dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

485 000 zł1 144 m² 423,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a poranną kawę wypijesz przy śpiewie ptaków, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do Poznania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

82 180 zł1 174 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: blisko od jeziora spokojna okolica malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł3 600 m² 158,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy drodze asfaltowej, doskonale nadająca się na nieuciążliwą działalność usługową lub na budowę domu. Aktualny plan zagospodarowania terenu. Wszystkie media (prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż. Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania blisko natury, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do większych miast? Nasza oferta działek w miejscowości Stara Poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł544 m² 1 194,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***** tylko U nas***** Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 544 m , położona w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość ze względu na lokalizację oraz parametry stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

214 999 zł2 747 m² 78,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łączna powierzchnia: 2747 m Lokalizacja: rybnik, dzielnica Ligota Numery ewidencyjne: 883/68 oraz 308/67 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2747.

Szczegóły ogłoszenia

122 280 zł1 019 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa 1019 m2 niezabudowana, położona na nasłonecznionym, płaskim terenie. Nieruchomość z dostępem do drogi utwardzonej, nieogrodzona. Wokół zabudowa zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

209 235 zł3 219 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka spełni Twoje marzenie o budowie domu w jednym z piękniejszych miejsc na Mazurach. Piecki, bo tu znajduje się nieruchomość, to idealne miejsce łączące ze sobą otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 400 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przepiękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 54 ary położona w Krzyszkowicach na wzniesieniu, z którego rozpościera się piękny widok na okoliczne wzniesienia. Stok południowy,.

Szczegóły ogłoszenia

105 545 zł1 919 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 11/19 o powierzchni 1919 m2 ,znajdująca się w kompleksie szesnastu działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł5 500 m² 223,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5500m2 z oznaczeniem 3mn Pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą z minimalną powierzchnią działki na jeden budynek 500M2. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 900 m² 104,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jastrzębie-Zdrój, ul. Kołłątaja Ruptawa - bez szkód górniczych Na sprzedaż oferujemy jeden areał składający się z dwóch działek, które tworzą jedną.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł3 954 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony teren z budynkiem biurowym znajdująca się w pobliżu węzła Rybarzowice przy drodze S1. Miejscowość Rybarzowice, gmina Buczkowice. Idealna na wszelką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 500 m² 99,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3505 m przy Pszowskiej! Powierzchnia działki: 3505 m Lokalizacja: przy ruchliwej drodze o średnim natężeniu ruchu 15 000 aut/dobę (2024 r.) Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 000 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy sprzedaży 3 działki pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia każdej działki to 2000m2. *Lokalizacja: kuczyńskie, gm. Kadzidło zaledwie 4 km od Kadzidła i 16 km od Ostrołęki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł31 040 m² 48,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jelenia Góra (ul.Trasa Czeska). działka nr 19/1 o pow. 31.040m2. Mpzp: u/rm1 - tereny zabudowy usługowej (ok.16.400m2), ZE/ZP,R5 - tereny zieleni nieurządzonej i izolacyjnej (ok.14.600m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł700 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

7 arowa działka z mediami pod niewielki domek Położona przy asfalcie z urządzonym zjazdem z drogi gminnej. Lekki stok południowo-wschodni. Szerokość przy wjeździe ok 7m. Szerokość na.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 952 m² 125,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, tylko u nas, mamy przyjemność zaprezentować działkę znajdującą się w miejscowości `zagacie gm. Czernichów. Działka w całości budowlana. Lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 090 m² 85,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych na sprzedaż, położonych w Strzelnie, przy ulicy Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 241 680 zł19 279 m² 168,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji oferta dla dewelopera Invest Dom Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kompleksu 37 działek budowlanych położonych w Murowanej Gośliny woj. wielkopolskie - teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 153 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż dwie działki budowlane nr 462/16 i 462/8 w miejscowości gościno w województwie zachodniopomorskim 15 km od Kołobrzegu o przeznaczeniu 13mn-U teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł2 058 m² 198,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę Łubnica ul. Słoneczna, 2 km od granicy miasta Szczecin. Działka o pow. 2058 m2 atrakcyjnie położona ok. 350 m od brzegu Odry Wschodniej w miejscowości Łubnica, na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł200 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę 2 ha w miejscowości Ruda gm. Radomyśl Wielki .jeśli szukasz dużej działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej a zarazem przeznaczenia jej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1.000 metrów m2. Przy działce prąd i woda. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną do 1,5 kondygnacji czyli.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o nr ewid. 1499, pow. 1300 m2, położona w m. Oleśnica, pow. staszowski. Działka w większości ogrodzona, wymiarowa, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaworzno,śląskie

9 900 zł5 500 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia utwardzone działki o powierzchni do ok. 6.000 m2 z pawilonem biurowo-socjalnym, do którego doprowadzona jest woda i prąd. Pawilon posiada wc oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł909 m² 104,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które dają prawdziwy oddech. Gdzie poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a wieczór kończy zapachem lasu i spokojem tafli wody. Takie właśnie są działki w Boczowie,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 118 m² 263,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Murowańcu blisko lasu i kanału noteckiego. Spokojna, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

738 480 zł3 077 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 3077 m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł12 304 m² 14,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Sieklówce Górnej w gminie Kołaczyce w powiecie jasielskim. Składają się na nią 3.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł21 600 m² 23,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam serdecznie zainteresowanych tą wyjątkową propozycją do kontaktu. Dwuhektarowa nieruchomość gruntowa w bezpośrednim sąsiedztwie i ze zjazdem do drogi krajowej nr 10 otwiera przed.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 30 arów, znajdującą się na rozległej polanie otoczonej lasem zaledwie 30 minut od Krakowa. Istnieje też możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 867 m² 163,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1867m2 położona w otoczeniu lasu. Nieruchomość niezabudowana, nieogrodzona, obecnie bez drogi dojazdowej. Może być także lokatą kapitalu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 10 ar położona w miejscowości Jadowniki blisko granicy z miastem Brzesko. Teren w kształcie ustawnego prostokąta (ok. 26m x 39m) w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł27 300 m² 18,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem ogłoszenia jest ziemia rolna IV klasy położona na obrzeżach miasta Golczewo - idealnie nadaje się pod farmę fotowoltaiczną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem   .

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł1 040 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona we Wrocław, obręb Żar, o powierzchni 1040 m .

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 608 m² 286,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Promocja - 100 000 zł. Tylko w lipcu! Marzysz o działce z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 200 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej położonej we wsi Piotrowice w gminie Karczew. Działka o powierzchni 1200 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach około 37,5x31,5 m.