dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

99 000 zł1 135 m² 87,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Jeżowe , w powiecie niżańskim. Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 11.35 ar daje.

Szczegóły ogłoszenia

141 050 zł1 085 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1085m2 w Sawinie, gm. Tykocin ok. 20km od Białegostoku. Działka: z możliwością zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł4 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Jugów, góry Sowie Działki nr: 109, 114/2, 115, 116/1 Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jugów (gmina Nowa Ruda,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 888 m² 111,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna działka w Zduńskiej Woli na osiedlu przy Getta Żydowskiego, w pierwszej linii zabudowy. Działka o powierzchni 1888m2. Szerokość działki ok 17 m, a długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 449 m² 82,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dwie działki rolne zabudowane. Grunt o powierzchni 1365m2 położony jest w Kaczorowie na wzniesieniu. Na działce znajdują się dwa stare budynki - mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

312 550 zł893 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0893 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 490 m² 194,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zabudowana 1490 m2 (14,9 ara) na sprzedaż Kocikowa, gmina Pilica Opis: na sprzedaż oferowana jest działka zabudowana nr 460 o powierzchni 1490 m2 (14,9 ara), położona.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł14 337 m² 43,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana z terenami zielonymi o powierzchni 14337m2. Działka z dojazdem drogą gminną utwardzoną, w otoczeniu terenów zielonych. Media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 396 m² 88,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka znajduje się w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Przywidz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł974 m² 399,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w dzielnicy Winów. Działka o powierzchni niespełna 10 arów, posiada wydane warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł999 m² 250,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje spokój, a jednocześnie masz szybki dostęp do miasta i wszystkich niezbędnych udogodnień? Te działki w Piątnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł847 m² 188,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wykorzystywana jest na cele rekreacyjne i sprzedawana jest wraz z całym zagospodarowaniem (wiata, przyczepa kampingowa, toitoi, murowany grill). Cicha i spokojna okolica, duża.

Szczegóły ogłoszenia

582 800 zł940 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z widokiem na las, media- pełne Ładnie położona działka o powierzchni 1086 mkw, na granicy Kiekrza i Rogierówka. Spokojna okolica. Pełne media: p,W,G,K. bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

5 290 000 zł16 189 m² 326,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: atrakcyjny teren inwestycyjny w Tuchomiu - 1,6 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 050 m² 48,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas estate expert oferta sprzedaży działki Lokalizacja: miejscowość Bocheniec- nowa Wieś, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie Powierzchnia działki: 0,305.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł9 458 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 9458m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Częstochową.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł941 m² 126,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 941 m , położoną w Chełmie przy ul. Majdan. To idealne miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą się budować lub szukają działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 001 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 0,3001ha zostanie wydzielona geodezyjnie z działki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł69 600 m² 14,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6,96 ha położona na obrzeżach Chynowa. Działka graniczy z rzeką Czarną, składa się z klas III, IV i V. Na działce staw o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 155 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Żurawicach, gmina Kobierzyce. Do Wrocławia 25km, do Bielan Wrocławskich 15km, do Gniechowic 2,5km. Działka uzbrojona: woda, energia i kanalizacja. Pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 152 m² 347,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt w centrum Stargardu pod budownictwo wielorodzinne lub obiekty usługowe, biurowe, hotelowe, handlowe <1000m2, zdrowotne. Aktualne pozwolenie na budowę 3 budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 204 m² 103,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Mazurowicach koło Środy Śląskiej w cichej okolicy z dobrym dojazdem do Malczyc, legnicy, środy Śląskiej. Odległość do infrastruktury 272 m. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

207 400 zł1 147 m² 180,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zaciszna działka budowlana o powierzchni ponad 11 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 950 zł1 889 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18,89 ara (1889 m ) teren z dużym potencjałem inwestycyjnym pod zabudowę wielorodzinną. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 500 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad pięknym i czystym jeziorem Komorze o pow.3500m2. Działka jest oddalona od brzegu jeziora/plaży ok.250m,graniczy bezpośrednio z lasem i stawem ,jest działką.

Szczegóły ogłoszenia

234 799 zł2 291 m² 102,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2291m2 położona w miejscowości Ludowinka (gm.Wodzierady). Nieruchomość znajduję się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 103 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Do sprzedania duża i wyjątkowa 91 arowa działka budowlana w Lichwinie gm. Pleśna przy lesie. To doskonała oferta dla inwestorów, deweloperów oraz osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

(Uwaga! Do sprzedania dwie ostatnie działki w przepięknym kompleksie!) Mamy niezmierną przyjemność Państwa zaprosić do sprzedaży kompleksu kilkudziesięciu działek w uroczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł5 411 m² 4,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna rataje słupskie, gmina pacanów powiat buski! Oferujemy do sprzedania działkę rolną o powierzchni 0,5411ha. Działka w kształcie nieregularnym. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 046 m² 85,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku ul. Nieszawska Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2046m 2 objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kaźmierz,wielkopolskie

352 500 zł2 720 m² 129,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaźmierz - okolice ul. Nowowiejskiej Polecam działkę budowlaną - o powierzchni 2712 m2 - 352.500 zł. - na terenie objętym obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. - media.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 328 m² 46,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka W malowniczej woli łużańskiej! Oferta dotyczy działki budowlanej o numerze 386, o powierzchni 0,2328 ha, usytuowanej w przepięknej scenerii miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł12 300 m² 36,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Grunt z potencjałem - działka rolno-zagrodowa 1,23 ha, blisko S17 12 300 m pod siedlisko, gospodarstwo lub inwestycję - Nowa Wieś, gm. Kołbiel | 35 min od Warszawy Szukasz przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 912 m² 49,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 19.12 ar, położonej w miejscowości Gogołów, gm. Frysztak. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 000 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Urzucie koło Nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 38.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 216 m² 102,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 074 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Ślesinie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta a jednocześnie blisko centrum. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

47 500 000 zł47 000 m² 1 011 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu krakowskiego węzła komunikacyjnego. Przedstawiam niepowtarzalną okazję inwestycyjną działkę o powierzchni 4,7 hektara, położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł749 m² 323,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Borowiczki - spokojne osiedle z pełną infrastrukturą i dogodnym dojazdem do centrum Na sprzedaż działka budowlana: - pow. 749 m2 - wymiary 21x36m - wjazd od północnej strony - w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 662 000 zł3 392 m² 489,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bielsko-biała grunt dla inwestora Proponuję na sprzedaż grunt o powierzchni 3392m2 zlokalizowany w Bielsku Białej w rejonie Starego Bielska. Działka płaska zagospodarowana, ogrodzona. Na.