dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

195 000 zł1 577 m² 123,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Węgry. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 15,77 ara. Dla oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki rolno-budowlanej o powierzchni 6500 m , z czego około 1000 m przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 024 m² 97,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Zawonia | Powiat Trzebnicki | Dolnośląskie Zainwestuj w komfort życia blisko natury tylko 30 minut od Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 622 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działki w Łańcucie z dojazdem od ul. Piłsudskiego. Dojazd asfalt + ostatnie ok. 100m droga gminna utwardzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z mpzp mu - Gniewino Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Gniewino, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Nieruchomości objęte.

Szczegóły ogłoszenia

64 260 zł918 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwie położone działki budowlane w Bledzewie nad Zalewem Bledzewskim. Powierzchnie dostępnych działek od 917m2 do 1 443m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł905 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w niewielkiej miejscowości Łekno, niedaleko Wągrowca. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Marki,mazowieckie

12 703 950 zł12 099 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną znajdującą się zaledwie kilka kroków od Centrum Handlowego M1 w Markach. Lokalizacja: działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 437 m² 130,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Błędowie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 41x35 metrów i powierzchni 1437 mkw. Parcela leży przy bocznej ulicy i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki w otoczeniu natury - idealna inwestycja! Oferujemy działkę rolną o powierzchni 3000 m , położona w kameralnym kompleksie 10 działek z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł966 m² 164,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 966 m , położona w spokojnej i zielonej części Małopola (gmina Dąbrówka, powiat wołomiński). Idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł9 369 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Muchobór Wielki, wrocław Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9369 m , zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł20 644 m² 30,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona w Książenicach przy ul. Granicznej. Informacje ogólne. Działka o powierzchni 2,0644ha (20 644 m 2 ), w kształcie nieregularnym o głównych.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł900 m² 185,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Premium! Polecamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w prestiżowej lokalizacji w Tykocinie słynącego z dużej ilości zabytków: duży i mały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna 31 arów Dąbrówka Szczepanowska | ok. 12 km od Tarnowa Na sprzedaż unikatowa działka budowlana o powierzchni 31 arów, idealna pod inwestycję premium z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 000 m² 72,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***10 km od białegostoku *** super cena*** piękna okolica *** Polecamy działkę w Jaworówce gmina Dobrzyniewo Duże , w okolicy jest zabudowa domków jednorodzinnych. Media 80 m od.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł934 m² 100,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 934 m , położona w miejscowości Stare Siołkowice w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł13 520 m² 25,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek położonych w urokliwej miejscowości Nowolesie, w gminie Strzelin. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 745 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

|na sprzedaż| bez prowizji od kupującego! Przedmiotem oferty jest działka położona w Jelczu Laskowicach, przy ul. Odrzańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia 4745 m2 (0,4745 ha).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę na południowym stoku z widokiem na góry. Działka prostokątna szeroka na 30m z dobrym dojazdem - asfalt. Blisko zakopianki. Dookoła domy jednorodzinne. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Mysłakowicach! Położona przy drodze z dostępem do mediów, idealna pod zabudowę jednorodzinną. Świetna lokalizacja z dobrym dojazdem do Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 304 m² 103,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Podhalu z własną linią brzegową Kupując działkę budowlaną na Podhalu, marzymy o spokojnej okolicy i góralskim klimacie. Parcela w Cichym znakomicie wpisuje.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł8 847 m² 12,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To miejsce z niesamowitym widokiem, idealne na odpoczynek, inwestycję lub ucieczkę od miejskiego zgiełku! Jeśli marzysz o własnym kawałku natury, w miejscu gdzie czas płynie wolniej - ta.

Szczegóły ogłoszenia

732 060 zł4 067 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowy Projekt Deweloperski: żabno, gm. Brodnica Wyjątkowa działka z pozwoleniem na budowę na 6 lokali mieszkalnych o pow. użytkowej 110,7 m każdy! Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł1 982 m² 269,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana blisko Warszawy w miejscowości Żelechów gm. Żabia Wola , powiat Grodzisk Maz. 20 km od Janek , 30 km, od Warszawy , 3 km od trasy S 8 zjazd Siestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł4 100 m² 62,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w spokojnej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki położone są blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

628 680 zł806 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 806m2 , prąd, woda, gaz i kanalizacja w ulicy w pewnej odległości od działki , działka nieogrodzona.,położona wśród nowych domów. (właściciel ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 500 zł2 154 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Przewiń na dół aby zobaczyć film z drona! Podstawowe informacje: oferta sprzedaży dotyczy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł41 490 m² 30,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Teren położony w obrębie wsi Czaple w gminie Stężyca (pomiędzy miejscowościami Czapielski Młyn i Stare Czaple. Obszar przepięknie usytułowany w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł4 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 0,45 ha, wymiary działki 90x50 m, dojazd drogą gminną Dostępne wszystkie media miejskie, prąd przy działce, gaz 130.

Szczegóły ogłoszenia

90 500 zł863 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 863 m położona w miejscowości Taczów, gmina Zakrzew. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu planowanego, kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł7 000 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękną działkę inwestycyjną o wspaniałych wymiarach oraz znakomitym położeniu! Powierzchnia 70 ar o wymiarach ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Mokre

Mokre,zachodniopomorskie

61 000 zł20 500 m² 2,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 2,05 ha niedaleko Dębic /maszewo. Ziemia uprawiana. Atrakcyjna cena.Tylko u Nas wyjątkowe oferty! Polecam i zapraszam na prezentacje. Nasze biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 204 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa w miejscowości Ruda Wołoska, gm. Tomaszów Lubelski. O nieruchomości: miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - atrakcyjna, słoneczna działka budowlana w Jeżewie (obręb Biała) Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 30 00 m 2 , w kształcie prostokąta o szerokim,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł8 421 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 8,421 m2 położona w miejscowości Dąbrówka Wielka (powiat Zgierski, województwo Łódzkie) przy ul. Główna 146. Działka (nr. 507/4).

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł771 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki w centrum Brzeźnicy na osiedlu - powierzchnie od 7,7 do 9 arów. Nieruchomości znajdują się w cichej i malowniczej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czerwonak,wielkopolskie

499 000 zł1 225 m² 407,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Czerwonaku nr 47 o pow. 1 225 m , ul. Łącznik. Blisko pełnej infrastruktury oraz blisko natury. Dostępne są również pozostałe sąsiedzkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 492 520 zł7 246 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Szczecinie Dąbiu, przy ul. Lubczyńskiej. Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Lubczyńska , który.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł2 091 m² 621,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlano-leśna o powierzchni 20,91 ar - Kraków, swoszowice, ul. Myślenicka Szukasz miejsca pod wymarzony dom w zielonej części Krakowa? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 działki budowlane w Górkach Wielkich - idealna lokalizacja wśród natury! Szukasz miejsca na wymarzony dom w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij