dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

3 000 000 zł50 611 m² 59,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Radwankowie Szlacheckim, pod Otwockiem, bezpośrednio przy trasie dw801. Zgodnie z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz), na działce możliwa jest budowa.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł10 151 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Mirów przy ul. Prędziszów, o powierzchni 10 151 m2. Działka : o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

82 110 zł1 173 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1173m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

238 800 zł796 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka granicząca z Notecią. Kształt wielokąta. Dla nieruchomości wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł6 027 m² 104,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł769 m² 188,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 769 m , położona w Myszkowie przy ul. B. Prusa. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta , co stwarza dogodne warunki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł834 m² 827,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podhale umiera, tłok, przepych i magia znika? Zacznijmy od tego, co jest tu nie tak, żebyśmy nie tracili swojego czasu. Działka przy Rycerskiej 8 spada lekko w dół względem drogi. To znaczy,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Siemianówka, w sercu Puszczy Białowieskiej idealna dla osób poszukujących ciszy, spokoju i bliskości natury! Powierzchnia: 3000.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 700 m² 58,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Górczyca w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Nowa niższa cena! Wieś położona obok Marczowa i m. Przeździedza przy.

Szczegóły ogłoszenia

83 999 zł1 450 m² 57,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości: oferujemy Państwu na sprzedaż działki położone w urokliwej miejscowości Machnówka (gmina Chorkówka, powiat krośnieński na podkarpaciu). Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kolwiny

Kolwiny,warmińsko-mazurskie

665 000 zł126 200 m² 5,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren o pow. 12,62 hektarów Obręb Kolwiny gmina Barciany powiat Kętrzyński Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w przeważającej części zadrzewiona zlokalizowana na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

476 392 zł1 088 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1088 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

283 410 zł3 149 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki Rolne z Możliwością Zabudowy - Chruściele k. Ełku - dojazd drogą s8/s61 ok 2:30h od Warszawy Doskonała inwestycja! Lokalizacja: kompleks działek rolnych położonych przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 001 m² 61,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem - płaska działka w kształcie prostokąta. - pow. działki: 3001 m2. - teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 620 m² 554,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Węgrzce, zielonki, krakowski, małopolskie Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 16,2 ara w tym 9 arów części budowlanej - zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł5 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 58ar, położoną w miejscowości Żeglce (gm. Chorkówka). Dojazd do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł13 000 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna : Położona w województwie mazowieckim, powiecie ostrowskim, gminie Nur, miejscowości Zaszków. Działka ewidencyjna nr 250 o powierzchni 1,300 ha, niezabudowana o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 500 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 10 w nakle nad notecią! cena: 2,9 mln netto Powierzchnia działki -18500m2, działka posiada zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

154 200 zł1 028 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1028m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł2 545 m² 249,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Urokliwe i unikalne miejsce przy granicy z Opolem. Dwie działki na sprzedaż w Luboszycach o powierzchni 2545 m2, oznaczone w planie zagospodarowania przestrzennego - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 980 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki/ tereny przemysłowe w Wodzisławiu Śląskim (obręb Wilchwy). Cały teren posiada powierzchnię 34 000 mkw. i został podzielony na mniejsze parcele. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł9 211 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Mamy do zaoferowania Państwu działkę o powierzchni 9211 m, położoną w okolicach bardzo urokliwych, historycznie niezwykle ważnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Spełnij marzenie o własnym domu z widokiem na góry i bliskością jeziora! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy drodze powiatowej w miejscowości Henryków Urocze niedaleko Piaseczna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w kształcie prostokąta, narożna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 021 m² 85,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Glogowie. Lokalizacja * Głogowo, ul. Warszawska, gm. Obrowo; * z sąsiedztwem terenów zielonych i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł860 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 860 m2 położona na kolonii mazurskiej miejscowości Rybno w osadzie pod nazwą Karczewiec w gminie Sorkwity, powiat mrągowski. Działka nieogrodzona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 750 zł4 200 m² 251,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa z pozwoleniem na budowę. Położona we wsi Kryniczno. Zaledwie pół godziny samochodem od centrum Wrocławia. 5 km od granic Wrocławia. W sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł952 m² 51,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną/rekreacyjną o pow. 952 m2 w Balinie , ul. Wyzwolenia. Cena podlega negocjacji. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł10 235 m² 166,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 75m linii brzegowej Sztabinki, gm. Sejny Sztabinki, gmina Sejny serce dzikiej Suwalszczyzna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 1,02 ha, położona na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 166 m² 115,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoim marzeniem jest własny, wolnostojący dom w lesie, w bliskiej odległości rzeki Świder ? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą! Działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 017 m² 313,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę pod budowę domu z garażem blisko Gdańska , w miejscowości Czapielsk tuż za Kolbudami. Działka ładnie położona na polanie w otulinie lasu i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kopanino,kujawsko-pomorskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek 3000m2 każda w sąsiedztwie lasów , Kopanino. Lokalizacja: kopanino, bezpośrednio za Złotorią, z odległośćią 10min do Torunia. Cisza i spokój. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

89 050 zł685 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy w gminie Dobrzyniewo Duże. I -750 m2 II - 685m2 III - 850m2 Media ; -prąd ,woda ,telekomunikacja w drodze Dojazd drogą gminną utwardzoną (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł45 117 m² 33,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Ostrów Mazowiecka o powierzchni 45 117 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej (ul. Kolejowa 56). Nieruchomość położona jest w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł806 m² 682,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 806M2/ sulejówek, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 806 m2 w Sulejówku. Działka w kształcie prostokątnym o wym. 27,5 x 29 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13 100 m² 8,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować państwu działkę i las w Krainie Otwartych Okiennic w miejscowości Doratynka. Nieruchomość znajduje się w gm. Narew - ok. 45 km, od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

451 575 zł10 035 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchostruga gmina Tarczyn 10035 m2 działka rolna. Ogrodzona z 3 stron. Przy głównej ulicy 3maja /ul.Tarczyńska. Prąd na działce , wodociąg w ulicy. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Informacje ogólne Przedmiotem sprzedaży są 2 działki leśne położona w mieście Wyśmierzyce bezpośrednio przy drodze asfaltowej lokalizacja Wyśmierzyce gm. Wyśmierzyce pow. Białobrzeski dz. nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 767 000 zł2 767 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz prestiżowej, cichej i spokojnej okolicy? Zachęcamy do zapoznania się z opisywaną nieruchomością. Działka budowlana położona jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

414 150 zł2 761 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Gronówko (gm. Lipno). Szczegóły: powierzchnia: 2761 m Kształt: narożna, w kształcie trójkąta,co zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

130 500 zł1 305 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w bliskich okolicach Żarowa! Działka o powierzchni ok. 13 arów o nieregularnym kształcie. Dostępne media: prąd (przy działce) oraz woda (w drodze). Brak kanalizacji.