dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

114 000 zł2 293 m² 49,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w klasyfikacji gruntów - bz- rekreacja i wypoczynek. W sąsiedztwie budynków hotelowych i apartamentowców. Miejsce wyjątkowe , rekreacyjne przy drodze na górę.

Szczegóły ogłoszenia

450 425 zł1 075 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane, gmina Halinów - warunki zabudowy i bliskość Warszawy! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone kilka minut od Halinowa i z wygodnym dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż atrakcyjna działka orna o powierzchni 3000m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Nowa Wieś Kłodzka (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł44 300 m² 3,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu Józefowice gm. Szamocin. Przedmiotem oferty jest działka rolna: józefowice działka nr 52, powierzchnia 4,43 ha Łąki trwałe symbol łiv Dojazd dwoma drogami gminnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Leksandrowa- gmina Nowy Wiśnicz-na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 ar. Działka w kształcie trójkąta lekko nachylona, z dostępem do drogi stanowiącej własność Gminy Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł3 000 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o powierzchni około 3000m2 w Nowym Klinczu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł10 053 m² 68,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena! Przedsiębiorco-oferta dla Ciebie! Działka inwestycyjna, zabudowana budynkami i stacją paliw- położona jest na samym końcu miejscowości słynącej z organizowanych corocznych Dni.

Szczegóły ogłoszenia

242 700 zł809 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na terenie objętym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Teren na którym położona jest działka oznaczony jest symbolem mnu (teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł5 890 m² 112,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 58 a - część budowlana mn 18 a, część rolna R 40 a. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji - Bodzanów gm. Biskupice.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 025 m² 975,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Las, morze, martwa Wisła pełne uzbrojenie, unikalna lokalizacja Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1025 m , położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł706 m² 382,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowo-zachodniej części miasta Olsztyna przy ul. Bławatnej, w dzielnicy Dajtki. W sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 558 m² 365,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Legionowie ul. Kręta Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1558 mkw, położona w malowniczej i spokojnej okolicy Legionowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 200 m² 37,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje. Wymarzona działka na przedmieściach biecza gdzie przeszkadzać może jedynie śpiew ptaków Miejsce dla osób o naprawdę dużych wymaganiach! Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł671 m² 3,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować ofertę dzierżawy atrakcyjnej działki z potencjałem do zagospodarowania w Rzeszowie przy ul. Michała Bałuckiego (staromieście).

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Brajniki,warmińsko-mazurskie

149 000 zł700 m² 212,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury w najczystszej postaci - działki w Brajnikach, blisko jeziora Świętajno Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnych działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 043 m² 81,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w cichej i spokojnej okolicy. Może służyć do zamieszkania całorocznego jak.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 685 m² 569,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Chojnowie (gmina Piaseczno) przy ul. Klonowej w sercu natury, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy i Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł2 011 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2011 m Miękinia, ul. Lipowa nowa cena: 399 900 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 656/1 o powierzchni 2011 m , położona w miejscowości Miękinia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł3 027 m² 990,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radom, ścisłe centrum - Stare Miasto. Działka inwestycyjna, idealna do budowy nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo - usługowego. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł2 540 m² 504 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Podana cena ofertowa jest kwotą netto ( 23% vat) Działka Idealna pod inwestycję deweloperską - gotowy projekt + pozwolenie! Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

422 240 zł1 508 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1357 m , położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty nieruchomości: wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

624 900 zł2 627 m² 237,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane numer 1525/1 oraz 1525/2. Razem 26.27 ara. Doskonała lokalizacja: 700m od Rynku w Miechowie, działka położona jest na ul. Warszawskiej 26a, na przeciwko znajduje się ul. Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

163 500 zł1 635 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w drugiej lini zabudowy o powierzchni 1635 m2 w miejscowości Zajaczków gm. Opole Lubelskie. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 074 m² 2 783,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Szukasz miejsca pod inwestycje w dogodnej lokalizacji, lub do zamieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę położoną po między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 260 m² 353,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Bydgoszczy na Zamczysku. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska   Tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu duża działkę rolną o powierzchni 7,71 ha. Możliwość wydzielenia mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł2 580 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca pod budowę domu blisko Warszawy albo działki z realnym potencjałem inwestycyjnym? Ta nieruchomość w Nowym Dworze Mazowieckim łączy spokój życia poza miastem z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 515 m² 191,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki oddalone zaledwie 1,9 km od plaży w Chłapowie, a 2,3 km od plaży w Rozewiu. Lokalizacja: mieroszyno, powiat pucki, województwo pomorskie Działka o powierzchni 1.515 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabówka

Grabówka,warmińsko-mazurskie

100 000 zł3 400 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabówka to kameralna, malownicza mazurska wieś położona w gminie Mikołajki jednym z najbardziej znanych punktów centralnych całych Mazur. Otacza ją prawdziwa przyroda: rozległe lasy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł19 307 m² 284,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Projekt deweloperski klasy premium Wisła Głębce Gotowiec inwestycyjny, pum ok. 4000 m2. Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną w prestiżowej i kameralnej części Wisły. To.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 300 m² 103,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność Do sprzedania piękne działki budowlane o powierzchni od 12 ar. do 13 ar. w miejscowości Charlęż położonej na terenie gminy Spiczyn.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 057 m² 125,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2057 m cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m , położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł39 410 m² 7,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Młyńskiej o nr działki 4051/211, zapisanej w księdze wieczystej nr gl1y/00123236/3. Działka w kształcie nieregularnego.