dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

80 000 zł2 320 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy w spokojnej okolicy - Żeleźno, koło Białogardu. Działka położona w malowniczej i cichej miejscowości Żeleźno, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27 177 m² 22,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna widokowa działka o powierzchni 27.177 m kw. (2,72ha), położona w bliskiej odległości od trzech jezior oddalonych o 1 km Gamerskie, morąg i Szałstry o 4 km oraz.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna mieszkaniowa o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Bobrowniki gmina Chociwel. Działka posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł8 134 m² 129,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej produkcyjno-usługowej o pow. 8134 m2, objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczoną pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szyldak

Szyldak,warmińsko-mazurskie

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

malownicza miejscowość Szyldak, położona na mazurach przy trasie S7 11 km od turystycznej miejscowości Ostróda nieruchomości o łącznej powierzchni 4100 m2, z czego sprzedaży dotyczy 3000.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 992 m² 116,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę z dostępem do jeziora. Działka położona na wzniesieniu, z pięknym widokiem na jezioro i panoramę małej kaszubskiej wsi jaką jest Piaszno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł4 516 m² 180,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki na wośnikach w Radomiu z doskonałym dojazdem do centrum. Lokalizacja Działki znajdują się w obszarze dzielnicy Wośniki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

146 520 zł1 332 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję sprzedaż dwóch pozostałych działek o pow.1332m2 oraz o pow.1335m2 położonych w Kryniczno w powiecie średzkim, w gminie Środa Śląska nieopodal Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

84 990 zł1 225 m² 69,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 128/8 w miejscowości Obkas. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 128/8, położona w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

96 129 zł971 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Stępocin obok Nekli. Wszystkie w kształcie prostokąta. Działki o powierzchni odpowiednio: 971 m2 1045 m2 1041 m2 Do nabycia razem, w pakietach.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł7 200 m² 527,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnym miejscu nad Kanałem Żerańskim z opracowaną koncepcją zabudowy osiedla domów jednorodzinnych o powierzchni 0,7ha działka przylega bezpośrednio do kanału.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 7 ha w miejscowości Draganowa gmina Chorkówka woj. Podkarpackie.Do sprzedaży działka o powierzchni 7 ha w jednym kawałku położona.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 460 m² 108,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w zacisznym, zielonym miejscu, gdzie słychać śpiew ptaków i czuć błogi spokój? Masz dość miasta i szukasz przestrzeni, gdzie naprawdę można odpocząć? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł787 m² 63,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Suchań przy ul. Pomorskiej w pobliżu stadionu. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni: działka nr 46 - 393.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 727 m² 75,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oryginalna działka budowlana na skraju wsi Zaleskie (trasa Ustka-Darłowo) ok. 10 km od an zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową w układzie wolnostojącym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowęcin,pomorskie

375 760 zł2 684 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa położona w pięknej i urokliwej miejscowości Nowęcin ul. Błękitna, gmina Wicko. Około 3 kilometrów od Łeby, ok. 960 m od jeziora Sarbsko. Idealna do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 836 000 zł15 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 770 m² 54,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam urokliwą działkę położoną w malowniczej miejscowości Tuliska, gmina Szczawin Kościelny. Powierzchnia działki: 1770 m , co daje przestronność i możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 026 m² 41,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 3 000 m w spokojnej, wiejskiej okolicy. Numer działki: 321405_5.0006.335/12 Obręb: Storkowo (0006) Gmina: Ińsko Powiat: stargardzki Województwo:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł12 237 m² 8,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości poleca działkę leśną w Kudryczach, gm. Załudów (15 km od samego centrum Białegostoku - ok. 25 min. samochodem), o powierzchni 12237 m2. Działka nr 293, lasy(lsiv).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł13 100 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż o pow. 13 100 m - Koza Wielka, gm. Perzów. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 100 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 440 m² 266,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2440 m2 , położona w Tanowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane pozwolenie na budowę, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł6 049 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa złożona z dwóch niezabudowanych działek o łącznej pow. 6049 m2 (811 m2 + 5238 m2) położona w Małym Rudniku gmina Grudziądz bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawcu Małym, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82 445 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działki rolne w miejscowości Marysin, gmina Młodzieszyn o łącznej powierzchni 8,2445 ha. Szczegóły nieruchomości: działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m Janinów | stabilna inwestycja w rozwijającej się okolicy Bezpieczna lokata kapitału i miejsce pod przyszły dom Na sprzedaż działka o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

3 168 000 zł14 400 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się okolicy. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu lub szukających dobrej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł19 000 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Głębiewek, gm. Kutno w powiecie kutnowskim, oznaczonej w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł1 600 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkowa Leśna wyjątkowa działka 1600 m w sercu Podkowy Leśnej. Marzysz o rezydencji wśród zieleni, z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta działka o powierzchni 1600 m w Podkowie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 740 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 2740 m - Radostków, ul. Zachodnia, gmina Mykanów Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2740 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł988 m² 565,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ok. 988 m mpzp wrocław pawłowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 500 m , położona we Wrocławiu (pawłowice). Nieruchomość powstała w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 001 m² 389,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 zlokalizowana w Dębogórzu niedaleko Kosakowa. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 254 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: gościejewo, gm. Rogoźno Typ działki: budowlana Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Powierzchnia: 1254 m cena 99 000 zł Powierzchnia 1060 m2 cena 90 000 zł w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

377 580 zł1 302 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki budowlane przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ., przewidziany zjazd do działek z ulicy Leśnej drogą tj.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 540 m² 51,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna Działka z Widokiem na Naturę - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu działkę położoną w świetnej lokalizacji w miejscowości Gościszów. Idealna powierzchnia dająca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

375 800 zł15 032 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twoja prywatna enklawa na Mazurach - Działka 1,5 ha z własnym zadrzewieniem. Szukasz miejsca, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rolna położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 584 m² 631,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na budowę domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! -powierzchnia 1584m - kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Magnice

Magnice,dolnośląskie

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 w Magnicach, gm. Kobierzyce /wrocław. Działka płaska, słoneczna w dobrej lokalizacji. Z Magnic do Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 751 m² 181,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - lipowa /k. Żywca! 499.000,00 zł Do sprzedania piękna, dobrze nasłoneczniona działka budowlana z widokiem na góry z gminną drogą dojazdową. Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 330 m² 62,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w malowniczej miejscowości Michałki tylko 66,50 zł/m! Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku ta.