dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł1 066 m² 234,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Lipie, podkarpackie Atrakcyjna lokalizacja | Dobry kształt | Objęta Mmejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Sprzedam działkę o powierzchni 1066 m (tysiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tałty

Tałty,warmińsko-mazurskie

425 000 zł8 600 m² 49,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 8600 m , Tałty k. Mikołajek (mazury) najważniejsze informacje: * Lokalizacja: tałty, blisko Mikołajek (okolice Zatoki Modliszek) * Powierzchnia: 8600 m * Nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł5 893 m² 285,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Superatrakcyjna działka budowlana. Bezpośrednio. Nieruchomość składa się z dwóch przyległych działek: 170/11 oraz 173/1 Dzięki swoim rozmiarom i zwartej formie (pum: 4230 m2) zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 345 m² 327,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Zwierzyńcu przy ul. Klonowej o powierzchni 1345m2. Działka graniczy ze Szczebrzeszynskim Parkiem Krajobrazowym. Posiada dostęp do sieci energetycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł7 600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana / rolna nr 91, obręb 0005 Koszajny, gmina Małdyty, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż działkę o powierzchni 7600 m . Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł597 m² 149,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane na terenie Inowrocławia w okolicach ulic Warsztatowa / Snarskiego. Możliwość zakupu pojedynczej lub dwóch. Oznaczenie ewidencyjne działek: 10/21.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane na Mazurach Nowe Guty, nad Jeziorem Śniardwy o powierzchniach 3000 m , położone w malowniczej miejscowości Nowe Guty około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 500 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niewodnica kościelna Numer działki 446/53, 446/54 albo 446/55. Na sprzedaż: leśne działki budowlane 1500 m - Niewodnica Kościelna, ul. Poziomkowa Wymiary: ok. 30x 50 m Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usługowa 1500 m Łukaszowice pod Wrocławiem Szukasz miejsca, które da Twojej inwestycji przewagę? Ta działka usługowa o powierzchni 1500 m w Łukaszowicach to doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł28 000 m² 19,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji dla kupującego! Duże, zadbane siedlisko z budynkami oraz z warunkami zabudowy na duży dom i garaż dwustanowiskowy oraz rozbudowę istniejącego domu. Obecny dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

694 500 zł2 778 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki nr 46/5 i 47/4 o łącznej powierzchni 0,2778 ha, położone w bezpośrednim sąsiedztwie węzła S7 Pasłęk Południe. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku miejscu, które od lat przyciąga osoby szukające spokojnej, uporządkowanej przestrzeni do życia, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 600 m² 86,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 16ar - Piotrowice, oswiecim cena: 139.000zl Unikalna nieruchomość gruntowa położona w urokliwej lokalizacji w otulinie lasow, pol i stawow. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 060 m² 330,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, działka nr 1529/79 na sprzedaż przy ulicy Husarskiej, dobra, pow. Policki. Tylko 5 minut od planowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina. Powierzchnia działki 919 m2 + ok. 142m2 z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 000 zł7 249 m² 144,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Sieradz o pow. 7249 m2 w pobliżu drogi krajowej nr 83 i Centrum Dystrybucyjnego Biedronka. Na podstawie uchwały Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

251 850 zł1 095 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1095 m położona przy ulicy Dzikowskiej w Fastach. Media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) znajdują się w pobliżu działki, co ułatwia podłączenie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 088 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana położona w miejscowości Runów na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego z pięknymi terenami zieleni w okolicy gwarantująca ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł800 m² 143,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Sprzedam działkę budowlaną w Jugowicach. Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Prąd na działce. Woda, kanalizacja,gaz i światłowód w drodze. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 920 m² 41,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż wyjątkowa działka Z warunkami zabudowy Lokalizacja: murzynko, gmina Gniewkowo cicha, spokojna okolica Cena: 44,52 zł m2 Powierzchnia: 2920 m Status: działka rolna z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 500 m² 159,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka 1500 m w Sokolniki-Las leśny charakter (sosny + dęby) cisza, spokój i prywatność. Prąd i woda na działce, dojazd: ok. 100 m od asfaltu,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 964 m² 330,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 162/41 Plan zagospodarowania - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolno stojącym. Możliwa budowa oddzielnego garażu lub zabudowań gospodarczych. Możliwy podział na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 390 m² 292,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Kluszkowce, w gminie Czorsztyn. W pobliżu wyciągu narciarskiego: wdżar Kluszkowce - to ośrodek z zimowymi trasami narciarskimi, parkiem rowerowym,.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł1 100 m² 72,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tanie działki budowlane z mpzp 5 km od morza | Zaleskie, gm. Ustka Bez prowizji i bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w miejscowości Zaleskie, gmina Ustka.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 111 m² 90,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obwieszczenie O sprzedaży nieruchomości oraz udziałów W nieruchomościach W ciechanowie Syndyk masy upadłości Grzegorza Pyrzyńskiego zaprasza zainteresowanych na zakup w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 994 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nieuzbrojona w Prószkowie przy ulicy Piaskowej. W drodze jest prąd, woda i kanalizacja. Numer działki 549/4.

Szczegóły ogłoszenia

419 700 zł556 m² 754,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna, narożna działka budowlana o pow. 556 m , położona w sercu funkcjonującego osiedla domów jednorodzinnych w Niepołomice os. Parkeko (ul. Rumiankowa/.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł3 000 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam do zaoferowania na sprzedaż działkę nr 715/3, położoną w przepięknej i urokliwej okolicy, tuż przy parku krajobrazowym, w miejscowości Ocięte. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł805 m² 397,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zakupu unikalnej działki budowlanej 172/15 o powierzchni 805m2 w spokojnej i malowniczej miejscowości Brzózki (gmina Nowe Warpno). Na działce znajduje się już.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dane działki Władysławów ul. Pełni Księżyca 6 szybkie połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy Powierzchnia działki 1200 m , Numer ewidencyjny 56/14 Wymiary 37,25 x 32,22.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł36 180 m² 35,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość 3,62 ha, w tym dwie działki: - zabudowana 3180 m2, położona przy głównej ulicy w Gołkowicach gm. Godów; media na działce, - budowlano-rolna 3,3ha w tym część pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł1 230 m² 243,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Piątnica Poduchowna przy ul. Szkolnej. Idealna propozycja dla osób szukających gruntu pod dom lub działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł676 m² 457,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena netto 309 000 zł, brutto 380 070 zł ostatnia taka działka na tym osiedlu! Dla dewelopera, okazja inwestycyjna. Bez pośredników. Działka + plus projekt domu jednorodzinnego dwulokalowego +.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 184 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1184 m . Wymiary działki to około 30x40 m. Prąd doprowadzony do początku drogi wewnętrznej. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł783 m² 151,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż 7 działek budowlanych o przeznaczeniu mn5- zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej obok lasu w miejscowości Mikoszowa (58-115, gmina Żarów,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 019 m² 165,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam Mam do zaoferowania działkę w Olsztynku nr ew.gr 45/5 o powierzchni 3019 m2 przylegającą do ulicy Pionierów , na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł3 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 35 ar Bogdanówka Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 35 arów (3500 m ), położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 599 m² 100,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki witnica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1599 m , położona w spokojnej i zielonej części Witnicy. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1599.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł690 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana -wz-700 m2-przy lesie W 62-025 siedlec-gmina kostrzyn- na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 700 m2 Parametry działki: powierzchnia: około 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem teren o powierzchni 2 500 m2 przy ul. Litewskiej w Gdańsku (dzielnica Rudniki). Na działce hala stalowa o powierzchni 180 m2. Teren bezpośrednio graniczy z nabrzeżem Martwej.

Szczegóły ogłoszenia

7 008 760 zł15 929 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlano-usługową o powierzchni 15 929 m . Nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części powiatu trzebnickiego (nowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij