dowolna

Działki

64 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 069 ogłoszeń

69 900 zł722 m² 96,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - 69 900 zł! działka budowlana położona nad pięknym jeziorem dołgie. Działka budowlana o pow. 722 m2, położona w miejscowości Dołgie, ok. 18 km od Szczecinka, nad.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł41 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy Państwu do zaoferowania działkę inwestycyjną z przeznaczeniem w mpzp pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze z dopuszczeniem nieuciążliwych usług o powierzchni 41000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł11 700 m² 85,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 11700 m , położona w urokliwej miejscowości Borkowo w gminie Żukowo, na terenie województwa pomorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 401 m² 78,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grzymalin, powiat Miłkowice, działka budowlana, sprzedaż Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami - Legnica Na sprzedaż bardzo ładnie usytuowana, wygodna pod zabudowę jednorodzinną z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 751 m² 181,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - lipowa /k. Żywca! 499.000,00 zł Do sprzedania piękna, dobrze nasłoneczniona działka budowlana z widokiem na góry z gminną drogą dojazdową. Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 002 m² 114,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swój kawałek sudeckiego raju Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie własnego domu, z widokiem rozciągającym się aż po majestatyczną Śnieżkę - najwyższy szczyt.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł30 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3ha, bezpośrednio przy Zachodniej Obwodnicy Grodziska Mazowieckiego - wjazd z drogi serwisowej. Działka o wymiarach 100m x 300m. Media: prąd, woda gaz.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 400 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena: 59 000 zł Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy | Biała | gm. Dobrzany | potencjał inwestycyjny Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

646 674 zł7 266 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ponad 70 arowa w obecnym planie rolna. W najbliższym sasiedztwie tereny rolne, w dalszym zabudowa jednorodzinna. Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

640 080 zł8 001 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 8001 m , usytuowana w malowniczym, zielonym otoczeniu zaledwie 4 km od Białej Podlaskiej. Idealne miejsce dla inwestorów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 811 m² 135,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w Rzuchowie - gmina Kornowac Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4811 m w Rzuchowie, położona przy drodze asfaltowej. Teren jest płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł738 m² 202,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka położona w okolicy jeziora Liwia Łuża - 1500m od morza. Teren podzielony na kilkadziesiąt działek o podobnych parametrach wykorzystywany pod rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 050 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 1050 m 2 położona w miejscowości Lepaki, gmina Ełk. Nieruchomość położona jest w kompleksie parceli.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 105 m² 162,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1105 m2 (wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny) położona w miejscowości Bolesławowo, gmina Skarszewy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy 13-arowe działki z warunkami zabudowy oraz pełnym uzbrojeniem w widokowej górzystej w otulinie lasu. Wielopole skrzyńskie pow.ropczycko-sędziszowski na sprzedaż 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł6 500 m² 69,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ok. 6,5 ara, zabudowana domem wolnostojącym w miejscowości Krasne. Sprzedawana działka posiada dojazd bezpośrednio z drogi publicznej. Granice działki do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

739 039 zł10 409 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| kwik - nieduża wieś pięknie położona na półwyspie między jeziorami Śniardwy i Białoławki. Teren suchy na wzgórzu zapewnia zdrowe powietrze i brak uciążliwych owadów. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

2 685 960 zł14 922 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 5 działek w Tychach w pobliżu ul. Mikołowskiej ; 1 działka pow 4648 m2 , 2 działka 2374 m2 , 3 działka 2349m2 , 4 działka 3282 m2 , 5 działka 2269m2 razem powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 712 m² 51,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 27,12 arów, usytuowaną w atrakcyjnej części Lesko - w rejonie Zmarzłowej Doliny. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł2 243 m² 989,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania, piękna, duża działka leśna z prawem zabudowy jednorodzinnej (kategoria ML w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego). Mpzp : maksymalny wskaźnik zabudowy - 20%,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki w bezpośrednim sąsiedztwie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego na terenie gminy Pszczew. W pobliżu jezioro Chłop

Szczegóły ogłoszenia

347 100 zł1 157 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1157 m2 położona na osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miejscu Chwaszczyna przy ulicy Polnej. Ziemia z niewielkim kątem nachylenia co czyni ją bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 182 m² 38,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości położone w Młynarze, stanowiącej działkę gruntu oznaczoną geodezyjnie nr 14/23, o powierzchni 1055.00 m2 oraz nieruchomości położonej w Młynarze, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 415 m² 59,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W różewie, gm. Wałcz Tytułem oferty jest działka budowlana położona na obrzeżach wsi. Dostępne są następujące metraże działek: 1240m2 - 74 400zł -.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł1 735 m² 99,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną w Starym Julianowie, idealnie skomunikowaną - 5 minut Wałbrzych, 10 minut Świdnica. Nieruchomość ma kształt prostokąta, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 113 m² 104,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce na ziemi! Informacje ogólne - Powierzchnia: 4113 m - Lokalizacja: urokliwa wieś Krzeszów, gmina Kamienna Góra Dlaczego warto zainwestować? Oferowana działka to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano wzzit. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Podjasnogórskiej o powierzchni 723 mkw. Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marki

Marki,mazowieckie

750 000 zł1 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m2 pod dom, zabudowę bliźniaczą, szeregową, usługi. 50% zabudowy, do 3 kondygnacji. Zapraszam do zakupu działki zlokalizowanej w Markach w dzielnicy Struga. Powierzchnia 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 563 m² 109,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż grunt budowlany Hecznarowice Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 3563 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 009 m² 346,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z domkiem letniskowym w malowniczej miejscowości Sokolniki - Las. Wyjątkowa oferta: 1009 m powierzchnia działki 76 m powierzchni mieszkalnej 349,87 zł/m Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Basin

Basin,mazowieckie

214 500 zł3 900 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 3900 m2 w Basinie, między Baranowem a Cegłowem, niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Położona dłuższym bokiem (92 m) wzdłuż drogi asfaltowej. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 400 zł90 300 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek widokowych w Długopolu Dolnym. Nieruchomość o łącznej powierzchni ponad 9 hektarów położone są w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł2 494 m² 155,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży duża kształtna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu- w miejscowości Cholewy , Cholewy to miejsce, gdzie w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy serdecznie na prezentację działki rolnej położonej w gminie Gródek, o powierzchni 2800 m2 i wymiarach 8 m x 198mx24mx196m. Bardzo dogodny dojazd do nieruchomości: drogą.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł2 823 m² 209,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rewelacyjna działka budowlana O powierzchni 2823 m2 W niwach. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł877 m² 1 653 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana zakamycze! rejon ulicy Rzepichy i Głogowiec. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. Media.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 439 m² 152,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu działki w Chocianowie o nr 166/23- 0,0744 ha - B-tereny mieszkaniowe i o nr 166/15- 0,0675 ha - R-grunty orne w sumie 0,1439 ha. Działki przylegają do.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Rzeszowie o powierzchni 20 w świetnej lokalizacji przy ul. Pańskiej w dzielnicy Przybyszówka. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł940 m² 286,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz kupić działkę budowlaną? Zapraszam! Działka objęta mpzp. Oznaczenie mn1 Bezpieczny zakup U nas Sucha, dobrze nasłoneczniona. Teren płaski. Wokoło powstają nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł10 061 m² 50,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w malowniczej miejscowości Kołczewo. Działka o powierzchni 10061 m kw., teren płaski i suchy. W studium teren przeznaczony pod rekreacje.