dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

160 000 zł1 200 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Więcej informacji: magdalena tel.   e-mail:   Wszystkie oferty: Szukasz spokojnego miejsca na dom? W takim razie ta działka to realna.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu w wyjątkowej okolicy? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w urokliwej Stanicy. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

149 940 zł833 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł730 m² 130,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/5, o powierzchni 724 m2, działka 75/7, o powierzchni 737 m2, działka 75/8, o powierzchni 727 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 370 m² 126,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w urokliwej, widokowej okolicy, w miejscowości Gilowice, pow. żywiecki, woj. śląskie. Działka gwarantuje cudowne widoki na pasmo Beskidów, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł825 m² 396,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mierzyn, ul. Zeusa. Oferta sprzedaży działki, sąsiadującej z Osiedlem pod Lipami. Kształt prostokątny, regularny. Korzystne usytuowanie względem stron świata - wjazd na działkę od północy,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł4 760 m² 2,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, wynajmie teren w miejscowości Nowy Dwór koło Trzebnicy, zlokalizowany na dwóch działkach oznaczonych geodezyjnie numerami 81/6.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł950 m² 138,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 950 m2, położoną w Jejkowicach przy ul. Przed Koleją. Marzysz o wybudowaniu domu w otoczeniu zieleni, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł7 070 m² 1 414,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka Z budynkiem 2-kondygnacyjnym/ halą magazynową/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Przedmiotem oferty jest teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł995 m² 854,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Dawidach Bankowych pod Warszawą. Powierzchnia działki: 995 m2 wymiary: 25,1 x 39,6 m ukształtowanie terenu: płaski przeznaczenie działki:.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł912 m² 246,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Rudach, biały Dwór Szukasz miejsca na budowę swojego kameralnego domu w zacisznym i spokojnym miejscu? A zarazem cenisz sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

65 392 zł16 348 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość położoną w Warszawie, w dzielnicy Targówek, przy ul. Pratulińskiej. Od wschodu działka.

Szczegóły ogłoszenia

145 600 zł910 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Gołuniu gmina Pobiedziska! Dostępnych do sprzedaży zostało jeszcze kilka działek, oferta dotyczy działki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana na Wybrzeżu w rejonie Ustki i Rowów Machowinko z dojazdem na plażę ok. 2,3 km przez Poddąbie doskonała oferta sprzedaży nieruchomości do zamieszkana,.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł3 589 m² 161,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł920 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe działki budowlane w Buczkowie - przestrzeń, cisza i świetna komunikacja Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju i przestrzeni. Buczków to jedna z tych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 040 m² 525,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka o powierzchni 3040m2, zlokalizowana przy ulicy Tarnowskiej w Kielcach. Działka w pierwszej linii od strony ulicy. Inwestycja na działce wymagać będzie budowy wjazdu/zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 682 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję wyjątkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Kołdowo, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Człuchowa. To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku, nie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł18 400 m² 7,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działki rolne w miejscowości Podczerwone, gmina Czarny Dunajec. Numery oferowanych działek: 4074/3, 4074/4, 4075, 4178/97, 4178/531, 4374, 4375, 4377, 4379/2, 4178/89, 3024,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł899 m² 1 889,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana - mieszkaniowo - usługowa położona w pierwszej linii zabudowy przy ul. Wrocławskiej. Droga krajowa nr 8. Działka o pow. 899 m2. Aktualnie zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ekskluzywna działka rezydencjonalna 50 arów z mpzp (mn) w Kotorzu Małym, 15 minut od Opola Wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Piskajny,warmińsko-mazurskie

112 950 zł12 550 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, piskajny, powiet elbląski, gmina godkowo, powierzchnia 12 550M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu działkę w miejscowości Piskajny obok Pasłęka, 9zł/m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł497 m² 1 046,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka rekreacyjna o powierzchni 497 m2, zabudowana murowanym domkiem. Powierzchnia domu około 50 m2. Rozkład pomieszczeń: salon połączony z wydzieloną kuchnią zabudowaną szafkami.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł29 500 m² 3,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna ok. 8 km od Gryfina. Działka rolna o pow. 2,95 ha położona w miejscowości Mielenko Gryfińskie. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Do najbliższych zabudowań jest ok. 700 m.

Szczegóły ogłoszenia

341 600 zł427 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek w Wołczkowie, ul. Różana. Działka o powierzchni 427 m2, pełne uzbrojenie/ gaz, woda, prąd, kanaliza. Wydane warunki - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki z warunkami zabudowy o powierzchni 1200 m , położone w spokojnej miejscowości Gorzewo, zaledwie 6 km od Gostynina. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 514 m² 53,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Dziwiszów, w powiecie karkonoskim. Oferta obejmuje 2 działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł3 678 m² 71,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest oferuje: posiadamy na sprzedaż 3 działki położone we wsi Dąbrowa Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd i woda dostępne przy działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 242 m² 131,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki w sercu Bieszczad - Krzywe, gm. Cisna Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 0,5242 ha, która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 000 zł14 300 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż projekt deweloperski zlokalizowany w województwie podkarpackim. Inwestycja obejmuje 5 budynków wielorodzinnych realizowanych w 3 etapach, wraz z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

876 892 zł8 226 m² 106,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość jest zlokalizowana w regularnej zabudowie wsi Nowe Polesie, w gminie Leoncin, przy asfaltowej drodze.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 909 m² 366,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w spokojnej okolicy Pomiechówka o wymiarach : Szer. 21,21 długości 85,47 Działka posiada w drodze wszystkie media: - prąd, - woda, również na działce -.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł522 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka w Piotrkowie Kujawskim za 45 tys! Szczegóły oferty: powierzchnia: 522 m Wymiary: ok. 30 m (długość).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 350 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka budowlana w Wojcieszycach z widokiem na całe pasmo Karkonoszy Gmina Stara Kamienica Działka jest ustawna, objęta mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 850 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki na spokojnej wsi kilka kilometrów od morza? Oferujemy na sprzedaż działkę w urokliwej wsi Jeżyczki w województwie zachodniopomorskim zaledwie 15 km od morza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł6 100 m² 14,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Sokołowie, gm. Lubasz - 6 100 m Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6 100 m , położonej w malowniczej miejscowości Sokołowo ,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł1 050 m² 680,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050m , położona w malowniczej miejscowości Domasław, oddalonej zaledwie 5 km od granic Wrocławia. To doskonałe miejsce do budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 778 m² 215,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Rogoźnica, ul. Cieplińskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,2778 ha (2778 m2), składająca się z trzech działek,.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł687 m² 155,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/33. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

158 550 zł2 114 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wzbić się wysoko jak ptak, poszybować, przekroczyć sztywne granice, nie bać się marzyć i spełniać, nawet z pozoru niedostępne, pragnienia nad jeziorem niedroga budowlana duża blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 093 m² 156,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ldk nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną we Wdzydzach Tucholskich Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu jezior i lasów, z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta.