dowolna

Działki

64 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 042 ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działek leżących w strefie zabudowy jednorodzinnej. (możliwość zakupu całości tj. 20 działek) media w drodze: woda, prąd, kanalizacja, światłowód wymiary około 1000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Katowice,śląskie

649 000 zł570 m² 1 331,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 570 m (0,0570 ha), zlokalizowana w jednej z najbardziej zielonych i zacisznych części Katowic Ligocie, przy ul. Kijowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 500 zł29 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| to jedna z unikalnych na tym terenie nieruchomości ze względu na swoje wymiary. Malowniczo położona bardzo blisko granicy Kampinoskiego Parku Narodowego daje gwarancję ciszy, spokoju. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł11 927 m² 41,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w ciszy i spokoju w Woli Władysławowskiej, w powiecie Garwolińskim, gminie Garwolin. Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 11 975m2. Na terenie są dwa budynki :.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 050 m² 219,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1050 m2 w miejscowości Wilcze.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł3 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gliwice. Grunt utwardzony do wynajęcia. 3500m2. Ogrodzony. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Teren oświetlony, zamknięty, bezpieczny - ochrona. Bardzo dobra lokalizacja obok tras A1, a4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł4 938 m² 283,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 0,5 ha Wyszogród, blisko skrzyżowaniu dróg krajowych dk50 i dk62 Lokalizacja: wyszogród, powiat płocki blisko skrzyżowania dróg krajowych, bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powierzchni działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ceków

Ceków,wielkopolskie

200 000 zł1 250 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlane, ceków Do sprzedaży oferujemy cztery działki budowlane o zbliżonych powierzchniach, każda około 1250 m , zlokalizowane w miejscowości Ceków,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Małomice, działka budowlana z mpzp, 1000 m2, cena 50 000 zł, sprzedam. Działki budowlane przy lesie - Osiedle Leśne, małomice. Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł10 934 m² 182,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na swój wymarzony biznes? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 10 934 m2 zlokalizowane w Pyskowicach. Działki zabudowane są.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł8 529 m² 76,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obniżka ceny! Atrakcyjna działka w Jaworzu z własnym potokiem górskim - teraz 650 000 zł brutto! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i codziennego stresu? Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brzeźno

Brzeźno,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 199 m² 165,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Brzeźnie blisko Torunia Powierzchnia: 1199 m Zapraszamy do zakupu działki budowlanej z wz położonej w miejscowości Brzeźno, przy drodze wojewódzkiej nr 646.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 190 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1190 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł598 m² 5,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia działkę w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 600 mkw, do dyspozycji są trzy garaże wykonane z płyty warstwowej. Garaże mają.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 995 m² 267,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| nowa oferta! niższa cena! Do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2995 m2 położona w Tychach- wilkowyje -tereny przemysłowe północne. W studium uwarunkowań :.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana pod Łodzią! Witam Szanownych Państwa! Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu pięknych działek pod zabudowę wypoczynkową lub całoroczną we wsi Dalików , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 353/1 o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Siedliska, w gminie Ełk, na osiedlu Bajkowym. Działka znajduje się niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mamy 2 działki położone w gminie joniec w miejscowości nowa wrona Działki pod zabudowę mieszkaniową Dla działek wydane w/z pod zabudowę mieszkaniową. Działka: działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 358 m² 117,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1358 m2 położona w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Według mpzp oznaczona jest symbolem rm - tereny zabudowy zagrodowej. Szerokość około 18.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł14 400 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka rolna w miejscowości Zdynia Uście Gorlickie. Działka prostokątna, częściowo zalesiona, na delikatnym wzniesieniu. Nieruchomości o powierzchni 1,44ha Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

21 392 000 zł106 960 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiia i b oraz iva, działki.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł5 237 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***dostęp do rzeki*** poczucie prywatności*** bliskość lasów I jezior*** 5 min od suwałk*** Jeśli jesteś marzycielem i pragniesz własnego kawałka nieba na ziemi to zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł6 700 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 67 arów działki usługowej w Łagiewnikach - Białe Morza. Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży działki usługowej posadowionej w Łagiewnikach przy ul. Totus Tuus.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 736 m² 88,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do obejrzenia działki budowlanej o powierzchni 987m2 oraz rolnej o powierzchni 2777m2 na której można urządzić ogród , sad itd, działka jest o szerokości 24,5 metrów wraz.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 253 m² 71,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Widuchowa - 4 km od Buska-Zdroju. Przedmiotem oferty są działki: - działka nr 1615/1 o pow. 1158m2 - 1 linia.

Szczegóły ogłoszenia

407 500 zł815 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 815 m2, położona w Chwaszczynie, w spokojnej i kameralnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnych domów jednorodzinnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

13 329 355 zł140 309 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 14,0309 ha (140309 m2) w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień na przeciw Starej Kopalni w Wałbrzychu w ciągu ulicy Wysockiego, gwarków przy rondzie senatora.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 450 m² 70,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Informacje podstawowe Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa Wygląd działki: pusta Ogrodzona: nie Rodzaj ogrodzenia: brak Działka zadrzewiona: nie Warunki glebowe: teren suchy Klasa ziemi (działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł15 139 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mazury, jezioro, las, cisza - miej swoje miejsce wypoczynku. Na sprzedaż działka rekreacyjna o metrażu 15 139m2 z domkiem i stawem w Głuchowie koło Wielbarku. Lokalizacja: głuch.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł1 203 m² 1 744,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pakiet dwóch działek budowlanych objętych mpzp na zabudowę jednorodzinna wraz Z usługami mpzp | Płaski teren | Media w granicy działki | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł11 283 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 284 o powierzchni 11283m , położonej w Sosnowcu przy ul. Leopolda Okulickiego, zapisanej w księdze wieczystej ka1s/00094747/2 prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rogówko

Rogówko,kujawsko-pomorskie

1 140 000 zł11 463,89 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 11 463,89 m , położoną w Rogówku , idealną pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł104 070 m² 15,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** ponad 10 ha W jednym kawałku *** 800M do jeziora hańcza W linii prostej *** możliwość zabudowy *** Absolutna cisza i doskonały spokój, piękne widoki, wyjątkowe walory przyrodnicze.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł832 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 8 ar w miejscowości Moszczenica, gmina Moszczenica, województwo Małopolskie. Media: prąd, gaz, dojazd z drogi asfaltowej drogą.

Szczegóły ogłoszenia

713 151 zł1 299 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona, słoneczna działka w otoczeniu zieleni- chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla osób, które pragną spokoju, a zarazem świetnego dojazdu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Brzezie,kujawsko-pomorskie

115 000 zł2 400 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mapa Nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę działki budowlanej w Brzeziu. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2400m2, doskonała pod zabudowę jednorodzinną. Urocze miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

5 018 622 zł12 578 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projektem na 28.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę na kameralnym osiedlu w pobliżu pałacu w Ojrzanowie. Działka o regularnym kształcie prostokąta co pozwala na posadowienie domu o każdej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 265 m² 411,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, ale jednocześnie chcesz być blisko miasta. Ta wyjątkowa działka łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz! Położona.