dowolna

Działki

64 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 090 ogłoszeń

635 000 zł16 900 m² 37,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,69 ha, położona w miejscowości Wiązownica, województwo podkarpackie. Teren posiada złożone wnioski o warunki zabudowy dla 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 416 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej W pobliżu centrum śliwic W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Śliwice około 28 km od Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 172 m² 53,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana inna niż wszystkie! Unikalny kształt i duża powierzchnia Bory Tucholskie! Na sprzedaż duża działka budowlana w Żychce Konarzyny, położona bezpośrednio przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, w pełni zagospodarowana działka o powierzchni 1000 m , idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. Działka jest ogrodzona, zadbana i obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 304 m² 114,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Łochynia (gmina Mykanów) - na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów - to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

214 480 zł3 064 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Strzecha przedstawia do sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w gminie Barczewo, miejscowości Barczewko. Osiem działek posiadające warunki zabudowy. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 336 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka przy lesie I strumyku W bieszczadach! Jeśli ktoś szuka dużej działki u bram Bieszczad to zapraszam do obejrzenia tej oferty. Nieruchomość położona jest w Zagórzu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł19 045 m² 15,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę numer 106/3 o powierzchni 1,9045ha położoną w miejscowości Zielona Góra-Kiełpin. Jest to działka rolna, w ewidencji gruntów oznaczona jako rvi, łiv,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł4 244 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 4244 m stanowiący działkę o nr ewidencyjnym 1/9, obr Drezdenko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 060 m² 42,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 3060 m , położoną w spokojnej miejscowości Biskupnica koło Człuchowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł930 m² 84,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 930 m oznaczona numerem 618, położona w miejscowości Wojaszówka, gmina Wojaszówka, powiat krośnieński na Podkarpaciu. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 363 m² 121,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane jedna o powierzchni 1363 m a druga o powierzchni 1295m2, za cenę 165,000 każda z nich, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł642 m² 77,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Rzerzęczyce (gm. Kłomnice). Nr działki: 6886/2, obręb: 0016 Rzerzęczyce.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł9 825 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ucieknij od zgiełku miasta wyjątkowa działka z lasem w Parsowie! Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna, na której możesz postawić dom. Działka o powierzchni 9825 m w.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł580 m² 206,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Radości - cisza, zieleń i przestrzeń! Działka położona jest w zielonej części Wawra - w otoczeniu drzew. Status działki- ls - Las Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 028 m² 71,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych działek zlokalizowanych w Gliniku w gminie Deszczno w powiecie Gorzowskim. Działki o powierzchni od 1028 m2 do 1070 m2 z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł312 m² 1 490,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość nie jest objęta mpzp. W planie ogólnym nieruchomość znajduje się w obszarze uzupełnienia zabudowy. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną (bliźniaczą).W kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż piękną, tarasową działkę z panoramą gór, aktualnie rolną, ale bez planu zagospodarowania, w sielskim Jabłowie, gm. Stare Bogaczowice. Oferta dla poszukiwaczy pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 267 m² 149,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka budowlana położona w bliskim sąsiedztwie lasu, w otoczeniu trzech jezior -.

Szczegóły ogłoszenia

145 zł390 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. oferuje do wynajęcia fragment działki nr 520/10 zlokalizowany w Lubominie, pow. lidzbarski o powierzchni 390 m . Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł648 m² 462,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną idealną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych dla sąsiedztwa. Działka usytuowana jest przy ul. Witkacego, ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł6 322 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kordian ochocki Agent prowadzący   Działka na wynajem - łąka i teren częściowo zalesiony. Teren składa się z rozległej łąki oraz częściowo zalesionej przestrzeni co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 451 m² 143,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 10 451 m2 zlokalizowana w dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybna Cena za cała nieruchomość to 1 500 000 zł netto. Wymiary: 52m (front) x 200m.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 224 m² 1 062,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centralnej cześci Marek- ul. Zajączka 24 a. Idealna na budowę domu jednorodzinnego lub pod zabudowę deweloperską. Media na działce: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

236 500 zł1 049 m² 225,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 999 m² 310,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m , położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 305 m² 186,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku informacje podstawowe: powierzchnia łączna: 5305 m Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 811 m² 189,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mazańcowice - działka inwestycyjna 0,5811 ha | 1 100 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 0,5811 ha położona w spokojnej i zielonej części Mazańcowic.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 076 m² 57,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 2076 m2, położonej w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Krupińskiego. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie dane główne w ofercie dotyczą działki ok. 2000 m2 w miejscowości Gołąb gmina Michów 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

559 736 zł1 544 m² 362,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na swój nowy dom na obrzeżach miasta, z pięknymi, dorodnymi brzozami, które pozwolą na wspaniałą aranżację ogrodu? Mam właśnie dla Ciebie taką ofertę! To działka na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł20 600 m² 62,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w miejscowości Dargobądz w gminie Wolin, przy obwodnicy S3 z bajecznym widokiem na Zalew Szczeciński. Szukasz atrakcyjnej działki w warunkami zabudowy. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

168 360 zł4 921 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 4921 m , położona w malowniczej miejscowości w gminie Szczerców. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

200 100 zł2 900 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 521 m² 177,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu Działki budowlane w Komarnie z widokiem na Śnieżkę Teraz nowa niższa - 20 000 zł Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 089 m² 177,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana z domkiem w otoczeniu natury Sikory. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2089 m , o wymiarach 37 x 57 m, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł6 441 m² 82,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o charakterze przemysłowym, o powierzchni 0,6441 ha (6 441 m ), zlokalizowany w Nysie. To propozycja skierowana do inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł889 m² 258,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie, dzielnica Stradom, przy ul. Paderewskiego, o powierzchni ok. 889 m .

Szczegóły ogłoszenia

159 440 zł1 287 m² 123,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rzepnikach: dobry dom ma Państwu do zaoferowania: działkę o powierzchni 1282m2 usytuowaną w miejscowości Rzepniki gmina Zabłudów. Nieruchomość ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 położona nieopodal wsi Gowidlino, nad jeziorem Gowidlińskim. Działka bardzo malowniczo położona, na wzniesieniu, z widokiem na jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł700 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Pietna, oznaczona w mpzp symbolem mn Teren przygotowany pod budowę domu. Jest projekt budowy oparty na projekcie firmy Archon (ze zmianami), wizualizacje na.