dowolna

Działki

64 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 019 ogłoszeń

497 000 zł1 166 m² 426,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż prostokątna działka budowlana zlokalizowana na Prawobrzeżu, w Kijewku o powierzchni 1166 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 218 100 zł1 874 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka wawer - Piękna działka odległość do obwodnicy południowej ok 1000 m - Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1874 m2 zlokalizowana w kameralnej, spokojnej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kościan,wielkopolskie

1 192 000 zł7 450 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na sprzedaż wyjątkowa działka z potencjałem, w doskonałej lokalizacji, położona na granicy miasta Kościana i Kiełczewa. Grunt rolny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 750 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu dwie działki o powierzchni około 1750 m2 (w trakcie podziału), położone w pobliżu Białogóry. Teren, na którym są położone objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

175 900 zł1 690 m² 104,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w najbliższym sąsiedztwie Ślesina. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta a jednocześnie blisko centrum. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł860 m² 653,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce pod Warszawą! 3 wyjątkowe działki w Wołominie wybierz swoją! Szukasz idealnego balansu między ciszą a bliskością miasta? Mamy ofertę, której nie możesz przegapić! Na.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł210 m² 995,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w naszym biurze! Przedstawiamy urokliwy domek rekreacyjny na terenie dzierżawionych działek letniskowych w Kruszwicy, położony w pierwszej linii zabudowy przy malowniczym Jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł978 m² 66,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy. Lokalizacja: zębowo ul. Lipowa, gmina Lwówek specyfikacja: 1. Numer ewidencyjny działki: 733/5 Powierzchnia działki: 978 mkw. 2. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł15 534 m² 515 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Mikołowie - ul. Żwirki i Wigury Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 15 534 m , położoną na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

352 980 zł1 961 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka W zachełmiu Przedstawiam Państwu na sprzedaż dużą działkę w Zachełmiu, gmina Podgórzyn. Miejscowość ta jest wspaniałą bazą wypadową dla wędrówek pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł13 900 m² 143,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa oferta sprzedaży, idealnej pod kątem inwestycyjnym działki w miejscowości Małszyce, gmina Ciechocin, powiat Golubsko-dobrzyński. Nieruchomość zlokalizowana 15 km od Torunia. Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł15 400 m² 5,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością zalesienia! Trzciniec, gm. Skórzec. Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Trzciniec, gmina Skórzec. Działka położona jest przy drodze publicznej, asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł145 m² 820,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana i inwestycyjna o powierzchni 145 mkw. Działka o wymiarach 10 m szerokości i 14,5 m długości. Na jej terenie dostępne są media - prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 600 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 3600 m2, wymiary 81-44 Media - prąd w odległości ok 80m Działka zadrzewiona. Możliwość kupienia pojedynczej działki 1200 m cena 85.000 zł Treść.

Szczegóły ogłoszenia

159 555 zł967 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiamy interesującą działkę, położoną w miejscowości Turawa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - położenie - powierzchnia - 9,67 arów - cena za ar - 16.500.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł2 023 m² 1 087,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Cena 2 200 000zl netto Do sprzedania działka inwestycyjna na budownictwo wielorodzinne o powierzchni 2023m2. Zrobiona koncepcja budynku wielorodzinnego pum 1178m2 ( powierzchnia mieszkań) Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł18 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 127 o powierzchni 1,8763 ha podłożona na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kontakt: maciej Woronowicz   Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 110 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1110m2 położonej w Mszanie w atrakcyjnej lokalizacji, z łatwym dostępem do zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

86 800 zł1 085 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Katy" Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, działki budowlane położone w Słońsku. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł17 656 m² 50,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu nieruchomość położoną pod Rajgrodem przy drodze wojewódzkiej nr 665, oznaczoną nr ewid. gruntów 1470 i 1471 o łącznej powierzchni 1,765 ha. Wjazd z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł20 626 m² 8,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z linią brzegową rzeczki Różanica (dopływ Narwi) Oferowana działka znajduje się w miejscowości Zawady Ponikiew, gm. Rózan, pow. Makowski. Masz dosyć hałasu, korków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

2 462 020 zł7 942 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 7942 m2 pod Salon Samochodowy powierzchnia 7942 m2 Powierzchnia planowanego budynku 700 m2 x 2 kondygnacje = 1400 m2 62-800 Kalisz Poznańska 153 o szerokości około 30.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł9 358 m² 16,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Czarnowie, gmina Leszno. Odległość od puszczy kampinoskiej ok. 4km. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach około 40m x 232m Przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł950 m² 428,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Głosków. W ofercie działka o powierzchni 950 m2 Działka położona jest w miejscu które na.

Szczegóły ogłoszenia

202 320 zł1 124 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1 124 m - 100 m od jeziora | Połęczyno, gm. Somonino Cena: 202 320 zł Powierzchnia: 1 124 m Lokalizacja: połęczyno, gmina Somonino, powiat kartuski Cena za m : 180.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 590 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Siedliszowice w gminie Kroczyce. Na działce znajdują się 2 budynki gospodarcze, które mogą zostać zaadaptowane na cele mieszkaniowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

427 500 zł1 500 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Niwy, gm. Osielsko. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Niwy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł90 644 m² 2,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis: pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości, której w skład wchodzą: teren o powierzchni 90 644,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

199 850 zł1 211 m² 165,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad jeziorem Dłuskim, w gminie Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja; nowy Sącz Powierzchnia: 1000m2 Media: prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz mpzp; zabudowa jednorodzinna- usługowa uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się z naszym raportem przygotowanym wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł2 130 m² 546,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! działka mieszkaniowo-usługowa | gdańsk - klukowo | 2 130 m | mpzp | doskonała lokalizacja Lokalizacja: gdańsk - Klukowo (rejon Matarni / Osowy) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

12 170 000 zł10 142 m² 1 199,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż, idealny pod kameralne osiedle! Na sprzedaż działka z dużym potencjałem inwestycyjnym - świetna propozycja dla dewelopera planującego budowę domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł226 m² 128,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 226 m2, zlokalizowaną przy ulicy Północnej w Złocieńcu. Grunt ma kształt prostokątny, jest nieogrodzony, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 250 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Opola? Nie przy głównej drodze? Z bardzo dogodnym dojazdem do Opola ? Na sprzedaż działka budowlana o pow. 12,5a zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 000 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2000 m Paprotnia, gm. Stężyca, powiat rycki Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m położona w spokojnej miejscowości Paprotnia w gminie Stężyca, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 625 000 zł10 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad samym brzegiem wody w Szczecinie - Skolwin, marina i Przystań! Ta niepowtarzalna nieruchomość to doskonały wybór dla inwestorów oraz pasjonatów życia.

Szczegóły ogłoszenia

726 273 zł6 543 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bezpiecznie I zielono, sklepy, trasa S8. # bezpieczeństwo - niewielka miejscowość, zabudowa jednorodzinna i przyjaźni sąsiedzi - wszystko to sprawia, że możesz się czuć bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł3 100 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę siedliskową 3100 m Cedry Małe, blisko Gdańska i Sobieszewa Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni 3100 m , położona w Cedrach Małych.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł10 726 m² 60,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 9 działek z Warunkami Zabudowy Grodzisk, gm. Zbuczyn Idealna nieruchomość pod inwestycję projekt mini osiedla domów jednorodzinnych Sprzedaż wyłącznie w całości brak.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 188 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną o pow. 1188 m2 znajdującą się w Rożnowej (na granicy z Wieliczką). Media w drodze i na sąsiedniej działce- woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ładzin

Ładzin,zachodniopomorskie

145 000 zł1 766 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie, atrakcyjnie zlokalizowane działki w Ładzinie (gmina Wolin), tuż przy drodze. Działki o powierzchniach: nr 1 - 2134 m2 - cena: 190 000 zł - 89 zł/m2 - sprzedana! nr 2 - 2134.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij