dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

919 000 zł1 000 m² 919 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pęcicach Małych gmina Michałowice Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m . Działka posiada drogę dojazdową oraz dostęp do mediów: woda, gaz, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

783 200 zł1 958 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-153 Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1958 m2 o wymiarach 26/75 m z wydanymi warunkami zabudowy (wz) i częścią leśną to specyficzny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

80 386 zł80 386 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu teren położony w Herbach przy ul. Lublinieckiej na działce o nr: 950/107, 829/5 i 830/107.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł667 m² 224,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sokoły przy ul. Nowy Świat. Parametry: - powierzchnia 667 m, - wymiary 14 m x 46 m, - w kształcie prostokąta, - media: prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 133 m² 51,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Zaleszany, gmina Zaleszany powiat Stalowowolski w odległości ok. 23 km od Stalowej Woli i ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tomkowa

Tomkowa,dolnośląskie

330 000 zł1 300 m² 253,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2 w bliskich okolicach Świdnicy z wylanymi fundamentami. Działka w kształcie kwadratu, płaska, dobrze nasłoneczniona. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł463 m² 429,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ważne: dom widoczny na zdjęciu to wizualizacja architektoniczna. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 463 m , gotowa pod realizację Twoich planów budowlanych. Kluczowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł551 m² 1 270,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek, które mogą być interesującą inwestycją dla dewelopera. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 400 m² 222,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka w znakomitym miejscu! Do sprzedaży Bardzo ładna i duża działka w znakomitej lokalizacji w Łochowie o powierzchni ok 1400m2! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł18 700 m² 315,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona przy drodze asfaltowej pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 18700m, wymiary ok. 44-500, media woda miejska, kanalizacja miejska, gaz w odległości ok. 200m. prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 750 zł3 055 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż, powierzchnia 3055m2, świdnik Wytyczne - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 090 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz gruntu pod projekt, który nie zaczyna się od pustej działki, ta propozycja przy ul. Siennej 23 w Lublinie wyróżnia się realnym zaawansowaniem robót. Działka inwestycyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

196 000 zł3 268 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł11 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż malownicza działka siedliskowa 1,1 ha w Stefanówce k. Tarczyna Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1,1 ha, położona w spokojnej i zielonej części Stefanówki,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 002 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Powierzchnia: 3002 m (ponad 30 arów przestrzeni do dowolnej aranżacji), z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej z drogi wewnętrznej. Wymiary 40m x 84m x 40m x 72m.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł920 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z wydanym pozwoleniem na budowę. Pozwolenie na wybudowanie budynku, w którym może powstać 10 apartamentów. Doprowadzone do działki: -prąd, -woda,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł609 m² 65,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaniowa działka w Szymbarku niedaleko słynnego zamku stwarza ogromne możliwości. Oferowany grunt pozwala na wybudowanie domu w tej uroczej miejscowości. Nie ma problemu z uzbrojeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 000 m² 139,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 50 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 50 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna działka budowlana! | Myszków ul. Boczna zadzwoń:   Współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 286 m² 198,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w spokojnej okolicy Mogilna. Nieruchomość położona przy ulicy Prusa. Powierzchnia działki: 1286 mkw. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 600 m² 239,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sokołowice, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Działka usytuowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 671 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* siedlisko Strabla * działki ze stawem * Działki rolne, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 34119m2 w malowniczej wsi Strabla gm. Wyszki. Na terenie nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 497 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołczkowie w okolicy ulicy Słonecznej. Wymiary 20m x 72m , droga i wjazd od strony zachodniej. Dojazd drogą utwardzoną (ślepa uliczka). Na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Darłowo, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5000 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 58 x 86 m, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 058 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość dla miłośników przyrody i spokoju w Ostrowite. Zapraszamy Cię do poznania wyjątkowej oferty - kompleksu działek, rozlokowanych w urokliwej okolicy, gdzie lasy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 607 m² 308,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę nr 195/25 położona w Łodzi przy ulicy Ziarnistej. Nieruchomość o powierzchni 1607m ma charakter budowlany i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 027 m² 90,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy 7 unikalnych działek z bezpośrednim dostępem do jeziora, zlokalizowanych w miejscowości Zbójno, gmina Zbójno, województwo kujawsko-pomorskie. Machdom invest.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 177 m² 92,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1177 m2 w Grabowie pod Stargardem. Dojazd do centrum Stargardu około 10 minut. Działka położona w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 889 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Twój dom lub inwestycję o pow.1889 m2! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1889 m2, w kształcie przypominającym trójkąt. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

10 160 400 zł8 467 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny położony w granicach Warszawy przy drodze krajowej Warszawa-Poznań przy obwodnicy Warszawy S8 niedaleko węzła komunikacyjnego Warszawa-Mory i węzła Konotopa, pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaźwiny,dolnośląskie

125 400 zł1 201 m² 104,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie dwie działki budowlane - 1201 m2 położone w pięknej okolicy lasów w Jaźwinach. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 394 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13,94ar, położoną w Krośnie w świetnie skomunikowanej części miasta przy głównej ulicy dojazdowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł24 227 m² 61,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o powierzchni prawie 2,5 ha, z możliwością zabudowy na ponad 1 ha terenu (uchwała nr III/31/2024 Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie z dnia 8 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł21 800 m² 4,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 21800 m 2 położonej w Gminie Gidle, powiat radomszczański w miejscowości Piaski. Działki te stanowią grunty.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 600 m² 74,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Ozieranach Małych , gm. Krynki. W ofercie 2 ostatnie działki nr ew. 127, 128 teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

250 000 zł3 002 m² 83,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt