dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

2 500 000 zł752 m² 3 324,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę | Warszawa, ul. Płowiecka Powierzchnia działki: 752 m Projektowany budynek usługowy: powierzchnia całkowita: 1148 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł840 m² 202,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - Orchowo, powiat słupecki Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w spokojnej części miejscowości Orchowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rusinowo,zachodniopomorskie

39 900 zł933 m² 42,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka w pięknej okolicy lasów i pól, w miejscowości Rusinowo, gm. Tuczno, powiat Wałecki. Działka budowlana umiejscowiona jest na obrzeżach miejscowości, skąd blisko jest do.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 437 m² 99,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń pod Twój dom. Działki budowlane 1437m , 1441m , 1445m , 1449m , 1453m Drozdowo, ul. Kraska Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Drozdowo, gmina Piątnica.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł650 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 650 m Powierzchnia: 651 m -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł15 629 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę z dużym potencjałem położoną w pobliżu aż 3 pięknych jezior w miejscowości Kosewo (gmina Mrągowo). Sprzedawany teren posiada 15 629m2 powierzchni (nr.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka zlokalizowana w Dębkach. W bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 775 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1775 m w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bugaj

Bugaj,małopolskie

169 000 zł5 744 m² 29,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 5 działek na sprzedaż, zlokalizowane w miejscowości Bugaj - Kalwaria Zebrzydowska. Lokalizacja Bugaj, kalwaria Zebrzydowska malownicze miasteczko położone.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Żwirówka (gm. Halinów). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 175 m² 212,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas- oferta na wyłączność Lokalizacja: jaworzyna Śląska, okolice Centrum, bardzo dobry dojazd do Świdnicy, w zasięgu spaceru dworzec pkp, przystanek autobusowy, sklepy. Mpzp -teren.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł400 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: działka 400 m2 w urokliwej lokalizacji na ulicy Zamczysko. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta. Domek: murowany, 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 897 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana na skraju lasu. Działka położona jest w miejscowości Osowo Leśne - jest to wieś położona w otulinie lasów 20min za Starogardem Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod zabudowę pensjonatową lub mieszkaniową w miejscowości Międzywodzie. Działka o pow. 3000 m 2 znajduję się około 1000 m od morza i 1000 m od.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 300 m² 58,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 13a pod zabudowę lub rekreację Z budynkiem gospodarczym. Prezentujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną o pow. 13a w miejscowości Hucisko Jawornickie, gmina Jawornik Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 912 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3912 m2 wym. 44x89. Media woda, gaz, prąd ( skrzynka na działce) Nr oferty 420/dz/b Kontakt: paweł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł4 520 m² 19,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dziarnowo koło płocka Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną położoną w malowniczej, wiejskiej okolicy. Działka znajduje się na pochyłym terenie, co stanowi jej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 396 m² 178,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** media : prąd i woda w drodze ** droga asfaltowa ** dobry wylot na dk81 ** w pełni budowlana Działka o pow. 1396 m2 znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 452 m² 48,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2452m2 w miejscowości Bełsznica. Dojazd drogą gminną i częściowo służebność. Media.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 700 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Sucha Rzeczka, gmina Płaska, powiat augustowski w malowniczym otoczeniu lasów, jezior i szlaków turystycznych, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rajgród,podlaskie

149 000 zł1 320 m² 112,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Rajgrodzie - ul. Kolonia Prawa Oferta dotyczy działki o nr. geodezyjnym: 1. 310/12 - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł2 182 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - tylko u nas! nieruchomość: dwie powierzchnie gruntowe o łącznej powierzchni 2 082 m2 zlokalizowane w Świętej Katarzynie (gmina Siechnice) - 6 km od południowej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Nr oferty: stdoc3397 Kategoria: działka inwestycyjna Lokalizacja: legnica Powierzchnia działki: 5000 m2 Dojazd: droga asfaltowa opis Do sprzedania działka inwestycyjna w użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 500 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na las Walaszczyki, gmina Konopiska Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na własny, prywatny las i szumiący strumyk, zaledwie kilka minut od autostrady A1. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł1 616 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

U nas Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej w Baninie, ul. Rubinowa Lokalizacja: banino, ul. Rubinowa, gmina Żukowo, tuż przy Gdańsku Powierzchnia działek 3/83, 3/82: 1616 m2 Cena: 404 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

180 800 zł904 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość budowlana o powierzchni 904 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 872 m² 1 709,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa w pasie nadmorskim w miejscowości Dębki. Na działce o powierzchni 1870 m2 aktualnie znajduje się dom o powierzchni ok. 120 m2. Cała nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 120 zł2 896 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł33 000 m² 18,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej - Siedlisko, tereny leśne Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana, siedlisko, położona w malowniczym Leontynowie, gmina Młodzieszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borne

Borne,zachodniopomorskie

59 000 zł1 307 m² 45,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z możliwością zabudowy położona na skraju wsi Borne wśród lasów i jezior Pojezierza Drawskiego 0% prowizji od kupującego Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

1 714 135 zł85 706,77 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o numerze 71/8, bezpośrednio przy ul. Złotowskiej, pomiędzy Czeszowem a Trzęsowicami, złotów, gmina Zawonia, powiat Trzebnicki. W sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 819 m² 137,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Mochlu gmina Siecienko 1819m2. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Szerokość działki front 50m .Wszystkie media w drodze. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 236 m² 177,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Droszkowie, blisko natury i miasta! Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu? Prezentujemy nieruchomość gruntową w Droszkowie (gmina Zabór), która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poleca Państwu działkę budowlaną położoną przy drodze asfaltowej w miejscowości Pogorzałki gmina Dobrzyniewo Duże. Wymiary działki 33m x 30m. Do sprzedania została jedna działka. 99/5.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 004 m² 1 085,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, działka o pow. 1005 m 2.wymiary działki 22,6x46,7x20,8x45,9, miejsce idealne na dom jednorodzinny wolno stojący. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy, otoczoną zielenią i pięknymi widokami na pola oraz lasy. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

149 800 zł1 071 m² 139,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Świerklanach Górnych w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł949 m² 154,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam Kleszczewo jako lokatę kapitału. Dzięki temu, że powstały tu pierwsze osiedla bliźniaków miejscowość zyskała na popularności na rynku. Bardzo fajnie zyskuje na wartości odkąd ceny.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 043 m² 287,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,43 ara zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona w kierunku północnym w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 887 m² 35,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski, obręb Bogunice. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł45 000 m² 0,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny w Boleminie,Brzozowej np.farmę fotowoltaiczną,inne. Zjazd z głównej drogi krajowe 22,Gorzowa Wlkp w kierunku Kostrzyn-Berlin,następnie droga gminna asfaltowa ok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij