dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

252 000 zł3 490 m² 72,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita duża działka z własnym "oczkiem wodnym" o powierzchni ok 3500 m2 w dobrej lokalizacji w Krążkowie w gminie Złotniki Kujawskie. Tylko! -ok 600-1000m do.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 900 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne w sercu natury wyjątkowa oferta dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z przyrodą. Do sprzedaży dwie działki (nr 7924/2 i 7924/3) o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 110 m² 75,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, blisko jezior i lasu Na sprzedaż cztery działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 338 830 zł5 997 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Doskonała działka inwestycyjna na granicy Białegostoku w miejscowości Porosły- idealna lokalizacja dla Twojej firmy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek: 1).

Szczegóły ogłoszenia

466 920 zł2 594 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod budowę wymarzonego domu, grębocin Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej przy ul. Nad Strugą w Grębocinie Działka o metrażu 2594m2.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł712 m² 133,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 20x35,3 metra, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł4 028 m² 70,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej o pow. 4028m2, częściowo zalesionej , aktualny mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 983 m² 217,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz działki w pięknej i malowniczej okolicy, z bezpośrednim dostępem do jeziora, działki która będzie wspaniałym miejscem odpoczynku a jednocześnie blisko miasta, to.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 368 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty są dwie działki o łącznej powierzchni 3368 m , położone w miejscowości Wiśniewo, w gminie Zambrów. Działki oddziela niewielka rzeczka, przez którą prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł850 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 850 m2 w Świerklanach w atrakcyjnej lokalizacji. Działka znajduje się w okolicy z luźną zabudową domów jednorodzinnych 3 km od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł5 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego zakątka natury działki położonej wśród łąk i lasów o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej, spokojnej okolicy Zawadka k/ Tymbarku. To.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 374 m² 65,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, część z nich z mediami w drodze - Dąbrowa Nowogardzka, prezentowana nr 79/12 - 1374 m2, 89 000 zł (dostęp do drogi) informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nędza,śląskie

174 000 zł3 013 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film i zakochaj się w urokliwej okolicy! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki w Nędzy o łącznej powierzchni 2900 m zlokalizowane przy ulicy Gliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 264 m² 47,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, spokojnej działki pod budowę domu w otoczeniu lasów, z szybkim dojazdem do miasta? Działka 83/3 w Lubczu Wielkim to idealna przestrzeń dla osób, które chcą żyć blisko.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 048 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Duża działka pod zabudowę o pow. 4048 m2, w miejscowości Dworek, ok. 3,5 km od plaży w Gąskach. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media; woda na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 753 m² 73,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 17,53 ar, położona w miejscowości Różaniec Pierwszy w gminie Tarnogród. Nieruchomość znajduje się wśród luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł7 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szprotawa, centrum miasta, działka budowlana, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 7 000 m2, położona w samym sercu Szprotawy, doskonała pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł9 300 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap - jedna z ostatnich działek w tej okolicy! minkowice - kolonia gm. Mełgiew : polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną o pow. 5500 m + dodatkowo łąka 3500.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł5 438 m² 38,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - budowlana położona w gminie Miedziana Góra w miejscowości Przyjmo. Działka o powierzchni 5438 m2 o wymiarach: od frontu 41m x 166m x 47m.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł7 191 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania rezydencjonalna działka położona w Niedźwiedziu granicząca bezpośrednio ze ścianą lasu. Nieruchomość w studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 290 m² 109,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zatory znajdują się w odległości około 32 km od Warszawy. Szybki dojazd dzięki obwodnicy Serocka lub obwodnicy Wyszkowa. Działka o powierzchni 1290 m2 lub innej od 11 - 19 arów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 500 zł13 555 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 13555 m2 w kształcie prostokąta usytuowana jest w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 101 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie mamy dostępne 4 działki zaznaczone na zdjęciu. Numery dostępnych działek: 166/15; 166/16; 166/17; 166/19. Atuty: płaska działka - łatwa w zabudowie Media (prąd, woda) przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł30 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osada stepno - jedyna taka oferta na rynku! doskonała inwestycja - własne tereny zabudowane Z linią brzegową I własną wytwórczą instalacją fotowoltaiczną O mocy 40kwp!.

Szczegóły ogłoszenia

111 886 zł916 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To propozycja dla osób, które szukają działki pod budowę domu w spokojnym otoczeniu. Oferta sprawdzi się również jako inwestycja z potencjałem na przyszłość. Na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobra

Dobra,małopolskie

135 000 zł1 400 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m , położoną w malowniczym rejonie Beskidu Wyspowego, w miejscowości Dobra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

545 700 zł10 914 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z potencjałem adaptacyjnym - tereny zabudowane (bi) Status bi | Elastyczne zagospodarowanie | Potencjał inwestycyjny | Gotowa pod biznes ***** rozkład / zabudowa: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł25 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka duża działka z wielkim możliwościami o powierzchni ok 2,6 ha na granicy przyłęki/olimpin Możliwość dokupienia przyległych działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 223 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1223 ha (12,23 ar) położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Czudec, powiat strzyżowski. Wydane warunki zabudowy (wz) na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

266 700 zł5 334 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Idea niruchomości przdstawia Tylko w naszym biurze! Działka na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora i otulinie lasu. Opis działki: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 998 m² 140,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka w centrum lasu, na terenie Parku Krajobrazowego Borów Tucholskich! Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł7 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 7 500 m Celestynów, ul. Osiecka | Media w drodze | Dojazd asfaltowy Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7 500 m , położona w Celestynowie, przy przedłużeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

635 000 zł7 234 m² 87,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora Tylko w naszym biurze Najniższa cena za "m2" zarówno w Osówcu jak i okolicznych sąsiednich miejscowościach - jest idealną formą inwestycji obecnie bądź.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł7 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka około 10 km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. Teren w użytkowaniu wieczystym. Sprzedawana nieruchomość ma powierzchnię 7500 mkw. W 75% teren z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

624 150 zł1 387 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas najmujący nie płaci prowizji! na sprzedaż działka budowlana W dobrzewinie - idealne miejsce na twój wymarzony dom! Działka 74/14 - powierzchnia 1387 m2 Cena: 624 150 zł (450 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

269 999 zł5 028 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka leśna letniskowa w Wilkowyi powiat garwoliński, o pow. 5028m2, nr działki 363/9. Nieruchomość zabudowana domem letniskowym wybudowanym częściowo z bala (35m2),.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 048 m² 90,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w geodom Nieruchomości działka budowlana, położona w miejscowości Janów gmina Chełm. Działka nr 62/17 o powierzchni 1048 m2, wymiarach 28 x 37 znajduje się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

170 080 zł1 597 m² 106,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy Charzyno, okolice Kołobrzegu Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Charzyno w gminie Siemyśl, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 752 m² 228,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa i urokliwa działka budowlana w spokojnym miejscu Brennej. Działka położona w spokojnym i cichym miejscu w otoczeniu pięknej natury. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 729 m² 74,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb piekiełko. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o średnich wymiarach 27 m na 65 m z.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij