dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

230 000 zł21 098 m² 10,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka dla osób szukających swojego dużego kawałka ziemi w pięknym otoczeniu z możliwością postawienia niedużego domu. Piękne położenie na delikatnym południowym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł4 480 m² 95,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa z wydanymi wz Działka zlokalizowana przy głównej drodze - Oborniki-Poznań Zapraszam Bartosz   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł644 m² 2 453,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdynia Orłowo ul. Żmudzka - to jedna z niewielu dostępnych na rynku lokalizacji w tej części miasta. Działka o powierzchni 644 m2 jest ogrodzona, uzbrojona, jest kanalizacja, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 100 m² 72,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy 5 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

4 128 852 zł10 348 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln 399pln za m2 Teren.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł27 433 m² 247,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obniżka ceny O 15% Z 8 000 000 zł na 6 800 000 zł oferta na wyłączność Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2.7433 ha, Działka położona w Gorzyczkach w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12 489 m² 17,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,25 ha , położona w Zawadzie Lanckorońskiej (gm. Zakliczyn). Wymiary działki to ok. 200 m X 60m. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 003 m² 21,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wydzielenia działka zgodnie z projektem podziału , o pow. 3003 m2., położona w miejscowości Golubie, gmina Kalinowo, powiat Ełcki. Działka o wymiarach 70 m x 40 m. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł2 000 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel lub wypożyczalnię sprzętu budowlanego przy samej ulicy - Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 537 m² 67,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w malowniczej miejscowość 5 minut jazdy autem od centrum Wolina. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł4 794 m² 511,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w południowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę Mieszkaniowo-usługową. Możliwość posadowienia budynku max. 2 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł13 375 m² 48,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę w miejscowości Jeleńcz gmina Parchowo. Na sprzedaż malownicza działka w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł56 624 m² 43,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Cudowne zaczarowane miejsce z przepięknym ogrodem angielskim przypominające swych wyglądem ogrody z bajki i właśnie taka zaczarowana aura panuje w tym cudownym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł957 m² 156,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kluczowe informacje powierzchnia: 957 m lokalizacja: czarków / Wielowieś cena: 149 500 zł (ok. 156 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna/bliźniacza + usługi nieuciążliwe Negocjujemy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł20 000 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne zlokalizowane w miejscowości Dąbrowica, gmina Rzgów, powiat koniński. Oferta spzredaży obejmuje trzy działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 2 hektarów.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł9 000 m² 443,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w bardzo dobrej lokalizacji - Poznań Krzesinki. Działka o pow. 9.000 m2 z możliwością zabudowy do 50 %. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz hydrant.

Szczegóły ogłoszenia

303 750 zł2 430 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 540 m² 66,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna: dwie działki budowlane (2540 m ) - Brzyskorzystew Na sprzedaż wyjątkowy pakiet dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2540 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł832 m² 162,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana w spokojnej części Świerklan! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 832 m , położona w spokojnej i zielonej części Świerklan.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł2 450 m² 9,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne w Długopolu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1053 m2 w Słotwinie- słoneczna z bajkowymi widokami na Skrzyczne i panoramę Beskidów. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł9 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do kupienia działka o powierzchni prawie 1 ha (dokładnie 9900 m 2) w Budach Zosinych. Dookoła mnóstwo zieleni, tereny spacerowe. Kształt trójkąta, dojazd drogą asfaltową. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł5 186 m² 65,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy unikalną nieruchomość gruntową o powierzchni 5 186 m , położoną w malowniczej miejscowości Lutowiska (gmina Lutowiska, powiat bieszczadzki) - miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 500 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500m , położoną w malowniczej miejscowości Wola Kamieńska, z linią brzegową Jeziora Łabędź. To doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka 30a w Rzeszowie Zwięczycy to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni i funkcjonalnego układu pod budowę domu. Działka 30a w Zwięczycy wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

438 900 zł1 995 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Lipowej przy ul. Borowikowej, położona w atrakcyjnej, widokowej lokalizacji. To miejsce, które daje szerokie możliwości zagospodarowania i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł678 m² 1 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Działka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

719 400 zł1 199 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 3 linii zabudowy od głównej ulicy osiedlowej objęta mpzp. W utwardzonej drodze gminnej przy działce prąd. Wodociąg i kanalizacja w fazie projektów.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 060 m² 169,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko W ldk nieruchomości Działka budowlana 1060 m | Przytok k. Zielonej Góry | mpzp | 169,72 zł/m Cena: 179 900 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 191 388 zł lokalizacja Przytok, gm.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł200 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa nieruchomość rekreacyjna Do sprzedaży udział w nieruchomości gruntowej o powierzchni 200 mkw z możliwością zakupu większej powierzchni. Przeznaczenie ze względu na wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

3 614 900 zł64 577 m² 55,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna 6,46 ha w Mogilanach przy dk7 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

147 895 zł1 002 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł12 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno - leśna z możliwością zabudowy zlokalizowana w miejscowości Wola Lubecka w województwie małopolskim, gmina Ryglice. Działka zostanie wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

155 720 zł898 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę atrakcyjne miejsce blisko Trzebnicy działka posiada Wz kupujący nie płaci podatku pcc miejscowość Komorówko kon nr telefonu   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 081 m² 147,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, budowlana działka w Kozach o powierzchni 1081m2 na zdjęciu zaznaczona jako 'C'. Wymiary 24x43 metry. Nr działki 5463/7. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mu35.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 670 m² 119,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas Posiadamy do sprzedaży działkę o powierzchni 1670m2 usytuowaną w Jastrzębiu dzielnica Zdrój przy ulicy 1 Maja. Działka oznaczone w mpzp symbolem mu (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 362 m² 206,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Krakowie. Homfi prezentuje dużą działkę przy ul. Za Ogrodem w Krakowie. Nieruchomość nadająca się pod inwestycje - możliwy podział.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana położona w miejscowości Brzeście gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej prowadzącej do Skowronna Górnego. Działka budowlana, infrastruktura techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł3 548 m² 199,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z mpzp Mieszkaniowo - Usługowa działka idealna bliźniaki, domy jednorodzinne, budynki handlowo usługowe lokalizacja Działka nr 223/72 położona w miejscowości kolnik gmina.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3000 m 2.o charakterze rolnym ( klasa IV A ). Możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek o pow. 3000 m 2 każda. Działka pięknie położona w Barnisławiu koło.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij