dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

429 000 zł3 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 3900 m2, leżąca na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł16 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka przeznaczona pod teren zabudowy produkcyjno - usługowej. Działka posiada bardzo atrakcyjną lokalizację tuż przy drodze krajowej nr 8 - droga o bardzo dużym natężeniu ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 900 m² 35,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 39 arów zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł11 552 m² 69,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt blisko południowych granic Wrocławia, świetnie skomunikowany z autostradą A4. Lokalizacja: bogusławice to wieś położona na terenie gminy Siechnice pomiędzy Świętą.

Szczegóły ogłoszenia

6 525 000 zł45 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 4,5ha ha i wymiarach około 90 m x 500 m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł26 743 m² 411,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks budynków w Oświęcimiu położonych na działce o łącznej powierzchni 26 743m2. Na działce znajdują się 2 budynki biurowe po 600m2 każdy, budynki magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

527 250 zł1 417 m² 372,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1406 m , znajdująca się w bardzo ciekawej lokalizacji - jedna z ładniejszych dzielnic pod Częstochową. Sąsiedztwo nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 900 m² 191,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość dla osoby ceniącej przyrodę, zaciszne (w ukryciu) miejsce na dużej działce. Do sprzedaży działka budowlano- rolna o pow. 99 ar w Rącznej gm. Liszki. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł930 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; ustawna; idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka bezpośrednio przy trasie dk12. Działka o powierzchni 32000 mkw. Media dostępne to prąd na działce, woda gminna przy działce, studnia głębinowa na działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 264 m² 205,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w malowniczej miejscowości Borkowice (przy granicy z Drużyną, gm. Mosina). Działka o regularnym kształcie i pow. 1264 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł8 500 m² 411,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka z wydanym pnb o powierzchni 8,5 ha w miejscowości Kopalino. Projekt obejmuje jeden budynek rekreacyjno-usługowy (pensjonat) - 322 m2 pu oraz 18 budynków rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 265 m² 387,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1265 m2 położoną w dzielnicy Mikuszowicach Śląskich w Bielsku-Białej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

581 440 zł5 056 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Coś ekstra. Większa działka, położona w cichej, nieco odległej od Centrum dzielnicy Brennej. W miejscowym planie, działka objęta jednostka planu o symbolu 7.ML.140 (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

165 700 zł3 314 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

*** duża działka W ogrodniczkach *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w Ogrodniczkach. Powierzchnia działki wynosi 3314 m2, a wymiary działki to ok 17x198x17x201m.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł8 000 m² 110,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na Kaszubach z widokiem na Jezioro Glinne w Gminie Chmielno. Zaledwie 1 godzinę drogi od Trójmiasta. Teren lekko opadający w kierunku jeziora pozwala na fantastyczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł18 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno- budowlaną we wsi Jeruzal gmina Kowiesy powiat Skierniewicki. Powierzchnia działki wynosi 18400 m2. Działkę można zabudować na długości ok 86 m od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł11 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna z dostępem bezpośrednim do utwardzonej drogi publicznej na zboczu w części zalesiona w lubenia w sąsiedztwie granicy z Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 375 m² 1 127,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja prywatna enklawa spokoju przy Puszczy Kampinoskiej Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego zgiełku słyszysz śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na tarasie, patrząc na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod park handlowy z wydaną wz na budynek usługowy. Powierzchnia budynku 650 m2 na którą składają się 4 lokale handlowo usługowe wraz z 35 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 744 m² 13,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości rolnej o powierzchni 0,3744 ha zlokalizowanej w miejscowości Wydrna. Województwo:.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł36 770 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,7ha zlokalizowana w miejscowości Bzite Gm. Krasnystaw. Niezadłużony las prywatny z dojazdem drogą gruntową i zadbanym, mieszanym.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 849 m² 339,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1849 m2 w Rozalinie koło Żabiej Woli. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do trapezu o szerokości od drogi gminnej ok 76.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 840 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Bziance (gmina Rymanów, powiat krośnieński, województwo podkarpackie), przy drodze wojewódzkiej 887.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 274 m² 109,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie pomorskim. Lokalizacja: szczenurze miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 511 m² 65,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana: - położona w Biskupcu Kolonii (po sąsiedzku z ul. Witosa), - o obszarze 3511 m2, - z małym stawem na końcu działki. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł753 m² 388,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 753 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł4 860 m² 12,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna na sprzedaż - Mstów Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Mstów. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przeznaczona do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 308 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej okolicy w gminie Dobre, powiat miński. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 500 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m , blisko miasta! Teren płaski nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł8 913 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o numerze 448 zlokalizowana w Czeluśnicy, gmina Tarnowiec, woj. podkarpackie. Podstawowe informacje: powierzchnia 89,13 araklasy gruntu: użytki orne - iiia, grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Połom

Połom,warmińsko-mazurskie

116 000 zł3 291 m² 35,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jaką pragnę państwu zaprezentować znajduje się w miejscowości Połom, gmina Świętajno, powiat Olecki. Jest to kompleks działek rolnych znajdujących się na pograniczu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

91 800 zł1 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1020 m2 położona w miejscowości Korytnica, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka niezabudowana, posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł2 751 m² 653,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana (blisko przystanku wkd) o powierzchni 2751 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice). Działka częściowo ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

27 485 zł22 904 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia do najmu działkę numer 2441/6, obręb Mordy o powierzchni 2,294 ha. Działka jest nieutwardzona, porośnięta trawą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 448 m² 73,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu sporą działkę budowlaną przylegającą do lasu w miejscowości Wagowo gmina Pobiedziska. Wagowo jest niewielką miejscowością posadowioną pośród ogromnych połaci.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł5 808 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Miller prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5808m2 w miejscowości Rybnica Leśna. Teren ładnie nasłoneczniony, działka lekko nachylona położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 500 zł1 608 m² 180,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1608m2, zlokalizowaną w miejscowości Przezmark, obręb Elbląg. Nieruchomość gruntowa znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 400 m² 221 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł5 196 m² 201,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Są miejsca, do których przyjeżdża się na chwilę, i takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ta nieruchomość powstała właśnie z myślą o tych drugich.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 677 m² 471,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1677 m2 w Owczarni koło Podkowy Leśnej. Działka przy utwardzonej drodze gminnej. Działka w kształcie kwadratu ok 41 x 41 m.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij