dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

990 000 zł1 172 m² 844,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka budowlana o powierzchni 1172 m2 w północnej części Milanówka. Nieruchomość przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego lub dwulokalowego. Teren nie jest objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 179 m² 51,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka zlokalizowana w Stobnie o pow. 3179m2 w okolicy zabudowy mieszkaniowej, zagrodowej oraz niezabudowanych działek w bliskiej okolicy obszaru natura 2000 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

400 800 zł50 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W uroczej okolicy Do nabycia działka rolna w bardzo urokliwej okolicy. Działka jest w dość dużej części zadrzewiona. Dojazd drogą asfaltową. Prąd w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł4 516 m² 110,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 4516 m - Kiełmina, gm. Stryków - spokojna okolica blisko Parku Krajobrazowego! Przestronną działkę położoną w malowniczej miejscowości Kiełmina, w gminie Stryków.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł60 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6,05 ha, położona w miejscowości Błotno, w gminie Dobrzany, powiat stargardzki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł648 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rod Trzy Nurty przy ulicy Radarowej w Gdańsku Działka rekreacyjna o powierzchni 648 m . Na działce znajduje się drewniany podpiwniczony domek.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł655 m² 109,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 655 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w pobliżu brzegu rzeki. Gmina Suraż Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 019 m² 96,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej na cele mieszkaniowe lub jako inwestycja - zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą! Atrakcyjna działka budowlana - Słupia pod Bralinem kwadrat prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

74 040 zł1 234 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Sępopol przy ul. Piaskowej. Opis nieruchomości cena - 60zł/m2służebność w drodze dojazdowej -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł11 133 m² 53,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty sprzedaży są 2 działki o łącznej powierzchni 1,11 ha., położone na terenie Gorzowa Wlkp., w rejonie ul. Łagodzińskiej/ Karnin. Dojazd drogą publiczną. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

243 880 zł871 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 871m2 pod dom - 15min od Szczecina Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Bobolin gm.Kołbaskowo ( tylko 5km od Mierzyna! ) na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł900 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działki budowlane 2 po 900 m2 oraz 1000 m2 w Grodzisku Maz. z przeznaczeniem pod zabudowę wolnostojącą i bliźniaczą. Ładnie położone wśród nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł1 500 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 15 arów położona jest w Czańcu w Gminie Porąbka przy ulicy Zielonej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł9 741 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną w Radomiu przy ul. Zachodniej działka o powierzchni 9741 mkw działka ma dostęp do prądu. Atutem działki jest jej usytuowanie. W Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 100 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1100 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 200 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położona w spokojnej, zielonej i dynamicznie rozwijającej się części Rusinowa z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 339 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Więcej informacji robert *510* 297* 341 Urokliwa działka budowlano-zagrodowa z infrastrukturą | Głogoczów | 13,39 a Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł22 181 m² 7,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka O powierzchni 2 ha 2181 m2 ** bogaty, kilkunastoletni drzewostan** W bezpośrednim sąsiedztwie sieć gazowa, wodociągowa i energetyczna** teren objęty upul** działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł77 681 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż grunty na Mazurach. Nieruchomość położona jest w okolicach Rynu w obrębie Tros. Grunty składają się z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Widokowa działka inwestycyjna 1500 m w Wiśle Gościejów | Potok, las, pensjonaty Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

839 500 zł954 m² 879,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow.954m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

165 230 zł1 066 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedażny dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Budy Barcząckie. Działki o powierzchniach 1066m2 oraz 1078m2. Szerokość działek 22m. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 560 m² 105,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlana w okolicach Rogowa, w miejscowości Skórki, w niedalekiej odległości od jeziora, z pieknymi widokami wokół. Jest to działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł17 507 m² 134,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej na strefie ekonomicznej w Nysie - Radzikowicach Informacje o działce: powierzchnia działki 1.7507 ha, nr ewidencyjny 297/2 kształt.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł4 107 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, słoneczna działka z pozwoleniem na budowę- trąbki Małe! Możliwość podziału! lokalizacja: nieruchomość położona w Trąbkach Małych - miejscowości ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł726 m² 406,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Halemba - lokalizacji cenionej za dobrą infrastrukturę, dostęp do terenów zielonych oraz wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 624 m² 91,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1624 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 001 m² 94,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 3001 m2, oddaloną o 3 km od centrum Kamienia Pomorskiego i tylko 7 km od plaży w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł730 m² 253,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Mechnice, gmina Dąbrowa (w bliskim sąsiedztwie granic administracyjnych miasta Opola ) Działka ma wydane warunki zabudowy. Uzbrojenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

807 330 zł7 915 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawem w spokojnej okolicy. Ładnie położona działka ze stawem w Lisim Ogonie. Powierzchnia stawu wynosi 4727 m2, powierzchnię wokół stawu można powiększyć, żeby wraz ze stawem.

Szczegóły ogłoszenia

9 450 zł6 300 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Miszewko na trasie Gdynia Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją na drogę. Całą nieruchomość ma powierzchnię 6300m2, możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 500 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 4500 m2. Położone w Melanowie koło Ogorzelin ( około 1 km ) m do Chojnic ok. 12 km. Dla części działki, tej przy drodze, wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 370 m² 337,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2370 m2 - położona w Świerklańcu!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł18 150 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka siedliskowa o powierzchni 18.150 m2 we wsi Zazdrość gm. Radziejowice (niedaleko Żyrardów, mszczonów, park Wodny Suntago - ok. 10 min. samochodem). Kliknij video żeby.

Szczegóły ogłoszenia

115 560 zł963 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tanie działki z dobrym dojazdem - gratka dla inwestorów i nie tylko. Zapraszam do zakupu działek z myślą o lokowaniu kapitału To doby start dla potomnych lub zabezpieczenie swojej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 518 m² 164,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działki w Rąbieniu ul. Szklarniowa 10 - działka - 1518 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze), gaz (w drodze) - droga utwardzona wyłożona płytami uwaga Opis został sporządzony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż Działka 1000 M2/ Nowy Konik Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego dojazdu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł8 198 m² 76,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w Tryszczynie ulica Nad Brdą. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do rzeki Brdy, co stanowi wartość dodaną. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

125 500 zł630 m² 199,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjno-budowlana 630 m - Wiatrowo k. Wągrowca Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 630 m , położoną w urokliwej miejscowości Wiatrowo,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pełnego zieleni, w którym zrealizujesz marzenie o własnym domu? nie pobieram prowizji od kupującego i mam dla Ciebie idealną propozycję! Działka o powierzchni 1200.