dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

długa, lekko pochyła, łąka, na wzniesieniu, przy drodze; media/instalacje: gaz, prąd, woda, kanalizacja w projekcie; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga asfaltowa, droga.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 777 m² 323,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową w sercu Karkonoszy - Lokalizacja: zachełmie, ul. Podzamcze - Powierzchnia działki: 2777 m - Cena: 899.

Szczegóły ogłoszenia

212 870 zł3 041 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w rekreacyjnych, pięknych plenerach na Pałukach,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 615 m² 240,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży kompleks 3 niezabudowanych działek budowlanych o łącznej powierzchni 2615 m2 położonych w dzielnicy Wrzoski. Dla przedmiotowego gruntu wydane są aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł308 m² 243,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana nad morzem (750m). Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok. 19 x 16 m, o pow. 308 mkw., położona na wzniesieniu w odległości 750 m od.

Szczegóły ogłoszenia

7 718 725 zł44 107 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny z przeznaczeniem na 10 domów z dostępem do Jeziora Mamry pod lupą Teren inwestycyjny położony w miejscowości Przystań w powiecie węgorzewskim. Wieś Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł7 939 m² 239,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks sześciu wydzielonych działek zlokalizowanych w Paniówkach przy ul. Gliwickiej 47. Teren został podzielony na 6 odrębnych działek: jedna działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 050 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż: powierzchnia: 1050 m Lokalizacja: dąbrowa Chełmińska , 1 km od sklepu Dino , 100 m od lasu Atuty: spokojna okolica, bliskość natury i jednocześnie dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 040 m² 254,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona blisko ul. Wandy (100m) w Kłodnicy, spokojnej dzielnicy Kędzierzyna Koźla. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość lasu oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł7 400 m² 102,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 7400 m2 położonej na terenie gminy Somianka, w najwyższej części usytuowanej nad Bugiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Płoty,zachodniopomorskie

63 000 zł1 609 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w uroczej miejscowości jaką są Płoty. Nieruchomość o powierzchni 1609 m2 idealna pod budowę domu. Media typu prąd dostępne są przy drodze. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 0,3000 ha, niezabudowana w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33 700 m² 9,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wesoła gm. Nozdrzec 3,37ha Tylko u nas Oferta na wyłączność Województwo Podkarpackie Powiat Brzozowski Gmina Nozdrzec Miejscowość Wesoła Oznaczenie użytku RIVb, PsV,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł660 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż dwie widokowe działki budowlane położone w miejscowości Wilkowisko w gminie Jodłownik. W mpzp obie działki posiadają oznaczenie o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brokerson Gliwice zaprasza Państwa do skorzystania z naszych usług i wieloletnich doświadczeń w usługach brokerskich przy nabywaniu i wynajmie nieruchomości lokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 208 m² 355,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1208 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa objęta mpzp Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: - usługi - Produkcja - Składy - Magazyny Maksymalna intensywność zabudowy 3,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 108 m² 170,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 4123 m2 w Zamku Bierzgłowskim usytuowana na wzgórzu z pięknym widokiem na pradolinę Wisły. Prezentuje Państwu działkę dla klientów ceniących spokój i piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł3 315 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 3315 m2 położona w miejscowości Zerwana gmina Michałowice. Działka objęta Planem zagospodarowania. Zgodnie z mpzp położona na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

510 800 zł1 277 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2446 m , położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów, przy drodze wojewódzkiej nr 102 prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 100 m² 327,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ___ Działka jest położona w Rajszewie, w drugim rzędzie zabudowy od ul. Mazowieckiej (lokalna droga gminna w kostce. Całkowita powierzchnia działki to 1357m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

389 000 zł793 m² 490,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wołczkowo - działka blisko komunikacji I dobrej infrastruktury Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka 796 m2 - 389 000 zł. Kształt prostokątny, teren płaski, niezadrzewiony. Teren nie został.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł10 070 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Goleszów ul. Wolności Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona, płaska działka o powierzchni 1 ha, przeznaczona pod zabudowę przemysłową. Działka zlokalizowana jest bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Turznica,warmińsko-mazurskie

99 000 zł2 210 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży atrakcyjną działke o powierzchni 2210 m2 położona w miejscowości Turznica. Działka znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 326 m² 230,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kołczewo - Wartowo. Działka pod zabudowę rekreacyjną Teren objety obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę rekreacyjno- usługową. Parcela położona tuz przy lesie -.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł800 m² 84,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 800 m , położoną w malowniczej i rozwijającej się miejscowości znajdującej się w gminie Kiszkowo.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 462 m² 190,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Grunt pod biznes i zaplecze mieszkaniowe *** To przestrzeń do realizacji ambitnych planów biznesowych. Teren objęty jest mpzp z oznaczeniem ag1, co umożliwia zabudowę produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł16 836 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Olsztynku o powierzchni 1,6836 ha - okolice ulicy Zajęczej , Gdańskiej, jagiełły - zgodnie z załączoną mapką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł947 m² 108,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane od 947 m - 1722 m2 - przy lesie Zebrzydowice Dolne, ul. Słowackiego To propozycja dla osób, które marzą o budowie domu w zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł15 700 m² 159,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,6 ha, wymiary działki 160x100 m. Teren bezpośrednio przy trasie poznańskiej z ustalonym wjazdem na działkę z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł5 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia gruntu pod postawienie słupa reklamowego. Lokalizacja przy ruchliwej ulicy Wincentego Pola w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł4 403 m² 247,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w obrębie 153 miasta Olsztyna przy ul. Wołodyjowskiego/kmicica Plan Zagospodarowania - przeznaczenie : - 23.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł10 000 m² 12,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aktualizacja 13.05.2026 - UMOWA REZERWACYJNA DO 30.05.2026 Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Łuszczów Pierwszy gm. Wólka -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 040 m² 138,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3040 m , położona nad jeziorem Okmin, w odległości około 10 km od centrum Suwałk. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do linii.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 553 m² 65,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4553 m . Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej wsi, co stwarza idealne warunki do wypoczynku. Działka jest nieogrodzona,.