dowolna

Działki

64 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 027 ogłoszeń

498 000 zł25 000 m² 19,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna - tereny nad Wisłą ___ lokalizacja Działka położona jako ostatnia na terenie rekreacji - zlokalizowana aż do samej granicy pól golfowych. 800m najbliższy przystanek autobusowy na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku nieba z widokiem na zachód słońca? Ta wyjątkowa działka w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ujejsce, spełni Twoje najskrytsze marzenia! Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

266 700 zł1 905 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki o powierzchni od 19 do 30 arów w miejscowości Modliszów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 605 m² 186,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną pod lasem w atrakcyjnej części miejscowości Machowinko w malowniczym regionie pojezierza słupskiego o łącznej powierzchni 1605 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 900 zł8 406 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt o powierzchni 8406 m2 w doskonałej lokalizacji w miejscowości Stęszew w powiecie poznańskim - jedynie ok. 25 km od centrum Poznania. Działka położona jest wokół istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 325 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sierakowice, gm. Sośnicowice Do sprzedaży działka o pow. 1325 m2, położna w pierwszej linii zabudowy. Szerokość 30 m. Dostępne media - woda, prąd i kanalizacja w granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł819 m² 1 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w atrakcyjnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej na jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 401 m² 117,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania mamy działkę budowlaną usytuowaną w urokliwej miejscowości Arcelin koło Płońska. Powierzchnia: 1400 m2 Wymiary: 43 m x 32.5 m Szerokość frontu: 43 m Media: Woda.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł649 m² 308,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana w spokojnej i urokliwej okolicy przy ul. Witkacego. Działka o powierzchni 649mkw, osłonięta od sąsiadów drzewami, zadbana. Wszystkie media (woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

14 052 zł4 684 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia działkę przemysłowo-usługową zlokalizowaną w Zabrzu przy ul. Legnickiej (makoszowy). Plac częściowo ogrodzony, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł3 603 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedasz 3 działki rolno leśnie. nr 698 - powierzchnia - 419 m2 - lsvi nr 966 - powierzchnia - 2318 m2 - riiia - orne, psv - pastwiska, n nr 1048 - powierzchnia - 866 m2 - riva - orne, lzv Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 505 m² 52,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uważasz, że idealna działka pod budowę Twojego domu powinna być płaska, uzbrojona, w rozmiarze `w sam raz`? A gdyby jeszcze dodać, że działka posiada warunki zabudowy dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 894 m² 110,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w Wysokiej Kamieńskiej gmina Golczewo - Cisza i Spokój. Powierzchnia działki 1894 m2 - dostęp do drogi gminnej. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł903 m² 404,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 903 m , przeznaczona pod usługi komercyjne, położona w bardzo widocznym miejscu przy głównej, ruchliwej drodze - ulicy Kieleckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 841 m² 109,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka położona na terenie miasta Limanowa z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Działka kształtna, zbliżona do prostokąta o średnich wymiarach 88.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 395 m² 141,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kobiernice - spokojna, zielona miejscowość położona blisko gór, posiada doskonałą komunikację w kierunku Bielska-Białej i Kęt oraz w kierunku Porąbki i Jeziora Międzybrodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł7 690 m² 18,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest atrakcyjny pakiet działek położonych w malowniczej miejscowości Niedzica, tuż nad Jeziorem Czorsztyńskim jednym z najpiękniejszych akwenów południowej Polski.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 052 m² 389,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1052 m | mpzp | Celestynów, ul. Widok Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1052 m , położona w Celestynowie przy ul. Widok, na obszarze objętym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 578 m² 44,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną w Ksawercinie która idealnie będzie nadawała się dla osób ceniących i poszukujących bliskości natury, działka w otulinie lasu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 700 m² 33,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

83 900 zł754 m² 111,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nowość działki Z nowego podziału! Bardzo ładna działka o powierzchni 754m2 z dużym frontem 27m w bardzo dobrej lokalizacji w nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 158 m² 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkomająca Wyjątkowa działka w Brennej z pełnym uzbrojeniem i pozwoleniem na budowę Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzietrzychowice gmina Żagań , 4 działki z wydanymi warunkami zabudowy, na sprzedaż. Oferuję 4 działki z wydanymi warunkami zabudowy w zielonej i spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

100 300 zł1 450 m² 69,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sopotnia wielka pow. żywiecki - działka budowlana o pow. 1450 mkw., szer. ok. 22 m. Dojazd drogą asfaltową + ok. 70 m gruntową drogą gminną. Prąd i kanalizacja w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł990 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Las, cisza, przyroda! Polecam do sprzedaży działkę położoną przy lesie. Rynarzewo - Małe Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 zł840 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia rampę za i wyładunkowa zlokalizowaną w Poraju przy ulicy 3-go Maja w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł2 073 m² 399,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną położoną w prestiżowej dzielnicy Mysłowic-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 990 000 zł15 000 m² 199,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Szczecinie, w dzielnicy Dą RMACJE PODSTAWOWE:Powierzchnia:15000 m2Kształt działki: nieregularny,.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł5 600 m² 1 268 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad pół hektara Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania w większej cześci pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Rejon ulicy Gajowej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł428 m² 696,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kąty Wrocławskie, ul. Grunwaldzkametraż: działka nr 21/7, powierzchnia 428 m , wymiary 10,98 39,14 mzabudowa: przeznaczenie działki zgodnie z mpzp - 5mn, teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 088 m² 307,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Goleniów, kliniska Wielkie, działka przy lesie, pod blizniaka z warunkami zabudowy. Tylko u Nas! Działka 1088 m2, cicha i zielona okolica, 10 minut od Goleniowa! Działka posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Suchacz,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 888 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki w Suchaczu, gminie Tolkmicko. w pobliżu punktu widokowego przy Wzgórzu Klepacza. Grunt składający się z pięciu niezabudowanych, sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł17 538 m² 8,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - idealna dla pasjonatów agroturystyki, hodowli zwierząt i ogrodnictwa! Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalną możliwość nabycia działki rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 757 m² 261,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 17,57 ar w Nowym Sączu. Teren lekko nachylony, kształtem zbliżony do prostokąta, ekspozycja południowa - doskonale nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 556,10 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową. Dąbrowa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

89 544 zł1 066 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę 1 066 m (20 x 54 m) w malowniczym Zarzęcinie zaledwie 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 907 m² 146,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka budowlana - nr ewidencyjny 8/68 powierzchnia 1 907 m2, obręb Czerniewo, gmina Trąbki Wielkie; - nieruchomość o kształcie wielokąta z lekkim wzniesieniem (wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

186 750 zł747 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach: 747m, 774m, 736m, 770m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

120 225 zł1 145 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Klotyldzin, gmina Margonin Pozostało tylko 5 działek na sprzedaż! Przedmiotem oferty są działki budowlane, położone w bliskiej odległości jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 230 m² 341,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna, położona blisko lasu, w cichej części Wierzchowiska działka na osiedlu nr I - prawa strona Szkolnej. Wygodny dojazd do dk1 i A1, las w odległości 100m. Piękne tereny do.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł5 520 m² 340,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działki budowlane W okolicy alei warszawskiej Biuro Big City Broker oferuje na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne.