do Gdyni, - warunki zabudowy, - piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 081 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości Pozezdrze o powierzchni i z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

144 375 zł825 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja W ofercie: ostatnia działka budowlana, idealne miejsce dla miłośników natury w Wojnowicach, gm. Czernica. działka nr 42/9 - o powierzchni 825m2 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

267 372 zł1 061 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 180 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl na Mazurach blisko natury, blisko miasta. Szukasz idealnego miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a po południu w 5 minut dojedziesz do pełnej infrastruktury miejskiej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł1 628 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żelechów piękna działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1628 m2 i wymiarach 38x41. Położona pod lasem młochowskim. Doskonała lokalizacja. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

37 800 zł8 400 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolno-leśne atrakcyjne ceny Na sprzedaż działki rolno-leśne idealne dla rolników, inwestorów oraz osób szukających gruntu pod rekreację lub powiększenie gospodarstwa. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 000 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna 3000 m Zdzieszulice Górne, nr 429/11; 429/12; 429/13. Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 3000 m , położone w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

190 800 zł1 590 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania dwie działki budowlane o pow. 15,8 a i 15,9 a. Działki będą oznaczona w nowym mpzp jako tereny zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona na wzniesieniu, teren.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł7 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urokliwa działka rolna z potencjałem w przyszłości. Lokazliazacja: bieganów, zbieg ulic poziomkowa/rumiankowa pinezka: DANE TECHNICZNE:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 540 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z widokiem na staw- rybnik Kłokocin. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, niezabudowaną w Rybniku dzielnica Kłokocin. Nieruchomość zlokalizowana w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki budowlane 1000m2 lub 2000 m2 w Kielcach! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Falsztyn,małopolskie

230 000 zł1 210 m² 190,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę działki budowlanej położonej przy lesie, w miejscowości Falsztyn przy ul. Ogrodowej z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie oraz otaczającą naturę. Parametry: nr ewid. :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Michałki

Michałki,warmińsko-mazurskie

950 000 zł136 700 m² 6,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Michałki, to jedna z popularnych miejscowości położonych nad jeziorem Kalwa. Cisza, łono natury, jezioro w zasięgu ręki. Jeśli właśnie tego szukasz- zapoznaj się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 509 m² 80,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1509m 2 położonej w malowniczej miejscowości Dobra. Teren w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 050 m² 56,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działki budowlane na sprzedaż - Skulsk, ul. Mniszki Spokojna lokalizacja w pobliżu jezior i terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 400 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 44 ary (z możliwością podziału na mniejsze powierzchnie), położoną w malowniczej miejscowości Iwonicz, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł7 519 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rolno- budowlana działka o powierzchni około 75 arów położona jest w bardzo spokojnym miejscu w miejscowości Porąbka w rejonie ulicy Mała Puszcza. Działka jest pochyła.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 255 m² 110,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchniach 1255 m2 oraz 1245 m2, położone w Olecku na Osiedlu Siejnik II. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

508 680 zł4 239 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do Odkrycia Twojej Własnej Przestrzeni na Dziedziniec Marzeń! Marzysz o pięknym ogrodzie wokół swojego domu lub poszukujesz idealnego miejsca na rozwinięcie swojego biznesu? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł2 743 m² 627,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, rozległa działka budowlana położona w sercu malowniczego Puszczykowa, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Idealna przestrzeń pod budowę rezydencji dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 700 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Leśnicy, gmina Stryszów. Działka ma powierzchnię 17 arów, znajduje się w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł3 211 m² 49,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż wyjątkowa działka budowlana-czchów, powiat brzeski, województwo małopolskie. Zachwyć się pięknymi krajobrazami z punktów widokowych - Kozieniec i szczyt Machulec Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

4 128 000 zł5 160 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 5 160 m , położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Gdyni - Chwarznie-Wiczlinie. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 262 m² 261,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację nieruchomości gruntowej o powierzchni 1262m2 położonej w Ogrodnikach gmina Choroszcz Nieruchomość na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Białymstoku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wyszków,mazowieckie

240 000 zł1 437 m² 167,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bukowej w Rybienku Nowym, w odległości około 1 km od centrum miasta. Najbliższe otoczenie stanowią działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jeżyczki

Jeżyczki,zachodniopomorskie

40 000 zł7 400 m² 5,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa, niezabudowana, o powierzchni 0,74 ha, położona w obr. ewidencyjnym Jeżyczki w gminie Darłowo, pow. sławieński , oznaczonej w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 063 m² 63,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,2063 ha (2063 m ), położona w miejscowości Zabratówka, gmina Chmielnik, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

83 550 zł1 671 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Borówno, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1671 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zaborze,świętokrzyskie

115 000 zł1 207 m² 95,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Zaborze, ul. Dworska/łąkowa, gm. Morawica, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie. Działki numer.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 425 m² 89,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,25 ar położona w spokojnej i niewielkiej wsi Średnia Wieś, gmina Lesko. Działka posiada wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 093 m² 272,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1093 m , położoną w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Pogodnej w Bilczy (gmina Morawica), zaledwie 10 km od granic Kielc. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 878 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek 714 i 848 o łącznej powierzchni 6 878 m w miejscowości Okuniew. Tereny objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł624 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.