dowolna

Działki

64 112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 112 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 338 000 zł5 338 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała oferta inwestycyjna! Nieruchomość z potencjałem! Grunt zabudowany o powierzchni 5338 m kw o wymiarach 59 x 90 m. Działka z dostępem do 2 dróg gminnych.

Szczegóły ogłoszenia

105 500 zł1 000 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest przy ulicy Krokusowej 5 ok.150 metrów od drogi krajowej 72. Bardzo ładna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł2 761 m² 996,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkowa Leśna / Brwinów Borki, ul. Wiewiórek 32 Do sprzedania piękna słoneczna działka leśna 2761 m2, z prawem zabudowy mieszkaniowej 15% terenu. Działka z prawem zabudowy willowej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł12 315 m² 24,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z warunkami zabudowy w Wołownie. Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Wołownie, gmina Jonkowo, około 16 km od.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 087 m² 400,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Siadle Górnym, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Ładne miejsce, na końcu ulicy. Działka wolna od wszelkich obciążeń, bez wad typu linia elektroenergetyczna czy rów.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną na każdą kieszeń nad jeziorem Orlim i Kanałem Augustowskim, a jednocześnie zlokalizowaną przy samej Puszczy Augustowskiej.! w przypadku tej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34 400 m² 8,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową jeziora 3,43 ha potencjału inwestycyjnego na Mazurach Są nieruchomości, które kupuje się na chwilę i są takie, które budują wartość na lata. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zadbana działka rod 400 m z komfortowym domem około 80 m Warzenko, rod Tuchomek Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni zagospodarowana działka rod o powierzchni około 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 500 m² 23,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Marzysz o spokojnym domu na wsi, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jednocześnie chcesz mieć szybki i wygodny dostęp do miasta? Ta wyjątkowa działka o pow. 5500.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 090 m² 71,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,09 hektarów, położony w miejscowości Panaszew, gmina Poddębice, numer obrębu 0034. Działka położona pod lasem w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 911,58 m² 89,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena 290tys (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Kunice k. Legnicy Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2911,58 m , położona w miejscowości Kunice,.

Szczegóły ogłoszenia

372 240 zł2 068 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w obszarze z łatwym dostępem do infrastruktury społecznej - w promieniu do 500 m zlokalizowane są placówki edukacyjne, sklepy, apteki i przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

55 500 zł6 504 m² 8,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert udział 2/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł400 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert przeniesienie ogółu praw i obowiązków działkowca wynikających.

Szczegóły ogłoszenia

459 500 zł1 918 m² 239,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawie położona nieruchomość gruntowa w zielonej części Serocka. Nieruchomość składa się z 3 działek ewidencyjnych nr 54/16, 54/17, 54/18, obręb 2, serock, pow. legionowski,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 000 m² 218,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje marzenia o idealnym domu zaczynają się tutaj! Wyobraź sobie poranek z kubkiem gorącej kawy na tarasie własnego domu, gdzie zamiast miejskiego zgiełku budzi Cię śpiew ptaków. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 524 m² 187,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1524 m (0,1524 ha), położona w ścisłym centrum Prochowic przy ul. Legnickiej 16 (u zbiegu z ul. Ciepłą). Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł42 700 m² 23,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

! tylko U nas! N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N A! P O D D O M W E S E L N Y ! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 386 m² 167,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w spokojnym i widokowym miejscu, niemal w sercu Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice - blisko Żywca, szczyrku czy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł697 m² 258,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6,97 ara. Usytuowana w miejscowości Tarnów. Parcela o wymiarach: 20m x 26m. Dla nieruchomości wydane są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł1 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 widokowe działki budowlane w miejscowości Joniny (gmina Ryglice) - idealne miejsce na Twój dom w otoczeniu natury. Każda z działek ma około 13 arów i bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37 000 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o imponującej powierzchni 3,70 ha, położona w malowniczej miejscowości Rychwałd, w gminie Pleśna. Działka stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 691 m² 68,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 16,91 ara - Żdżary, warunki zabudowy, przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91 ara , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł320 m² 821,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, sprzedam działkę rekreacyjną 320m2 w pełni zagospodarowaną nad jeziorem Rotcze w miejscowości Grabniak(gmina Urszulin, pojezierze łęczyńsko-włodawskie, woj.lubelskie).

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 884 m² 72,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana w Pogorzale idealna dla miłośników spokoju i natury Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej Pogorzale, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

96 600 zł966 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 725 m² 521,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1449 o powierzchni ok. 1725 m , położona w malowniczej miejscowości Szlembark (gmina Nowy Targ, powiat nowotarski) Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł6 105 m² 27,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka o powierzchni 6105 m , zlokalizowana w gminnej miejscowości Będzino, przy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana przy ul. Polnych Traw w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł908 m² 346,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 9 arów każda, położone w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Przybyszówka. To.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł990 m² 150,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenie biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek rolno-budowlanych o powierzchni od 900 do 990 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

249 000 zł5 000 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Oferta dotyczy 5 działek budowlanych nr 26/17; 26/18; 26/19; 26/20; 26/21 o łącznej powierzchni 5000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działki nr 11/2 (1000 m2), 11/6 (1013 m2) i 11/7 (1017 m2) w cenie 110 000 zł za każdą.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 191 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Będzino niedaleko Sarbinowa oraz Mielna. Przedmiotem oferty jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł909 m² 163,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenie biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 909 m , położonej w miejscowości Konikowo,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 141 m² 69,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1141 m w Będzinie k. Sarbinowa i Mielna. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2., oznaczona w MPZP jako MU - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Działka ma kształt prostokąta, wymiary 24x41,5 m, jest.

Szczegóły ogłoszenia

592 410 zł1 209 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn), ok. 300 m od lasu. Powierzchnia działki to 1209 m2, wymiary ok. 23 m x 52 m, kształt prostokąta. Media: gaz - skrzynka na.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 600 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana o pow. 16ar przeznaczona zgodnie z obowiązującym planem miejscowym w całości pod zabudowę jednorodzinną i zagrodową położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł2 500 m² 310,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w cichym rejonie Bojkowa. Możliwość zabudowy domów w zabudowie szeregowej. Gaz 100m od działki. Wodociąg w drodze nieutwardzonej 1m od działki Kanalizacja.