dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

1 299 999 zł5 274 m² 246,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w miejscowości Iłowa, powiat Żagański, woj. lubuskie, przy drodze wojewódzkiej. Lokalizacja: - atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

247 800 zł1 031 m² 240,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** działka blisko lasu ** przy asfalcie ** blisko przystanek - M12 (katowice) i 594 (mikołów) ** kompleks nowowydzielonych działek! ** prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

246 500 zł2 900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! duża działka budowlana W trójcy! powierzchnia zabudowy 17,5 ar! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2900 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł720 m² 97,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod nr 16 w Kruszwicy, położona w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko młyna. Działka zabudowana nowym domkiem rekreacyjnym, wybudowanym w 2024 roku, gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł550 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna lokalizacja dogodny kształt działki szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł9 756 m² 204,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna nie pobieramy prowizji od kupującego Na sprzedaż widokowa działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy usługowej, położona w Mysłakowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł1 420 m² 1,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Potrzebujesz terenu pod własną działalność ? To może być oferta dla ciebie. Oferuję do wynajęcia działkę o powierzchni 1420 m2, położoną w Szonowicach tuż przy dk45. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do obejrzenia naszej nowej nieruchomości składającej się z dwóch działek rolnych o pow. 25 ar, znajdującej się w miejscowości Chrząstówka ,gm. Jasło. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3500 m - Węgiersk gmina Golub-Dobrzyń. Opis nieruchomości: nieruchomość znajduje się w miejscowości Węgiersk w gminie Golub-Dobrzyń. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 087 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w pięknej i malowniczej miejscowości Oblas. Lokalizacja: oblas wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie radomskim, w gminie Przytyk. Przez.

Szczegóły ogłoszenia

4 184 634 zł5 985 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 59,85 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł921 m² 94,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Budowlana w Urokliwym Grzybowie Lokalizacja: grzybowo, gmina Skoki. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł980 m² 320,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Kozłowie. Dojazd drogą gminną, możliwość wydzielenia działki od 980m2 do 6600m2. W drodze woda, prąd, kanalizacja. Przeznaczenie w planie.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł18 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren dla przemysłu, usług komercyjnych, magazynów. Całość 1,86 ha! (= 186 ar = 18 600 m2) tylko jedna taka nieruchomość wzdłuż całej Drogi Krajowej nr 28 Sprzedaż powadzi Inez Fryźlewicz tel.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 253 m² 179,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1253m wraz z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł3 000 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m2 - Tuchom Cena: 1 150 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 3000 m2, położona w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł3 462 m² 103,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 3 462 m położoną w miejscowości Borówno, gmina Czarny Bór, powiat Wałbrzyski. Okolica zachwyca spokojem, licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 729 m² 109,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! lokalizacja: działka położona w Jodłownie, gmina Przywidz, powiat gdański. Działka o powierzchni 1729 m2 o jednolitej rzeźbie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 462 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Kędzierzynie. Działka o powierzchni 2462 m2, na terenie upraw rolnych w kształcie prostokąta, teren płaski. Obok trwają prace nad budową autostrady S6. Do.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł386 m² 230,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| ogródek działkowy o powierzchni 386 m z drewnianym domkiem, wiatą, domkiem gospodarczym oraz toaletą - znajdujący się na rod "konwalia" Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 953 zł10 280 m² 350,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania teren inwestycyjny przemysłowo-usługowy o powierzchni 10 280 m2, wymiary działki 103x104 m Przydział mocy prądu 600 kw! Wykonane badania geotechniczne- na terenie panują proste.

Szczegóły ogłoszenia

16 225 000 zł55 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niniejszym prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w centrum Lęborka. Działka płaska, niezabudowana, dojazd-droga asfaltowa. Oznaczenie w ewidencji gruntów- bp. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

194 340 zł3 239 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 239 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (dłuższy bok 69 m, krótszy bok 61 m). Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł783 m² 113,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 783 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł815 m² 94,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 815 m , położona w miejscowości Rybaki, w gminie Miastkowo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 741 m² 390,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. 47,41 ar (około 25 ary budowlane) w Kryspinowie. Nieruchomość płaska i słoneczna. Teren objęty obowiązującym planem.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł859 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Mistowie cisza, zieleń i świetna lokalizacja. Na sprzedaż kilka działek budowlanych o powierzchni od 1000 - 1200 m każda, położonych w miejscowości Mistów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 443 m² 103,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Tarnowie, dzielnicy Krzyż Położenie działki sprzyja zabudowie usługowej - hali, budynku usługowego itp. Nie wykluczona jest także zabudowa mieszkaniowa / sąsiednia działka.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 134 m² 82,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2134 m2 położoną w miejscowości Ładzin obok Wolina. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 505 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Białuń. Działka o pow. 1505 m2 zlokalizowana jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych mieszkalnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 932 m² 310,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowa 1932 m | Żory ul. Gajowa Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 1932 m , położona w Żorach przy ul. Gajowej, nieopodal Katowickiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

243 680 zł1 523 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do oferty sprzedaży działek budowlanych. Na zdjęciu widać podział na działki oraz drogę wewnętrzną. W drodze -ul Jarzębinowa przedłużenie ul Polnej jest woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł919 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Zapoznaj się z naszą propozycją! Działka, którą oferujemy jest bardzo dobrze położona. W pobliżu nowo powstające osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 008 zł1 958 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 19,58 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 508 m² 110,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 0,3506 ha w spokojnej okolicy Woliborza. Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł705 m² 120,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieduża działka budowlana w Dobrem. Mamy do zaoferowania nieruchomość położoną na obrzeżach Dobrego, niecały kilometr od centrum miejscowości. Działka w trakcie procedury wydawania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kocmyrzów, czechy/ kępa , niedżwiedż, słomniki. 10a za 240 tys. Działki budowlane, dojazd asfaltowy , media obok w drodze, internet -światłowód. Dostępne są 4 płaskie puste działki.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł814 m² 589,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszym biurze! Działki budowlane Mierzyn | Uzbrojone, blisko do szkoły i lasu | Od 814 do 1014 m Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 299 m² 307,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Lesznie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 229 m , położona w gminie Leszno (woj. mazowieckie), w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budowę domu w Wielopolu Skrzyńskim | pow. ropczycko-sędziszowskim. To nie jest tylko ziemia. To miejsce, które nie potrzebuje reklamy - wystarczy, że przyjedziesz, staniesz.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł2 814 m² 99,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna 2814 m Ustarbowo Dostęp do drogi publicznej.