dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

279 000 zł1 050 m² 265,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050 m2, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Przetoczyna, blisko węzła Szemud, który umożliwia dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

216 500 zł1 140 m² 189,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1141m2, na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Sokule gmina Wiskitki. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 837 500 zł5 675 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona zaledwie 1000m w linii prostej od morza! Chłapowo to malownicza miejscowość nadbałtycka, tętniąca życiem przez cały rok. W sezonie letnim jest to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł18,11 m² 8 558,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Brunary powiat gorlicki o pow. 18,11 ar. Bliskie okolice Klimkówki ok 13km. Dla osób szukających ciszy i spokoju. Działka posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł4 140 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 4100 m2. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł9 127 m² 356,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty nieruchomości: * Wydane warunki zabudowy umożliwiające realizację 4 budynków dwulokalowych * Powierzchnia działki: 9 127 m * Atrakcyjne położenie w pobliżu terenów leśnych * Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka rolno-budowlana | rytro | 30 arów Malownicza okolica Droga asfaltowa Media w zasięgu Blisko centrum Rytra i stacji narciarskiej Na sprzedaż widokowa działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł788 m² 125,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok.7,88 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Kobyle, gminie Nowy Wiśnicz.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł800 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowalnej zlokalizowanej w Miejscu Piastowym przy ul. Szkolnej. Działka ma numer ewidencyjny 1722/4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł4 425 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Rybnik Niedobczyce, ul. Pod Lasem - spokojna lokalizacja z dużym potencjałem kb nieruchomości prezentuje działkę inwestycyjno-mieszkaniową położoną w Rybnik -.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 616 m² 113,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną n w miejscowości Lubojna, w gminie Mykanów, przy ul. Wspólnej. Łączna powierzchnia nieruchomości to 1615.

Szczegóły ogłoszenia

186 450 zł3 390 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki ( opodal jeziora Brody) położone w Krępkowicach (18km od Lęborka) o powierzchni 3390 m 2 , 3392.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 679 m² 76,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy wiesz, że powietrze w sosnowym lesie to dla nas naturalna inhalacja? Nie ma piękniejszego letniego zapachu niż rozgrzana żywica sosnowa. Ale nawet zimą leśne powietrze uspakaja oddech,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 003 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka leśna położona w urokliwej miejscowości Chłapowo. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 493 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w miejscowości Stary Ratyniec, gmina Sterdyń, powiat sokołowski. Powierzchnia 3493m2 położona przy drodze asfaltowej. Na działce znajdują się dwa budynki o powierzchni 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

302 250 zł1 209 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w świetnej lokalizacji, przy ul. Lawendowej w Grabówce. Działki o różnorodnych powierzchniach od 1202m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł635 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 635m2 położona w cichej miejscowości Gostyń położonej zaledwie 3 km od morza. Działka usytuowana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

78 800 zł980 m² 80,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładne działki w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 1000m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 929 m² 16,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny w Wydminach w pobliżu ul. Ełckiej Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 5929m2 przeznaczona pod budowę obiektów produkcyjnych, składów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jejkowice,śląskie

59 000 zł1 280 m² 46,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna Jejkowice blisko lasu. - powierzchnia 1280 m2 - dojazd drogą gminną - w sąsiedztwie działki: prąd i woda - przeznaczenie działki: tereny zieleni niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 400 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nałęczów - działka 14ar pod zabudowę jednorodzinną Działka do wydzielenia z większej nieruchomości, położona w malowniczym miejscu, niedaleko centrum Nałęczowa. Wymiary: 15m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 010 m² 68,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sikory - bardzo ładnie położona działka W okolicy jeziora komorze. Działka nr 76/45 o pow. 1010 m2 w Sikorach położona w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych, z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 150 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczym Radziszowie (gm. Skawina). To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, bliskości natury i nasłonecznionego terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 590 m² 30,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5 590 m2 położona w Trutowie w gminie Kikół. Znajduje się w otoczeniu natury, a na jej terenie mieści się staw o powierzchni 3 890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 003 m² 59,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów w cichej i spokojnej okolicy - Woskowice Małe, gmina Namysłów Możliwość kupienia pojedynczych, sąsiednich działek lub całego.

Szczegóły ogłoszenia

4 680 000 zł6 200 m² 754,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę! Gotowiec Inwestycyjny: działka z pnb na 7 Domów Warszawa, olesin (białołęka) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł3 005 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka - Swędkowo, gmina Godkowo Powierzchnia: 3005 m2 Działka w miejscowości Swędkowo, gmina Godkowo o powierzchni: 3005 m2. Opisana w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł938 m² 74,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

195 750 zł783 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 14 działek budowlanych w Sochoniach Oferujemy na sprzedaż 14 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Sochonie, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 716 m² 69,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka o powierzchni 4716m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod pensjonat. Dodatkowo działki o powierzchni od 1250m2 w kompleksie działek z wydanymi warunkami zabudowy lub objętych.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł7 000 m² 0,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia bocznicy kolejowej w skład, której wchodzi teren utwardzony o pow. 3250 m2 ,teren nieutwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widoczna na zdjęciu, oznaczona nr 1, jedna z 5 działek budowlanych położonych miejscowości Chrosno w bezpośrednim niemalże sąsiedztwie zabytkowego wiatraka typu koźlak o nazwie Gustaw,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 372 m² 290,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1372 m położona w miejscowości Wicko, gmina Międzyzdroje. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, a wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł898 m² 133,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 898 m , położona w miejscowości Łęki, gmina Kęty. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

36 160 zł904 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Kania: działki w cenie 40 zł/m2: - 361/64 o powierzchni 1220 m2 (rezerwacja), - 361/65 o powierzchni 1031 m2 (sprzedana), - 361/66.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 416 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o pow. 3416m2, położoną w urokliwej miejscowości Pasikonie, w gminie Kampinos (powiat warszawski zachodni). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

312 300 zł1 735 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1735 m , położona w miejscowości Gniewomierz (powiat legnicki, gmina Legnickie Pole).

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka z wz | Łąsko Małe | kujawsko-pomorskie | warunki zabudowy | spokojna okolica | Koronowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rolno-budowlana 32 ary z domkiem i sadem - Mariampol, gm. Kościelec (woj.Wielkopolskie) Na sprzedaż urokliwa działka rolno-budowlana o powierzchni 32 arów, położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

362 520 zł3 021 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Z dala od zgiełku, blisko natury - idealna działka w Krobicy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3021 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij