dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

1 720 000 zł2 706 m² 635,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, 1891 m2 - Tczew Czyżykowo działka: na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2. Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł7 400 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 201, obręb marcinkowo o pow. 7400 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

17 269 446 zł30 118 m² 573,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy państwu do sprzedaży lub najmu nieruchomość biurowo - produkcyjno - magazynową położoną w Bierawie, 47-240 przy ul. Gliwickiej 8. Nieruchomość położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 772,20 m² 118,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1772,2 m , położona w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju - Bzie Górne. Nieruchomość znajduje się w trakcie przemiany.

Szczegóły ogłoszenia

773 300 zł4 070 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Pracach Dużych - działka budowlana o powierzchni 4070 m (0,4 ha), położona w pięknej, spokojnej i malowniczej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł9 500 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 9 500 m2 w miejscowości Biały Ług, gmina Prażmów, powiat Piaseczyński. Grunt idealnie nadaje się pod inwestycję deweloperską lub podział na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

58 750 zł1 068 m² 55,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu - niedaleko znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adres: ul. Bliska 1, warszawa Powierzchnia gruntu: 3 000 m Grunt: dz. ewid. nr 61/10 obręb 3-02-01 Cena: 15,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na dzierżawę, która stanowi dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł361 m² 332,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży kompaktową działkę przy ulicy Madalińskiego w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Działka prostokątna o powierzchni 361 mkw. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł22 000 m² 7,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las położony w miejscowości Rogienice Wielkie gmina Mały Płock powiat kolneński o powierzchni 2,2031 ha. Działka oznaczona numerem geodezyjnym 428. Opis: - so III wiek około 115.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł816 m² 306,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny każda. Działki o powierzchni ok 816 m2 Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 29mx27mx29mx27m Media: -prąd.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 155 m² 120,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli poszukujesz działki w cichej i spokojnej okolicy pod budowę swojego wymarzonego domu i zależy Ci na szybkim i dobrym dojeździe do Sokołowa Podlaskiego to dobrze trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

13 842 950 zł25 169 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość w Kolonii Lesznowola w powiecie piaseczyńskim, składająca się z działki ewidencyjnej o łącznej powierzchni 25 169 m2 w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł5 200 m² 44,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży widokowej działki, zlokalizowanej w miejscowości Wańkowa w bliskiej odległości wyciągu Bieszczad.ski.

Szczegóły ogłoszenia

536 900 zł5 600 m² 95,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena! - Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja prezentuje Na sprzedaż dwie działki budowlane w Małym Rudniku pod Grudziądzem, o powierzchni 1200 m i 1586 m , z możliwością zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 500 m² 91,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana! Położona w miejscowości Trzebcz 3 km od Polkowic. 1.Powierzchnia 25 arów. 2. Wszystkie media w drodze. 3. Nr działki 8/2 i 8/4. Zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 032 m² 76,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1032m2 w Skotnikach Dużych, 5 km od Buska-Zdroju. Działka położona w pobliżu rewitalizowanego zbiornika rekreacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

145 740 zł1 041 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Astronautów działka przy obwodnicy Przemyśla o pow. całkowitej 10,41 arów (1041 m2) z możliwością zakupu jeszcze ok 5 arów powierzchni z innej działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 640 zł3 508 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 3508mkw położoną w Żernikach Wrocławskich, przy ul. Poziomkowej - droga gminna. Otoczenie nieruchomości stanowi istniejąca oraz w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

153 240 zł1 277 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1277 m pod luksusowe usługi turystyczne, pensjonat lub zabudowę zagrodową Jarkowice - wyjątkowa lokalizacja w Karkonoszach! Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 500 m² 79,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo interesującą widokową działkę budowlaną w Makowie (około 8km od Miechowa). Idealna inwestycja na budowę twojego przyszłego wymarzonego domu! wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

205 200 zł1 368 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy dwie działki o łącznej powierzchni 1368 m , położone w Oświęcimiu przy ul. Fabrycznej, w atrakcyjnej lokalizacji o charakterze przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 430 m² 230,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży tylko W agencji domi oferujemy wyjątkowo ciekawą działkę budowlaną na granicy Dębówki i Bronisławowa. Działka ma 1430 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 200 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę rolną 8200 m Nowosady, gm. Michałowo Na sprzedaż działka o powierzchni 8200 m , położona w miejscowości Nowosady, gmina Michałowo. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 514 688 zł18 032 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 27.191 m2 w miejscowości Karpiska gm. Kołbiel przy zbiegu Trasy S17 i Drogi Krajowej nr 50. Działka ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł928 m² 107,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 928 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

160 200 zł900 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Łaziska. Jest to spokojna miejscowość, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł802 m² 299,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w Pogorzelicy 1800 m od piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 802 m kw objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 546 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do zakupu niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą przestronną działkę budowlaną znajdującą się we wsi Jełowa, gmina Łubniany, województwo opolskie. Obszar, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

56 850 zł1 137 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 014 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną ujętą w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Grunwald. Działka o powierzchni 1014 m2 o wymiarach 21/47 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł13 254 m² 113,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni około 1,3254 ha w Świdnicy. Tylko U nas! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 545 m² 44,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 27.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł6 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6000 m w cenie 240 000 zł. Teren o regularnym, prostokątnym kształcie 44 136 m, częściowo rolny i leśny, objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 050 m² 463 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana idealna pod budowę domu, położona w miejscowości Strzeniówka przy spokojnej gminnej drodze osiedlowej, częściowo zalesiona dająca cień podczas upału, ale tez poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 377 m² 145,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkowe (bez cienia przesady) działki położone na obrzeżach Parku Narodowego Gór Stołowych. Każda z działek z jednej strony graniczy z lokalną drogą asfaltową, a z.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikalna działka z potencjałem widoku na morze - Kamienna Góra, gdynia. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej, niezabudowanej działki budowlanej zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 838 000 zł7 095 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt