dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

399 200 zł1 996 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Powierzchnia działki ok.2000 m2 Wymiary działki ok. 155 x13 Powierzchnia domu z pozwolenia na budowę : 149,23 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Grabówka, o powierzchni 4000 m2. Działka : o pow. 4000 m2 wymiary : szer. 75.

Szczegóły ogłoszenia

61 500 zł1 200 m² 51,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną(zabudowa zagrodowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 1200 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

35 510 000 zł148 466 m² 239,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dobrze funkcjonująca spółdzielnia rolnicza niedaleko Poznania. Szukasz inwestycji rolnej z ogromnym potencjałem? Oto doskonała okazja: prosperująca spółdzielnia rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

93 672 zł1 301 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość znajdującą się w Piotrowicach pow. Jawor. Działka o powierzchni 1301mkw, w całości przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł16 888 m² 85,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Białe błota. Duża działka 16888 m2 Z parkiem. Warunki zabudowy. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 282 m² 99,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1282 m | nożyno | 128 000 pln Homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1282 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł600 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana ( w trakcie wydzielania) o pow. 6ar, położona na os. Zawada w Nowym Sączu- rejon ul. Bolesława Prusa. Działka płaska w kształcie prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kania

Kania,kujawsko-pomorskie

49 000 zł1 020 m² 48,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budowę domu w dobrej cenie! Działka o powierzchni 1053mkw. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa zabudowę domu: - do dwóch kondygnacji - dachu.

Szczegóły ogłoszenia

972 790 zł14 966 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł486 m² 596,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła - Zamość gratka dla inwestorów! świetna lokalizacja! Przedmiotem oferty działka gruntu (użytkowanie wieczyste) o pow. 486m2 na której znajduje się budynek użytkowy po starej hydroforni.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 300 m² 223,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w odległości ok 1000 m od morza! Doskonała lokalizacja! Niezabudowana działka gruntu w nadmorskiej Miejscowości Gąski. Powierzchnia działki: 1300 m2 Działka z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 690 m² 147,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki o powierzchni 1690 m , idealnej dla osób pragnących zbudować swoje wymarzone miejsce. Działka, o numerze 711/198,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 547 m² 252,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 4 547 m2 (działka 136/1 oraz 138/2, obręb 32) położonej w Przylasku Rusieckim. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

146 400 zł1 220 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka z widokiem na jezioro Kalwa duża(do Warszawy 180 km, do Olsztyna 25 km, do Pasymia 8km). Prąd w drodze. Dojazd asfaltem i drogą utwardzaną. Działka leży na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Skwierzynka,zachodniopomorskie

369 000 zł1 399 m² 263,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położna działka w Skwierzynce - tuż przy lesie! Działka o pow. 1399m2, skrajna - granicząca ze ścianą lasu, w kształcie prostokąta o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł15 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 1,66 ha i wymiarach 55mx 300m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636 w miejscowości krusze gmina klembów .Zaledwie 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 117 m² 653,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie. Kazda działka o powierzchni 1117mkw. Teren objęty mpzp, przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Blisko woda, energia , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł11 760 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 11 760 m2 , zlokalizowana w miejscowości Stara Słupia gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka przed podziałem geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 000 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000 m , położona w urokliwej miejscowości Trygort, to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i mazurski klimat. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 389 m² 85,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość gruntową znajdującą się zaledwie 5 km od Goleniowa w miejscowości Łaniewo. Łaniewo jest miejscowością położoną w bardzo dobrej lokalizacji. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł900 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: wierchomla Wielka (gmina Piwniczna Zdrój) - Powierzchnia: 9 ar (900 m ) - Media: prąd, kanalizacja - Udział w drodze dojazdowej - Przeznaczenie: realizacja różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 315 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 900 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w atrakcyjnej dzielnicy Kolonia Kośnik - Drawno Niedaleko działki znajduje się rzeka Drawa oraz jezioro. Informacje podstawowe: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł1 775 m² 674,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1775 m przy rzece Jeziorka | Konstancin-Jeziorna | ul. Pułaskiego Zapraszam do obejrzenia filmu. Opis: na sprzedaż działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziornie,.

Szczegóły ogłoszenia

304 300 zł35 800 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Jesteś zainteresowany zakupem ziemi tej rolnej? Zadzwoń do biura, nie szukaj bezpośrednio i nie psuj sobie pozycji negocjacyjnej - umowa z klauzulą wyłączności, sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł22 784 m² 7,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa, niższa cena działka rolno-leśna na sprzedaż - kołaczyce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 2,2645 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, zemborzyce Tereszyńskie, wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu. Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 000 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Mirostowice Górne przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Osiedle domków jednorodzinnych. Działka nr 81/1.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł25 600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w położoną w gminie Kołbiel, w miejscowości Chrosna, o powierzchni 25600 mkw. Nieruchomość objęta jest mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 752 m² 228,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki rekreacyjnej w miejscowości Ostrowo, gmina Powidz, zabudowanej domkiem letniskowym całorocznym o powierzchni użytkowej 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 065 m² 69,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane-radgoszcz gmina radgoszcz powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży 8 działek o zróżnicowanych powierzchniach w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł822 m² 229,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Rudzica Opis działki: powierzchnia: 822 m Druga linia zabudowy od głównej drogi Prąd i gaz w drodze, woda dostępna na sąsiedniej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciche

Ciche,kujawsko-pomorskie

235 600 zł4 446 m² 52,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne o powierzchni do 100 m2 każdy. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 139 500 zł5 500 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni klienci, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki idealnej na dowolną inwestycję działka nie jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, stary plan.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 300 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Urokliwa działka widokowa o powierzchni 3300 m w malowniczej okolicy! Marzysz o miejscu, które łączy spokój natury z wygodą? Mamy coś dla Ciebie! Przedstawiamy piękną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł5 192 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

52-arowa działka przy drodze wojewódzkiej Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w korzystnej lokalizacji bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 835, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł5 400 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tworkowa gmina Czchów Cztery widokowe działki na południowym stoku - idealne pod budowę domu lub inwestycję.   zł (18,4a) 92/2 65 000 zł (9a) 92/3 65 000 zł (9a   zł (14,3a).

Szczegóły ogłoszenia

459 800 zł5 856 m² 78,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5856 m w cenie 459 800 zł, położona w gminie Mietków, w rejonie o rosnącym znaczeniu przemysłowym i logistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

159 000 zł1 029 m² 154,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1029 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii, płaska. Wymiary działki (przybliżone) :.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł1 568 m² 200,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ojrzanów piękne działki budowlane o powierzchniach ok. 1500m2 w fantastycznym miejscu. Działki budowlane, każda ok. 1500 m2 położone w sąsiedztwie lasu. (Ustala się zachowanie minimum.