dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana mn | prostokąt | dojazd S19 | światłowód | widok na las Szukasz miejsca do budowy domu na wsi? Z niczym niezakłóconym widokiem na las? Z dobrym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 755 m² 182,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w jazzhouse! Na Sprzedaż działka budowalna o powierzchni 1755m2 w Radwankowie Szlacheckim, gmina Sobienie Jeziory. Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł2 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu teren inwestycyjny o powierzchni 2000 m2 przy drodze wylotowej z Gorzowa Wlkp. w kierunku Chwalęcic. Droga o dużym natężeniu ruchu. Teren wprost idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 240 m² 254,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1240 m Porosły Kolonia mpzp, prąd, dogodna lokalizacja! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1240 m , położona w urokliwej miejscowości Porosły Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł3 150 m² 114,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Tomaszew w otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Do wyboru działki o powierzchni od 3.100 do 3500 m2! Dla każdej z działek.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 318 m² 317,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: gotowa działka budowlana o powierzchni 1318 m2, położona w Tyczynie w spokojnej, rozwiniętej części zabudowy jednorodzinnej przy ul. Kościuszki, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł11 000 m² 90,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy Państwu atrakcyjne działki położone w miejscowości Pińczów nad rzeką Nidą, o numerach 24 i 25 o łącznej powierzchni 10979m2, oraz działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 380 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko miasta - ok.4KM DO CENTRUM DĄBROWY TARNOWSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzieloną geodezyjnie działkę budowlaną o powierzchni 0,2380ha, zlokalizowaną blisko.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na pojezierzu Bytowskim. Atuty nieruchomości: lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jatynia

Jatynia,zachodniopomorskie

159 000 zł1 792 m² 2 271,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Unikalna okazja! Działka w Jatyni w sercu lasu cisza, natura i pełna swoboda! Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaworznia,świętokrzyskie

550 000 zł10 800 m² 50,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 10 800 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Działka w kształcie trapezu, położona w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł2 873 m² 130,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Całe Karkonosze jak na dłoni! Poszukujesz działki położonej w wyjątkowym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni ok. 2873m 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 015 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa niższa cena aż 3015m2 ,tylko 66zł/m2 .TANIEJ NIE BĘDZIE MOŻESZ URATOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE OD INFLACJI. Wydane warunki zabudowy .Budowa budynku miszkalnego jrednorodzinnego i zbiornika na.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł10 587 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka budowlana wraz ze stawem. Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz ciszę i spokój, ale Twój dom położony jest przy własnym stawie ? Kochasz.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł2 663 m² 67,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

przesmyk między jeziorami Dąbrowa mała oraz Dąbrowa Wielka turystyczna miejscowość Dąbrówno w zachodniej części Mazur zaledwie 450 m od bardzo dobrze zagospodarowanej plaży miejskiej 2663.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł315 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rekreacyjne położone zaledwie 600 m2 od morza! W ofercie 21 działek każda o powierzchni ok 315 m2 zlokalizowane w miejscowości Ostrowo, gmina Władysławowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W wojcieszycach. Widokowa okolica działki, gdzie rozpościera się widok na karkonosze. Proponuję Państwu działkę budowlaną na nowo powstającym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

239 999 zł600 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, lucień Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł27 623 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są 2 działki o łącznej powierzchni 2,7623 hektara, zabudowane budynkiem produkcyjno-magazynowym, budynkiem biurowym oraz portiernią, położne w Tomaszowie Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wiżgóry,podlaskie

107 900 zł5 981 m² 18,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu malowniczą działkę rolną, idealną do realizacji marzeń o własnym siedlisku. Położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł10 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna/budowlana o powierzchni 1 ha położona na terenie Inowrocławia przy drodze asfaltowej.W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się prąd.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 484 m² 64,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

38 km od warszawy, wieś Świerkowo, gmina Świercze. Do sprzedania działka z nowego podziału, położona przy drodze gminnej żwirowej. Działka o wymiarach 41 X 36 m, zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Brudzewo przy ul. Wiejskiej, w gminie Puck. Działka jest płaska. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

415 750 zł1 663 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

mNa sprzedaż działka budowlana w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działka nr 57/1 - 1663 m2 - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

220 200 zł1 101 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1101m.kw. zlokalizowana w Kierzkowie, w odległości około 5km od morza. Teren płaski, kształt zbliżony do kwadratu, wjazd na działkę od strony południowej, z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł265 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka z potencjałem. - łączna powierzchnia 265000 m.kw. - położona: malownicza okolica, cisza i spokój - dojazd drogą asfaltową, ostatnie 1000 m szutrową - ziemia idealna.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł3 030 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 220 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Dostępna wyłącznie u nas. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem większej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 071 m² 164,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepięknie położona działka, w górnej części urokliwiej wioski Krzewie Wielkie. Dojazd drogą asfaltową. Wokół nowe budownictwo jednorodzinne, pola i lasy. Kształt regularny zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł5 292 m² 86,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 5 292 m Zieleniec, gorzów Wielkopolski - Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 5 292 m , położoną w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł1 163 m² 254,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| działka budowlana o powierzchni 1163 m2, znajdująca się w Gortatowie gmina Swarzędz. Działka trapezowa, skrajna. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 128 665 zł21 577 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę Inwestycyjną w Zawadzie gm. Mstów, o powierzchni 21 577 m2. Działka : o pow. 21 577 m2 wymiary : szer. 175.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł30 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invest Home Biuro Nieruchomości posiada najlepszą działkę w województwie podkarpackim dla Inwestora szukającego gruntów w centrum Stalowej Woli pod inwestycję. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

472 800 zł2 364 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko wody ok 150 m Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Duża ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

300 310 zł509 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście działek - istnieje możliwość wyboru lokalizacji i metrażu. Dostępne działki o powierzchni m.in: 514m2, 539 m2, 888 m2, 941 m2, 1018 m2, 1326 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż uzbrojona działke o kształcie zbliżonym do kwadratu położona przy drodze utwardzonej blisko centrum Katowic.Działka zabudowana budynkiem 1-no kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 947 400 zł34 737 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu działkę inwestycyjną w miejscowości Boguchwała. Działka o powierzchni 34737 m2, zbliżona kształtem do kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł816 m² 177,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NR ogłoszenia: #382dz1025 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania dwie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Dom w pięknym otoczeniu natury! Na sprzedaż piękna działka w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 237 500 zł16 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dla Inwestora Do sprzedaży grunt inwestycyjny położony na granicy Krosna Odrzańskiego i miejsowości Kamień. (1 km od Centrum Krosna Odrzańskiego) z przenaczeniem na budowę zespołu 12.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 647 m² 120,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Lubczyna, województwo zachodniopomorskie, nieruchomość gruntowa nad Jeziorem Dąbie, sprzedaż. Wyjątkowa możliwość inwestycji pod dom nad jeziorem. Lubczyna to urocza miejscowość nad jeziorem, port.