dowolna

Działki

64 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 090 ogłoszeń

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana o pow. 1000 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mokre

Mokre,kujawsko-pomorskie

122 166 zł1 234 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej w miejscowości Mokre. Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi asfaltowej. Bardzo korzystna lokalizacja do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 628 zł1 268 m² 1 021 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1268 m2 położone w Gdańsku dzielnicy Osowa przy ulicy Kielnieńskiej. Położenie działki w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#62 Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej, uzbrojonej położonej w kompleksie działek w Machowinku. Cała inwestycja to działki położone w 5 kompleksach tworzących spójną.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł18 704 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Planujesz skredytować tę inwestycję zadzwoń. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 1,8704 ha. Grunt składa się z 6 działek o powierzchni między 3000m2 a 3200 m2 każda.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 250 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****************************************************************** działka budowlana pod inwestycję lub dom jednorodzinny/bliźniak ******************************************************************.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł621 m² 966,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 620,80 m2 położona w Krakowie przy ulicy Folwarcznej (wzgórza Krzesławickie, nr ewidencyjny 336/3, obręb: nh-11). Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Wodnica W-Z Uzbrojona Ustka Zapraszam na prezentacje   Główne cechy nieruchomościlokalizacja: wodnica, ulica Ogrodowa, gmina Ustka, powiat Słupski, woj. Pomorskie Nr działki: 31/1.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł717 m² 348,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w drugiej linii zabudowy działka : - budowlana - ogrodzona - z wodą (opomiarowaną ) z wodociągu miejskiego oraz - z prądem ( na działce licznik) Możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

64 612 zł1 114 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzikowice, działka budowlana 1114 m2, cena 64 612 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 ar, w spokojnym, malowniczym miejscu, blisko centrum wsi Dzikowice, 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł1 661 m² 138,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż urokliwie położoną działkę w miejscowości Dywity, przy ul. Polnej, na osiedlu domków jednorodzinnych! Działka posiada numer 57/2, pow. 1661m2. Wymiary: 33m X 60m.

Szczegóły ogłoszenia

140 580 zł1 278 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek zlokalizowanych przy ulicy Mieczysława Romanowskiego w Przywózkach. Grunty położone są w świetnie skomunikowanym miejscu oddalone są jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 600 m² 14,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o powierzchni 46 arów, zlokalizowana w gminie Alwernia, w miejscowości Mirów, w jej południowej części. Teren w mpzp na dzień dzisiejszy ma oznaczenia rl.

Szczegóły ogłoszenia

159 700 zł1 452 m² 109,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 103/8 w Mosznej - 22 km od Centrum Lublina. - powierzchnia 1452 mkw - wymiary - 30m x 46m - trzecia linia zabudowy - prąd w działce obok - woda po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

2 718 500 zł27 185 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/s454/2012 Do sprzedaży działka rolna o łącznej powierzchni 27185 m2 we wsi Rosanów, powiat zgierski, woj, łódzkie. składa się z 6 działek w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł22 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka na sprzedaż w Kopaniewie - idealna inwestycja lub miejsce do życia Szukasz działki, która spełni Twoje oczekiwania? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 700 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od Kupującego! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m , położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 400 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 2400 m2, położone w miejscowości Bożejowice, oddalone od miasta Bolesławiec zaledwie kilka minut. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zwierzewo,warmińsko-mazurskie

200 000 zł1 284 m² 155,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę nr 48/10 w miejscowości Zwierzewo (gmina Ostróda, woj. warmińsko - mazurskie) o pow. 1282m2. Ma regularny, prostokątny kształt, co jest dużym atutem pod.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł951 m² 69,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 951 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka położona w trzeciej linii w stosunku do drogi wewnętrznej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

86 900 zł2 200 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis: oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną we wsi Łabędzie, na terenie gminy Drawsko Pomorskie. Działka o powierzchni 2200 m posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

587 100 zł3 914 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano/usługowa z pięknym widokiem na góry w Wilkowicach przy ul. Dworkowej. Panorama rozciąga się od Babiej Góry po Szyndzielnię, niejednokrotnie widoczne nawet.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 500 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, narożna działka budowlana o powierzchni 2500 m , położona w miejscowości Żółwin, w pobliżu Podkowy Leśnej. Nieruchomość ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

5 900 000 zł7 313 m² 806,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania n ieruchomość zlokalizowana na narożnej działce o pow. 7313 m2, w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 003 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty Izabela Choma przedstawia działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Sadlinki w powiecie kwidzyńskim. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł25 588 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży zespół przepięknych działek położonych w miejscowości Mokas, w niedalekiej odległości od Żelazowej Woli (3 km), sochaczewa (9 km). Odległość od Warszawy 40 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł11 000 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki inwestycyjne pod budowę domów wolnostojących z wydzieleniem minimalnych działek o powierzchni 8ar pod 1 dom lub bliźniaków 6ar pod 1 dom., Działki objęte są MPZP,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 548 m² 297,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1 548 mkw., położoną w miejscowości Budziska, w gminie Halinów, powiecie mińskim. Działka nr 21/25 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 3000 m , położoną w Borzęcinie Dużym. Nieruchomość ma bardzo poszukiwane, idealne pod inwestycję wymiary 81 m x 36,6 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 528 m² 159,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Perełka! Szanowni Państwo oferujemy Państwu do zakupu cudnej urody działkę, nieco większej powierzchni i uwaga dodatkowo z dwiema (oddzielonymi od zasadniczej nieruchomości drogą) działkami.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł750 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 750m2 - w Alei, 100 metrów od Zalewu Przeczyckiego. Działka znajduje się w kameralnej części Boguchwałowic, pełna własność (.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł876 m² 187,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

*** rezerwacja***"działka budowlana atutem jest uzbrojona działka W media Suszec idealna pod budowę domu parterowego!*164 tys* * oferta na wyłączność biura! licencjonowane biuro nieruchomości Mam.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 904 m² 120,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1904 m2. Jest to działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę. Działka położona w miejscowości Niegoszcz. Niegoszcz jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł9 056 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m w skład w której wchodzi działka 2811/89 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00000514/9. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 610 zł21 374 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeka, las I ona : piękna działka rolna Działka położona w malowniczym sąsiedztwie dużego lasu i rzeki - tu odpoczniesz na łonie przyrody ciesząc się jej walorami. Dogodne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o pow. 3000 m2, w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Działka ogrodzona i utwardzona, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 55 m x 54 m (wymiary podane.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 466 m² 354,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Adamowiźnie Urokliwa lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks Powierzchnia terenu 1466 m2 w kształcie prostokąta Doskonałe wymiary 34m.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 350 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Popów przy ul. Wieluńskiej będącej jedną z czterech planowanych działek powstałych.

Szczegóły ogłoszenia

7 681 zł5 121 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka idealna pod inwestycję! Do wynajęcia rogowa działka przy ruchliwej drodze w Tarnowskich Górach. Działka o powierzchni 5121 m2 posiada wszystkie media w drodze. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczym pasie nadmorskim, idealna dla osób marzących o spokojnym i komfortowym wypoczynku nad morzem. Lokalizacja.