dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

90 000 zł1 489 m² 60,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

/oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech niezabudowanych działek, położonych w miejscowości Sambród,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 063 m² 159,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne. Możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł23 862 m² 83,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agencja westate Gdańsk prezentuje, na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni blisko 2,4 ha, położona w nadmorskiej miejscowości Łeba - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kanin,pomorskie

321 840 zł2 682 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Kanin | 2682 m | Zabudowania + domek holenderski | Spokojna okolica blisko Lęborka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2682 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 040 m² 240,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1040 m , zlokalizowana w miejscowości Zabierzów Bocheński, w odległości 30 km od Krakowa. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 1040.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 830 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż blisko Głogowa, dokładnie w miejscowości Jaczów, woj.dolnośląskie. Powierzchnia; 18.3 ar, zabudowa jednorodzinna Działka sprzedawana w całości ma dwa numery;.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 882 m² 68,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i w miejscowości Turowola Kolonia, w powiecie łęczyńskim, województwie Lubelskim. Powierzchnia : 1882 m2 ,wymiary: 27x70.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł5 520 m² 149,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Proszowicach. Oferujemy działkę budowlaną w zacisznej i spokojnej okolicy Proszowic o pow. 55,38 a w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł969 m² 81,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki budowlane w Maszewie Twoja szansa na nową przyszłość! Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Maszewie: - 299/1 o powierzchni 1001 m2 w cenie 89 000 zł, -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 347 m² 288,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce nad Narwią: działka w IV linii brzegowej Wierzbica k. Serocka. Idealny balans między dziką naturą a miejskim komfortem. Jednocześnie grunt, który sam zapracuje na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

226 070 zł1 739 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1740 m2, zlokalizowana w kompleksie działek wzdłuż drogi krajowej w Kamieniu Pomorskim. Działka ma foremny kształt prostokąta. Dojazd częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł826 m² 313,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta- chwaszczyno! lokalizacja Chwaszczyno to doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie wygodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

456 470 zł6 521 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Średnia Wieś, gmina Lesko na sprzedaż piękna działka budowlana Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 65,21 ar położona na uboczu wsi. W najbliższym sąsiedztwie występuje.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 336 m² 296,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - ul. Sokoliki, jelenia Góra! Zapraszamy do zakupu działki budowlanej oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mn. Działka znajduje się na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł5 140 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! uwaga! oferta zarezerwowana! Atrakcyjna działka rolna z sadem czereśniowym w Dziećmierowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - atrakcyjna działka rolna z pięknym sadem czereśniowym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 166 m² 77,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - 1166 m - Wojcieszów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1166 m , położona w spokojnej i malowniczej części Wojcieszowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 883 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 4883 m2 z wydaną decyzja o ustaleniu warunków zabudowy (dodatkowo z budynkiem do wykorzystania) w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Gródek gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł2 650 m² 509,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Janczewice, gmina Lesznowola. Działka o powierzchni 2650m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd do działki drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 208 m² 112,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Siadle Górnym, gmina Kołbaskowo, o powierzchni 3208 m2. Dla niniejszej działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 802 zł12 922 m² 541 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jest z wydanymi warunkami zabudowy zarówno na usługi jak i na mieszkaniówkę. Podstawowe Parametry: lokalizacja: łódź, ul. Pojezierska 83 (rejon al. Włókniarzy) - (obręb B-27,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł7 881 m² 20,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7881 m , położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł892 m² 2 186,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na siedzibę twojej firmy. Działka z warunkami zabudowy, pozwoleniem na budowę i gotowym projektem!i lokalizacja Działka z ogromnym potencjałem, usytuowana bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 750 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną z pięknymi widokami na panoramę Nowego Sącza- dzielnica Chruślice. Cicha i spokojna okolica, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł4 482 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa w Pruszkowie! Położenie w pobliżu ul. Ożarowskiej - 140 m Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł637 m² 188,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną położoną w bliskiej odległości lasu w miejscowości Sulęcinek, gmina Krzykosy, powiat średzki. Działka o powierzchni 637 m2 objęta jet.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł4 511 m² 52,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 1345/16, położona w miejscowości Poręby Dymarskie (gmina Cmolas, powiat kolbuszowski, woj. podkarpackie). Parametry działki: numer ewidencyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł9 300 m² 16,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Żabno, o powierzchni 93 arów. Działka w kształcie prostokąta. Media: - studnia, - prąd w drodze. Dojazd drogą polną. Gmina Żabno nie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 486 m² 322,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piaski z planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Druga linia zabudowy. Wjazd stanowi współwłasność trzech właścicieli działek sąsiednich. Powierzchnia niecałe 1500 M2. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 559 080 zł14 907 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę(nr.14 ob. 22) o powierzchni 14907 mkw. zlokalizowaną przy ul Radzymińskiej w Kobyłce, pod koniec października zostanie uchwalony nowy plan miejscowy który.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł711 m² 181,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 711m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł7 377 m² 0,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia gruntu położonego w Złotym Stoku przy ul. Kolejowej, woj. dolnośląskie, działka nr 4/13.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 085 m² 55,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w miejscowości Siemianówka o powierzchni 2085mkw. Nieruchomość w kształcie foremnego trójkąta zlokalizowana przy drodze asfaltowej. Przy działce dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł2 016 m² 269,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp - 3.4MN, ZP - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zieleni urządzonej! Cena do negocjacji. Dojazd od ul. Herbowej. Powierzchnia 2016 m2. Wymiary ok. 21 x 96 m.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 261 m² 149,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki budowlane inwestycyjne pod zabudowę szeregową z projektem oraz wydanym pozwoleniem na budowę w Krzeczynie Wielkim - okolice Szkoły Podstawowej. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 713 m² 1 634,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną , położoną w Mińsku Mazowieckim przy ul. Widok, o numerze ewidencyjnym 2666, o powierzchni 1 713 m2. Nieruchomość posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

203 060 zł3 124 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod 1, 2 lub 3 Domy - Zwierzewo/ Lubajny Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję lub własną enklawę spokoju na Mazurach? Przedstawiam d ziałki nr 134/9 i 134/10.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 500 zł48 021 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace przedstawia wyjątkową działkę o dużym areale 4,8021 ha, położoną w malowniczej miejscowości Budy Głogowskie, w powiecie rzeszowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

437 100 zł1 457 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od Jeziora Tuchomskiego - Warzenko Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rajbrot,małopolskie

189 000 zł2 300 m² 82,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 ar. Oferowana nieruchomość gruntowa położona jest w miejscowości Rajbrot, gmina Lipnica Murowana. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 121 720 zł22 298 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa zlokalizowana w pobliżu węzła autostradowego w Lubiczu, idealna pod inwestycję - centrum dystrybucyjne, magazyny, hale. Działka o powierzchni 22 298 m2, której znaczny obszar.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł875 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: odargowo, miejscowość położona w Gminie Krokowa. Odległość do Dębek wynosi jedynie ok 600.