dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

728 840 zł3 836 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości Na sprzedaż działka z pięknym widokiem, słoneczna, położona w spokojnej i zacisznej okolicy: - powierzchnia: 0,3836 ha - Lokalizacja: polanica-Zdrój, ul. Graniczna -.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 064 m² 50,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę budowlano-rolną 2064 qm bezpośrednio od właściciela 44251 Rybnik , Ulica Jutrzenki 1 444mq pod zabudowę

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 711 m² 157,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna, niezwykle urokliwie położona działka budowlana o powierzchni ponad 17 arów (nr ewidencyjny 3582/14), zlokalizowana w Brzeszczach w sąsiedztwie ul. Ofiar.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 299 m² 361,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o wymiarach Działka znajduje się w spokojnej suburbannej lokalizacji. Dojazd drogą utwardzoną W pobliżu znajdziesz: szkoła Podstawowa Biedronka Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działka budowlana 10 ar bezpośrednio Roczyny, ul. Dolna Cena: 120 000 pln Powierzchnia: ok. 1000 m (10 ar) Sprzedaż bezpośrednia od właściciela Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

356 438 zł5 749 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 5.749m , położona w spokojnej okolicy w miejscowości Popielów, gmina Rybnik. Nieruchomość łączy w sobie część budowlaną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

443 300 zł806 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowego miejsca, które będzie zachwycać Cię przez lata? Takiego, które zapewni Ci wytchnienie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwoli w zaledwie 10 minut dotrzeć do.

Szczegóły ogłoszenia

3 637 000 zł3 637 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Powierzchnia: 3637 m . Bezpośrednie sąsiedztwo linii kolejowej (unikalny atut dla terminali przeładunkowych/magazynów). Bliskość węzła autostrady A4 oraz granicy z Niemcami (görlitz).

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł604 m² 294,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli marzysz o domu pachnącym lasem i sielską okolicą, ta oferta jest dla Ciebie! Leśniewo idealne miejsce do życia Leśniewo to malownicza, rozwijająca się wieś w sercu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane w Jakubowie nad jeziorem Probarskim bardzo czystym i objętym strefą ciszy. Oferuję działki o różnych rozmiarach, od 1600 do 5000 metrów kwadratowych. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł892 m² 358,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jaworze jest miejscowością znaną z walorów uzdrowiskowych i atrakcyjnych krajobrazów. Z Jaworza można łatwo udać się na wędrówkę szlakami turystycznymi Beskidu Śląskiego ,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 160 m² 85,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu lub szukasz idealnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 1160 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł13 627 m² 95,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca z duszą, które łączy naturę, przestrzeń i dobrą komunikację - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Siedlisko z potencjałem - 13 627 m | Bolesławek, gm.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł2 850 m² 329,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przez nieruchomość nie jest planowana żadna trasa s7! Na sprzedaż działka o powierzchni 2851 m , położona w miejscowości Wrząsowice, gmina Świątniki Górne, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 389 m² 62,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 10389 m . Działka ma asfaltowy dojazd i wymiary 50x200 m. Działka bezpośrednio przyległa do drogi wojewódzkiej nr 185. Znajdziesz tu dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 075 m² 181,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną o wymiarach 20x58 m. Dojazd jest asfaltowy, a teren jest ogrodzony. Działka ma 1075 m i jest uzbrojona w prąd, wodę oraz szambo.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 222 m² 126,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z projektem domu parterowego z zadaszonym tarasem, 99m2 powierzchni użytkowej. Prąd doprowadzony do działki, woda i kanalizacja w drodze około 40 m.

Szczegóły ogłoszenia

643 250 zł2 573 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rzemieślniczo-budowlana o powierzchni 2573 m . Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z dostępem do mediów: prąd i woda. Dojazd asfaltowy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 434 m² 96,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spokojna i malownicza okolica idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość natury, ciszę i przestrzeń. Działka położona z dala od głównych dróg , z widokiem na pasma.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 469 m² 98,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 14,69 ara w urokliwej okolicy Kończyce Małe, położona wzdłuż drogi asfaltowej, starodrzew , w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne, 400m od szkoły, niedaleko Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

185 010 zł881 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pobliżu Ślęży | 900 m | Kryształowice gmina Sobótka 18 km od Wrocławia działka z widokiem na masyw Ślęży. Zadzwoń i sprawdź, która działka jest jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 987 m² 87,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2987 m2 położona we wsi Kundzicze, gmina Sokółka, powiat sokólski, województwo podlaskie. Działka znajduje się w odległości około 6 km od Sokółki.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł1 150 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność prywatna. Jest mpzp - aktualny. Zabudowa jednorodzinna wys do 12m. Kanalizacja w ulicy, prąd w ulicy. Szkoła podstawowa - blisko w Ładach.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł5 816 m² 462,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana Wielka Wieś, ul. Źródlana 5 | media na działce | panorama Krakowa | 5 816 m Przeznaczenie: 11.MNU1 - teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł1 400 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do dzierżawy działkę o powierzchni 1 ha lub 0,5 ha lub 0,25 ha w Wejherowie przy ulicy Ekologicznej 8 obok nowo wybudowanej Eko-Fabryki. Przeznaczenie: tereny obiektów produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł2 152 m² 915,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 2152 m (szer. 25 m), położona w zielonej części Legionowa osiedle Przystanek. Media miejskie dostępne w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł15 000 m² 2,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony, ogrodzony plac o powierzchni do 18 000 m w miejscowości Bukowiec, woj. łódzkie, ok. 8 km od zjazdu z A1. Dostęp do mediów, dobry dojazd, idealny pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

317 880 zł3 532 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość w Piotrkowie o powierzchni 0,3532 ha Grunt zlokalizowane przy ul. Wolborskiej, dzielnica Meszcze. Wydane warunki zabudowy zarówno na budownictwo jednorodzinne jak i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 092 m² 302,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pięknej okolicy w pobliżu Giżycka i Jęziora Niegocin .Wymiar zbliżony do prostokąta 25x44m. Działka nr368\6 1092 m2 ogrodzona po dłużych bokach (sąsiedzi).Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł1 031 m² 319,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bojanie ul. Grzybowy Zaścianek 1031 m2. Numer działki 94/6 Warunki zabudowy pod dom jednorodzinny ok. 170m2 Możliwość budowy domu parterowego z poddaszem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 055 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom drewniany plus budynek gospodarczy, doprowadzony gaz, światło trójfazowe , studnia w granicy posesji, wodociąg po drugiej stronia ulicy ( drogi ), przystanek komunikacji miejskiej do Puław 60m,.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł2 500 m² 139,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam serdecznie, do zaoferowania posiadam piękna działkę widokową, zlokalizowaną w Beskidzie Małym. Z działki roztacza się uwodzicielski widok na Babią Górę i okolice.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł30 000 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 13 działek położonych w miejscowości Wierzchosławice-Dwudniaki, gmina Wierzchosławice, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 333 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku, malowniczej miejscowości uzdrowiskowej idealna pod dom mieszkalny lub letniskowy! Działka posiada dostęp do wody i energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 304 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pełni uzbrojona w Koplinie o numerze 145/30 i powierzchni 1304 m2. Na działce znajdują się wszystkie media tj. prąd,woda, kanalizacja (miejska), gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł37 372 m² 115,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna nr 28/3 (oferta nie dotyczy działki 28/1 ) o powierzchni 37 372m2 stan prawny posiadania współwłasność ( wszyscy współwłaściciele są zgodni co do.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł917 m² 109,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nad pięknym jeziorem Dzierzgoń w miejscowości Rodowo Małe w okolicy domków wypoczynkowych. 917 m2 o regularnym kształcie, bez znacznych nierówności. Uzbrojona (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł826 m² 593,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana w Osinach Cena do negocjacji! Do sprzedazy dzialka budowlana o powierzchni okolo 826 m2 w Zorach w spokojnej dzielnicy Osiny. Dzialka jest pusta ( nie zabudowana ) nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 626 zł16 421 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 1,64ha, oznaczenie 1p zgodnie z mpzp Sokółka woj. podlaskie, - na tych terenach przewiduje się realizację wszelkich obiektów produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

155 260 zł1 109 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga okazja! Nowa niższa cena. Piękna i malownicza okolica na wsi. Szybki dojazd do nowo otwartej drogi szybkiego ruchu S-1.Niedaleko sklepy, szkoła podstawowa, kościół itp. Z Bestwiny.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł4 000 m² 1,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka posiada prąd I wodę oraz wz na halę działka częściowo ogrodzona ,nie utwardzona. Dojazd na szlaban telef. Utwardzony. Pod tiry. Okolica cicha I spokojna do krzyżówki kijewo 5 Km.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij