dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

3 500 zł2 835 m² 1,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 2835 w Pyrzycach. Działka o numerze 16/15. Czynsz najmu 3 500,00zł/m-c/netto do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

152 190 zł801 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej i zielonej części Inowrocławia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł628 m² 426,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Czeladź Centrum ul. Przełajska (obok skrzyżowania przełajska/łączkowa) Na Sprzedaż działka budowlana o powierzchni 628m2 w kształcie trapezu o szerokości 18 i 35m.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 100 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji? Ta działka w Glinniku to idealna propozycja dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł878 m² 318,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki W bardzo dobrej lokalizacji! Osiedle Elektrownia Rybnik Realizacja zabudowy w formie wolnostojącej lub bliźniaczej! Na sprzedaż (4) działki budowlane o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł17 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy nieruchomość rolno - budowlaną o powierzchni 1,70ha z bezpośrednim dostępem do głównej drogi. Działka znajduje się w malowniczym otoczeniu przyrody na obrzeżu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Serbinów,świętokrzyskie

229 000 zł7 880 m² 29,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej zabudowanej położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł78 815 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu atrakcyjną działkę wraz ze stawami. Położona we wsi Gradówek obok Lwówka Śląskiego. Działki usytuowane w bardzo urokliwej okolicy w otulinie Natura 2000. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł12 600 m² 19,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży działkę o powierzchni 1,26 ha w malowniczej miejscowości Szafarnia, 29km od Brodnicy, około 160 km od Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

112 400 zł1 501 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Toporzysko (gmina Zławieś Wielka). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 900 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujmy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 29ar położoną w miejscowości Kłobuczyn - , województwo dolnośląskie , w powiecie polkowickim, gmina Gaworzyce. Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł983 m² 253,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Radunica, gmina Pruszcz Gdański Numer działki: 13/19 Powierzchnia: 983m Lokalizacja: radunica, gmina Pruszcz Gdański, powiat Gdański, woj. pomorskie Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

234 840 zł1 236 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana iława, ul. Lipowy dwór Twoje miejsce przy najdłuższym jeziorze w Polsce! Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 455 000 zł9 900 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę dla dewelopera, nadającą się pod niewielkie osiedle (ok. 10 domów w zabudowie bliźniaczej). Położona przy głównej, asfaltowej ulicy; kolonia Lesznowola. W pobliżu Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 100 m² 199,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę we wsi Pryszczowa Góra. Lokalizacja: ul. Pryszczowa Góra, lubelskie. Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł23 355 m² 220,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 23.355m2 położoną na terenie największego centrum handlowego w Stargardzie przy ul. Szczecińskiej. Na danym terenie obowiązuje mpzp pozwalający.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł9 941 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka, z widokiem na góry w otulinie Rudaw Janowickich. Proponuję państwu dużą działkę rolną z możliwością uzyskania wz pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 601 m² 106,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na prestiżowym osiedlu "karkonoska Przystań" Każda działka z projektem i pozwoleniem na budowę w cenie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające działki budowlane o powierzchniach od 1500m do 7000m2 położone w malowniczej i sielankowej lokalizacji jaką jest Zagórze Nad Zalewem Szczecińskim. Dla tych działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł3 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Głogów-Krzepów, działka budowlana 36 arów, sprzedam, 432 000 zł. Działka położona przy drodze Głogów-Rudna, na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową, według mpzp. Dojazd do działki od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

276 460 zł3 005 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Szkocji Na sprzedaż działka o powierzchniach po 3005 m2m2 w cenie 80 zł/m2, położona w cichym spokojnym miejscu , sąsiadującym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 020 m² 97,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*Tylko u nas* Szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego lub domku letniskowego pośród natury? Ta oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna i uzbrojona w prąd oraz wodę.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 200 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Żórawina, obręb Przecławice. Działka o powierzchni 1200 m2, w mpzp oznaczona symbolem 3,5mn-przeznaczenie pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł2 463 m² 267,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żółwino Nieruchomość o powierzchni 2.463 m położona jest nad brzegiem malowniczego Jeziora Żółwińskiego, niedaleko Wolińskiego Parku Narodowego oraz słynnych plaż w Wisełce.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł11 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjna w malowniczym otoczeniu Gór Świętokrzyskich, w Mąchocicach Kapitulnych - 15 minut od Kielc. Idealna pod inwestycję - domy jednorodzinne lub.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł9 800 m² 22,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja -przy zjeździe na autostradę.- NOWA NIŻSZA CENA. Polecamy do sprzedaży działkę o pow. 0.98,00ha idealna pod działalność gospodarczą, tj. Stacja paliw, zajazd. Położoną w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł2 432 m² 402,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2432m2 położoną w Gnieźnie przy ulicy Cichej. Nieruchomość z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. -> Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł980 m² 284,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Gniezno, ul. Zabłockiego Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej i cenionej części Gniezna? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł12 783 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu piękną działkę rolną w Podolanach. Działka położona jest przy drodze gminnej na szczycie i zboczu wzniesienia. świetna inwestycja, biorąc pod uwagę rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

4 134 160 zł51 677 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży 17 działek budowlanych w Karwieńskich Błotach - blisko morza! Przedmiotem oferty jest kompleks 17 działek o łącznej powierzchni 51 677 m , zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka 1000 m2 we wsi Kępiaste, gmina Pokrzywnica. Działka o kształcie prostokąta, w otoczeniu innych o podobnym wymiarze działek. Wokół lasy, łąki, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

457 200 zł508 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - tychy, stare tychy (ul. Piwowarów) Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana położona w dobrze rozwiniętej i w pełni zurbanizowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1000m2 blisko centrum Wysokiego. Media : prąd, telekomunikacja i wodociąg - na działce. Wymiary działki 15x66m; stoi na niej niewielki dom.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie położona działka znajdująca się w miejscowości Podgórki w Górach Kaczawskich (gmina Świerzawa, powiat złotoryjski) w Sudetach Zachodnich. Opis nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł16 821 m² 53,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa położona w dzielnicy Zawodzie , nieopodal ul. Złotej. Powierzchnia 16821 m2 Dojazd do działki możliwy z dwóch ulic. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 069 m² 380,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna o pow. 4000 m2 w Kajetanach (gm. Nadarzyn). Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy od ulicy Klonowej. Wymiary działki: 26,5.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie przestrzeń idzie w parze z doskonałą komunikacją? Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena działki 80 000 zł Sprzedam zabudowaną działkę o powierzchni 1600 m2 (16 ar) w urokliwym miejscu wsi Korczowa. Na działce znajduje się budynek z nadanym nr porządkowym, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 767 m² 105,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z własnym lasem - Gościcino | tylko 4 km od Wejherowa Na sprzedaż wyjątkowa działka o nr 487/48 i łącznej powierzchni 3767 m 2, w tym aż 1143 m 2 lasu - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 056 m² 842,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości w Bolesławcu na przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Doskonała oferta dla inwestora. Gotowy.