dowolna

Działki

64 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 027 ogłoszeń

34 000 zł6 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne łącznie 68 arów. Na sprzedaż przedstawiam cztery działki leśne położone w miejscowości Zagórze, gmina Jodłowa, powiat dębicki, woj. podkarpackie. Działki o nr.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł750 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu idealną działkę na wymarzony "domek w Karkonoszach" Nieruchomość ta położona jest u podnóża gór, przy wejściach na szlaki turystyczne, dzięki czemu to idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł824 m² 661,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę, zlokalizowana przy ul. Rolniczej blisko szkoły. Dojazd drogą z płyt betonowych, droga oświetlona. Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł11 320 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w centrum Ciechocinka. Atrakcyjna lokalizacja, blisko ścisłego centrum. Doskonale skomunikowana z ulica Zdrojową i ścisłym centrum. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł1 100 m² 293,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w gminie Jaktorów, w powiecie grodziskim. Piękna działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 1100 m2 i wymiarach ok. szer. 20 m x dł. 55.

Szczegóły ogłoszenia

360 120 zł3 001 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu zakup działki 158, w malowniczej miejscowości Sobieńczyce gminie Krokowa z wydanymi warunkami zabudowy, które poniżej zamieszczamy w części dla Państwa podstawowych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł9 500 m² 47,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ziemia w Pustelniku (mazowieckie, powiat miński, gmina Stanisławów) Cena: 449.000 zł Powierzchnia łączna: 9.500 m Działka nr 545 4.000 m , objęta MPZP przeznaczenie siedliskowe,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 350 m² 154,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Posiadamy w ofercie piękną działkę w Serpelicach , o powierzchni 1350m , z drewnianym, otynkowanym domkiem letniskowym po częściowym remoncie. Domek ma.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł5 726 m² 155,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla działki została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy - oferta pod inwestycję deweloperską. Na sprzedaż działka w Łodzi przy ul. Kosodrzewiny 54a (widzew). Zlokalizowana we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł2 070 m² 332,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2070 m Chrzanów Mały, gm. Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2070 m, położona w miejscowości Chrzanów Mały, gmina Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 170 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł4 400 m² 179,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka w super lokalizacji w Kiielnarowej o powierzchni 44 arów. Idealna pod budowę domów jednorodzinnych lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

276 200 zł3 000 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W studium teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe. W starym mpzp jeszcze status R2 z możliwością budowy siedliska - wystarczy wystąpić o pozwolenie na budowę. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę w Beleniu gm. Zapolice. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 7000 m2, szerokość 30 m. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 302 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyobraź sobie własny dom Trzy ustawne działki o powierzchni ok. 1300 m każda, położone w spokojnej i zielonej Ligotce, tylko 2 km od Namysłowa. Idealne miejsce dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną objętą mpzp, o powierzchni 1000 m w miejscowości Kolnik, nr działki 223/19, gmina Pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 800 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka rolna o powierzchni 7,28 ha, położona w obrębie geodezyjnym Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł1 000 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaskie działki budowlane blisko Gdańska! Żuława! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Żuławie nieopodal Jagatowa - miejscowości ze świetnym dojazdem do Trójmiasta oraz Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

1 267 410 zł7 635 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7?635 mkw., położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Pracka w gminie Piaseczno, niedaleko Złotokłosu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł26 184 m² 29,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w niezwykle spokojnej okolicy - z dala od ścisłej zabudowy wsi, blisko do jeziora Łaśmiady, straduńskiego. Na sprzedaż działka o powierzchni 2,6184 ha oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł8 600 m² 63,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana położona wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od Skierniewic. Idealnie nadaje się do wybudowania ładnej rezydencji - po uzyskaniu warunków.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł14 500 m² 103,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren o powierzchni 14 500 m, położony przy trasie S8, z szybkim dojazdem do Warszawa. To lokalizacja, która zapewnia sprawną komunikację w każdym kierunku i doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 050 m² 68,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W porębie wielkiej Z warunkami zabudowy Powierzchnia: 3050 m Lokalizacja: poręba Wielka, ul. Tyszkiewicza Zabudowa: wz dla 3 budynków mieszkalnych Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł2 220 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwonka, gmina Szypliszki w powiecie Suwalskim, do wydzierżawienia działka o powierzchni 2220 m2 pod działalność gospodarczą z możliwością posadowienia wiaty/ garażu / hali. Do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł6 874 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice duży teren rekreacyjny Proponuję do sprzedaży duży grunt rekreacyjny położony w Łodygowicach w okolicy ulicy Strażackiej. Działka o powierzchni 6874m2.Teren płaski, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł4 100 m² 75,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w sielskim zakątku Zabierzowa Bocheńskiego z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną działkę budowlaną o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 450 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1450 m2 znajdującą się w Pierzchnie, w Gminie Wręczyca Wielka, w powiecie kłobuckim. Lokalizacja: pierzchno,.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł4 466 m² 5 910,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w jednym z najatrakcyjniejszych górskich kurortów w Polsce Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł4 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 4000m2 gm. Milejów (powiat Łęczyński), okolice starościc/cyganki, ciche i urokliwe miejsce, las w odległości około 350m, łatwy i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 004 420 zł28 603 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. ok. 2,86 ha, składający się z kilu działek w użytkowaniu wieczystym, położony w pobliżu Zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł992 m² 154,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Frydek gm Miedźna z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działki 992 m2. Działka ma bardzo dobre położenie komunikacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 700 m² 191,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka usługowa w Izdebniku o pow. 47 ar, teren bardzo dobrze zlokalizowany pod działalność handlową, usługową, gastronomiczną bezpośrednio przy drodze. Media: woda na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł22 600 m² 10,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki ze stawem w Czartkach! Na sprzedaż działki położone w miejscowości Czartki w gminie Sieradz. Działki mają łączną powierzchnię 2,26 ha i wymiary około.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł1 090 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Borzęcin Duży w trzeciej linii zabudowy od ul. Wodnisko w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej- dojazd zapewnia cicha wewnętrzna droga.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 002 m² 189,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, nadmorskiej okolicy? Ta działka w Będzinku to idealne miejsce, by spełnić marzenie o życiu blisko natury i morza. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 300 m² 157,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną. Lokalizacja - miejscowość Roztoka Brzeziny, gmina Gródek nad Dunajcem. Bliska odległość: rożnów - 4 km Gródek Nad Dunajcem - 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł750 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Starych Bogaczowicach. Działka posiada dostęp do kanalizacji, wody oraz prądu. Teren dość pochyły, droga dojazdowa utwardzona. Bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 040 m² 134,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Pawłowice, gm. Teresin | nowy kompleks 30 działek Na sprzedaż działki budowlane położone w nowo wydzielonym kompleksie 30 parceli w miejscowości Pawłowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł10 814 m² 24,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.