dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

1 600 000 zł9 277 m² 172,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W świerklańcu - idealna pod zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9277 m , położona w Świerklańcu , w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł1 699 m² 2 000,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w atrakcyjnej lokalizacji! Gdańsk Kiełpino Górne! lokalizacja: działka znajduje się w Kiełpinie Górnym. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł2 050 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: kostkowo to wieś kaszubska położona w gminie Gniewino. Wejherowo oddalone jest o niecałe 20 km, a stąd już chwila dzieli Cię od Trójmiasta. Idealna miejsce dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

163 000 zł1 018 m² 160,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł3 001 m² 347,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (3.001 m2) położona w pięknym i malowniczym miejscu. Działka znajduje się ok. 3 km od centrum Gdańska. Działka niezabudowana, porośnięta pojedynczymi drzewkami.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 500 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo jednorodzinne 1500 mkw., 7 km od morza. Na sprzedaż jedna z kompleksu działek budowlanych o powierzchni 1 500 mkw. Ma ona kształt prostokąta o długości 46.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 034 m² 98,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zakupu działki gruntu idealnej pod inwestycję długo terminową w miejscowości Orzechówek , tuż obok Strykowa, powiat zgierski.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł855 m² 140,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w Chmielniku- 10 km od ścisłego centrum Rzeszowa. Powierzchnia działki: 8,55 a Dojazd: droga gminna asfaltowa, następnie.

Szczegóły ogłoszenia

118 800 zł1 585 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - działkę położoną w urokliwej, spokojnej miejscowości Góra, otoczoną malowniczymi lasami i łąkami. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 284 m² 130,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w gminie Trzebinia, bolęcin - 1284 m cena do negocjacji! W ofercie inne działki! Twój azyl z dala od świata Z dala od zgiełku miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 162 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, która nie udaje, że jest z potencjałem ona ten potencjał po prostu ma. Zlokalizowana w Osielsku przy ulicy Makowej, nieruchomość o powierzchni 1162 m i.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł802 m² 180,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 802 mkw w Gminie Miedźna k/ Pszczyny i Brzeszcz, rejon Bodzów, pod lasem. Lokalizacja: pod lasem blisko ok. 4 km do wjazdu na S1.

Szczegóły ogłoszenia

148 500 zł3 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działki budowlane w malowniczej okolicy! Wólka Szczawińska, gm. Nowe Miasto, pow. płoński Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchni 3300 m oraz 3652 m2 , z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł943 m² 212,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w świetnej lokalizacji - Radzionków / Rojca / województwo Śląskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowalna położona w rewelacyjnej lokalizacji , idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

258 060 zł1 122 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne Działki objęta mpzp! Okolica otoczona lasem Posiadam w ofercie łącznie 10 działek w tej lokalizacji. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł13 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne Grzymalin, gmina Miłkowice, powiat legnicki Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren rolny położony w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Goleń,warmińsko-mazurskie

135 000 zł9 004 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową jeziora Białego na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Działki rolne o łącznej powierzchni 9004 m2. Wykorzystanie tylko rekreacyjnie bez stałej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł4 800 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną o pow. ca 4800 m2 Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo - zabudowa jednorodzinna, łąki, lasy Wymiary: 90x27 Kształt: prostokąt Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 372 m² 463,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest parcela na Zakopiańskiej "jaszczurówce". Działka znajduje się niecałe 400 metrów od wyciągu "nosal". Teren w mpzp oznaczony jako zr-4 - "tereny łąk, pastwisk.

Szczegóły ogłoszenia

644 690 zł25 108 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Informacje podstawowe: - lokalizacja: chochołów - numery działek: 4255/2, 4214/5, 3989/5, 5805/5, 7942/5, 7940/4, 7941/4, 7950/4, 8290/2, 8291, 8447/6, 8447/11, 8711/4, 8711/5, 8699/5, 8700, 8702, 8703,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 109 m² 71,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1109 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

12 000 000 zł30 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić teren inwestycyjny łącznej powierzchni 5.8854 ha ha w jednym kawałku. Szerokość od frontu około 160 m. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł30 300 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę budowlaną, inwestycyjną na skraju miasta Krynki pow. Sokólski. Powierzchnia działki to 30300 m2, bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej biegnącej w kierunku Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł970 m² 118,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do oglądania nowych działek budowalnych zlokalizowanych na przedmieściach Cieszyna. Do sprzedania przeznaczone są cztery działki: 4x970 m2 i 1x958 m2. Parcele te o regularnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wola Batorska,małopolskie

249 000 zł6 000 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 60 ar, położoną w Woli Batorskiej, gm. Niepołomice. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

616 026 zł8 300 m² 74,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Cicibór Duży, gmina Biała Podlaska, powiat bialski, województwo lubelskie. Działka o nr 123/5.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 500 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży piękną działkę w Gorzeszowie w pobliżu pięknego Zalewu. Nieopodal zlokalizowanych jest kilka innych bardzo atrakcyjnych działek. -powierzchnia 3500 m2 -rolna ( mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł13 900 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn. Lokalizacja: prabuty to miasto.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 550 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna, kształtna działka budowlana, położona na obrzeżach Czarnego Boru. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł11 821 m² 20,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o pow 1,1821 ha, położona w Tychowie w powiecie białogardzkim. Działka we własności o kształcie zbliżonym do prostokąta oznaczona jako pastwiska trwałe.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł872 m² 308,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 872m2 w miejscowości Sasinie w gminie Choczewo. Opis nieruchomości: działka w kształcie prostokąta, płaska, droga dojazdowa polna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaki objęte planem - niedaleko Bydgoszczy - dobry dojazd! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 9 działek znajdujących się w na pograniczu Makowisk i Wypalenisk (gm. Solec.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 230 m² 430,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 230 m2 zlokalizowana w dzielnicy Piaski, ul. Piaski nad Rzeką. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 14 x 87 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

303 600 zł1 012 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Piła, ul. Kamienna | 1012 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona w rozwijającej się części Piły, przy ul. Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 498 m² 232,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana na pograniczu Dąbrowy i Banina! lokalizacja: nieruchomość położona na granicy Dąbrowy i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 374 m² 160,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Grajów w gminie Wieliczka. Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana, leżąca.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 058 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepiękna działka blisko ulicy Duchnowskiej trafia na rynek! To ważna informacja dla wszystkich którzy marzą o domu, rezydencji na rzadko spotykanej działce. Nasza działka ma numer 30/4 rejon.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł11 324 m² 1 412,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno usługowa o 11 324m2 w sąsiedztwie Portu Lotniczego Gdańsk Atuty: strategicznie położony teren ok. 500 m od Portu Lotniczego Gdańsk; optymalny pod inwestycje hotelowe.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| wymysły działka 1000 m. kw. położona w kompleksie kilkunastu działek, przy ul. Limonkowej, gm. Pomiechówek, pow. Nowy Dwór Mazowiecki. Malownicze położenie nieruchomości przy ścianie starego.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł918 m² 795,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej na osiedlu Skorupy w Białystok. Na sprzedaż działka o powierzchni 918 m , zabudowana domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł7 431 m² 51,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży słoneczną i płaską w terenie działkę w miejscowości Cieszów, w gminie Stare Bogaczowice. Na działce ruiny pierwotnej zabudowy mieszkaniowej.