dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

118 260 zł1 314 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz spokojnego miejsca na dom w otoczeniu natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Działki budowlane( wz) Gromin, gm. Pułtusk 1314.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cegielnik

Cegielnik,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 060 m² 108,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1060 m2 W miejscowości cegielnik, gmina zławieś wielka, powiat toruński. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

115 720 zł1 052 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kompleks działek budowlanych o powierzchniach od 1000 mkw do 1800 mkw. Dojazd do części z nich jest poprzez drogę publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

489 720 zł4 081 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W malowniczej okolicy. Oferujemy do sprzedania działkę budowlano-usługową o powierzchni 40,81 a, położoną w malowniczym miejscu wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 332 m² 141,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o pow. 1332 m2 położona w Grzędzicach, ul. Magiczna. Działka o prostokątnym kształcie. Dojazd drogą utwardzoną gminną, kolejno drogą.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 458 m² 157,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 000 zł5 800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna repty Lokalizacja Działka położona w Reptach Śląskich , dzielnicy miasta Tarnowskie Góry , przy ulicy Długiej spokojna i malownicza okolica, będąca zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł7 100 m² 28,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka z potencjałem to jej największy atut i coś, co poczujesz od pierwszej wizyty. Położona w Dylągówce (gm. Hyżne, pow. rzeszowski), na delikatnym wzniesieniu, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł6 040 m² 147,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania utwardzony plac w Bażanowicach przy głównej drodze Ofertą nieruchomości jest utwardzona działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 6040m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 622 m² 430,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość gruntową z bezpośrednim dostępem do jeziora, położoną w sercu Lipian - malowniczego miasta w województwie zachodniopomorskim, na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł4 005 m² 109,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (w trakcie uzyskania wz) położona w miejscowości Krynice, gmina Dobrzyniewo Duże, w odległości około 18 km od centrum Białegostoku. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 70 arów w całości przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. W mpzp oznaczona jako tereny mn. Dojazd drogą prywatną około 30 metrów od drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 092 m² 28,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej , z pięknym widokiem w malowniczej miejscowości Laski; gmina: złoty Stok o powierzchni 2092m2, działka nr 251 Obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zabrze,śląskie

144 000 zł2 230 m² 64,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Zabrzu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł288 m² 3 732,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta w przygotowaniu Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kanie

Kanie,mazowieckie

1 850 000 zł4 322 m² 428,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 4322m2, zlokalizowana w Kaniach (gm. Brwinów), powiat Pruszkowski. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł59 040 m² 66,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z koncesją na wydobycie kopaliny ze złoża piasku. Zasoby do 900 tys ton.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł113 552 m² 4,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wraz z budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi znajdują się na działce o łącznej powierzchni 113 552 m2 Stodoła drewniana dwuwejściowa ,obora murowana z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 355 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka w Machowinie 10 km od morza Duża działka budowlana na wsi. Machowino, gmina Ustka. Powierzchnia działki nr 521 to 4355 m , teren płaski, sąsiadujący z lasem, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 600 zł2 834 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja! 2 834 m , Wilkszyn, centrum, uzbrojenie, blisko lasu Przedmiotem sprzedaży 2 działki razem. Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/9 mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

122 280 zł1 019 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubenia 10,19ar. WZ na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Lubenia woj. podkarpackie, powiat rzeszowski opis nieruchomości : - dojazd: drogą współwłasną -.

Szczegóły ogłoszenia

75 344 zł913 m² 82,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 238/69 - 913 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w miejscowości Straduń , gmina Trzcianka. Nieruchomość znajduje się na obszarze objętym.

Szczegóły ogłoszenia

355 250 zł1 225 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy 7 działek pod zabudowę jednorodzinną Działki letniskowe (kategoria ML) leżą 100 m od jeziora w miejscowości Sarbsk. Na danym terenie dopuszcza się wznoszenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł3 194 m² 170,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W zachodniej części krakowa dzielnica nowa huta - działka trzecia Z trzech (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (b) i pierwszej (a) działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł2 520 m² 297,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane o powierzchni 2.520 m2 z projektami i pozwoleniem na budowę w Żaganiu. Na wydzielonych działkach zaprojektowano trzy domy dwulokalowe w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

286 075 zł57 215 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o powierzchni łącznej 5,7215ha położone w obrębie ewidencyjnym 0030 Wilczewo, gmina Stawiski. a) działka oznaczona numerem 429/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 195 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka zlokalizowana przy gownej ulicy w Łubiance z przeznaczeniem na tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług Działka ogrodzona z trzech stron siatka ,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja. Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 713 250 zł6 853 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z dostępem do Jeziora Ślesińskiego Głębockie, gm. Ślesin Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Głębockie, tuż przy popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 430 zł6 141 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki inwestycyjne - łebno, gm. Szemud | kaszuby | wz działki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Łebno (gmina Szemud), objętych decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63 200 m² 4,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 63.000 m2 usytuowaną w gminie Świdnica (Województwo Lubuskie) pomiędzy miejscowościami Świdnica oraz Piaski. Oznaczenia działek: -łąki.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł3 164 m² 398,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%, wskaźnik intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł1 449 m² 216,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gogolinie, w sąsiedztwie lasu. Działka kształtem zbliżona do prostokąta, o wymiarach ok 24m x 61m.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł810 m² 492,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Białych Błotach To wyjątkowa okazja inwestycyjna dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu. Działka o powierzchni 810.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 252 m² 127,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko W biurze horyzont! Na sprzedaż działka o powierzchni 1252m2, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest w bardzo cichej ,kameralnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł25 147 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów, - spokojna i cicha okolica, - duża działka z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

232 000 zł5 797 m² 40,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży gruntu o pow. 5797 mkw, zlokalizowanej w miejscowości lulkowo (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 128.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 13 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł6 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna usytuowana przy S7. Duża, regularna, płąska, bez nasadzeń mpzp: lekka zabudowa związana z prowadzeniem gospodarstwa rolnego Znakomicie sprawdzi się pod usługi rolne, magazynowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł768 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rogoźno urocza i malownicza miejscowość położona przy pięknym Jeziorze Rogozińskim, która jest doskonale skomunikowana z Poznaniem. Polecamy na sprzedaż działkę pod zabudowę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij