dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

105 000 zł1 963 m² 53,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 1963 m2 położona w Strzegowie, 12 km od Grodkowa, woj. opolskie. Działka ma płaskie ukształtowanie terenu i nie jest ogrodzona, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 816 m² 209,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skrajnica gmina Olsztyn, działka budowlana, sprzedaż Oferujemy do sprzedaży działkę w Skrajnicy przy ulicy Gwiezdnej. Działka zabudowana małym domkiem wymagającym nakładów finansowych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

608 880 zł2 537 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rezydencjalna o powierzchni 2537 m w Cerekwicy, gmina Rokietnica. Nieruchomość malowniczo położona przy lesie, z bardzo dobrym dojazdem trasą S-11. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 470 m² 1 496,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej części Komorowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 25 54 m), położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 300 m² 342,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1300m kw położona w Woli Mrokowskiej w gminie Lesznowola w cichym miejscu. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową i 100 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 043 m² 82,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną nr 2821 o powierzchni 0,2043 ha zlokalizowana w miejscowości Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie. Działka objęta mpzp P - tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 935 m² 172,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zlokalizowaną w Krapkowicach (powiat Krapkowice, woj. opolskie) składającą.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł800 m² 193,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w gorzowie z wszystkimi mediami - gotowa do budowy W ofercie prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 800 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł554 m² 1 227,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 019 m² 57,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

**woj.lubuskie - Lubiszyn ** od centrum Gorzowa tylko 24 kilometry , 20 km od trasy szybkiego ruchu S3, przy drodze asfaltowej prawi w centrum Lubiszyna znajdziemy działkę budowlaną przeznaczoną na.

Szczegóły ogłoszenia

86 160 zł1 436 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy w sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1436 m2 do 2314 m2, położone na Nowym Gizewie gmina Szczytno. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

20 323 zł20 323 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuję do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni 2,0323ha przy jednej z dróg wylotowych z miasta. Idealne miejsce pod bazę transportową,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 582 m² 119,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok.1550 m2 usytuowaną w gminie Zduńska Wola - Czechy. Działka z bezpośrednim dostęp do drogi publicznej, w kształcie litery L. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł700 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka w Mierzynie w okolicy ul. Lukasinskiego. Brak planu, ale istnieje mozliwosc wystapienia o warunki zabudowy. Media w bezposrednim sasiedztwie. Woda na dzialce. Powyższa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

118 899 zł1 201 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek w nowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie w samym sercu miejscowości. Brzmi dobrze? Teraz możesz to zrealizować! Najważniejsze informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 974 m² 120,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 19,74 ar zlokalizowaną w Terce 5 km od jeziora Solińskiego. Do Polańczyka jest zaledwie 15 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sobin, działka usługowa, 0,2227 ha, 165 000zł, sprzedam. Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 22 ar, położona w Sobinie, gmina Polkowice. Zlokalizowana jest w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł1 355 m² 368 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1355 m, położona w malowniczej okolicy we wsi Korzystno, na przedmieściach Kołobrzegu. Działka znajduje się przy ulicy Szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Laszzczki , gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Spokojna okolica z szybkim dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 004 m² 99,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! <- Zainwestuj w działkę, na której możesz wybudować domki rekreacyjne, wynajmuj na zasadzie najmu krótkoterminowego i zarabiaj!.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 472 m² 155,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części wsi, w otoczeniu zieleni nieopodal jeziora Sobowidzkiego, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. W pobliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 050 m² 261,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w urokliwej miejscowości Buczkowice, w sercu Beskidu Śląskiego, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Beskid.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Osowiec - w pobliżu Jezior Turawskich. Działka jest płaska, ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

14 307 406 zł71 537,03 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt inwestycyjny o powierzchni 71537,03m2 na sprzedaż, który znajduje się w Lubiczu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł343 m² 930 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 343 m2 położone na osiedlu nad Jarem / przy ulicy Leśmiana - róg Konopnickiej Działka w kształcie kwadratu, druga w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 033 m² 113,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Prezydent Miasta Świętochłowice ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości , stanowiącej własność Gminy Świętochłowice, jednostka rejestrowa G. 125, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

90 000 zł1 324 m² 67,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1324 m2 zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach. Działka z dojazdem drogą asfaltową + bezpośrednio do działki drogą konieczną, nieurządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

248 125 zł1 985 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1985 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Działka jednym bokiem przylega do dawnej drogi nr 3. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 251 m² 139,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzy Ci się poranna kawa z widokiem na góry zamiast sąsiada w szlafroku dobrze trafiłeś! Na sprzedaż ostatnie 2 wyjątkowe działki położone w niezwykle spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł10 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż Kompleks działek o łącznej powierzchni 1,0500ha położony we wsi Gębczyce, gmina Strzelin, powiat strzeliński, województwo dolnośląskie. W skład kompleksu wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł872 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz o pow. 872 m2, 5,5 km od Koszalina Działka z wz o pow. 872 m2, witolubie, gmina Biesiekierz Działka położona na delikatnym wzniesieniu z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 470 m² 35,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w wyjątkowej, cichej i zielonej lokalizacji, otoczoną lasami i terenami rekreacyjnymi. To idealne miejsce na budowę domu, rekreacyjną posiadłość czy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 920 m² 44,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych - wyjątkowa lokalizacja - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę w Rybniku Stodołach w malowniczej okolicy. Działka położona j w.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 500 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w przepięknym krajobrazie leśnym. Wymarzone położenie dla pasjonatów jazdy konnej i bliskości z przyrodą. Oferowana działka o powierzchni 1500 m położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł1 450 m² 329,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie miejscowości Niwy o powierzchni ok 1450 m2. Cicha spokojna okolica wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w działkę w górach! Wyłącznie harmony house oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki z mpzp przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną lub usługową w Jugowie. Kompleks 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 890 zł3 649 m² 610 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona na Osowej Górze. Zabudowana budynkiem jednorodzinnym i budynkiem garażowym w stanie do remontu. Okolicę stanowi kameralna zabudowa jedno- i wielorodzinna otoczona lasem.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł2 480 m² 260,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania widokowa działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Zelków gm. Zabierzów o pow. 24,8 ara. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym. ok: 30m/.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł17 534 m² 44,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, świetnie położona działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 17 534 m , zlokalizowana w spokojnej i rozwijającej się części Jędrzejowa Nowego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia działka z możliwością zakupu w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica. Wymiary ok 23x44. Jest plan zagospodarowania, który przewiduje: -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 260 m² 214,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3260 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7, węzeł kuklin. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane.