dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

1 500 000 zł786 m² 1 908,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

TO jest miejsce na twój biznes! Na sprzedaż unikatowa nieruchomość gruntowa przy najpopularniejszych ulicach starówki przemyskiej Kazimierza Wielkiego i Ratuszowej, tuż obok słynnej cukierni.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł900 m² 177,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej, usytuowanej wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych i działek niezabudowanych w dzielnicy Dębieńsko przy ul. Asnyka. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Znamirowice, działka 4 ary Ok. 230 m od tafli Jeziora Rożnowskiego Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.   Jako pośrednik działający na zleceniach wyłącznych, w imieniu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł33 500 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona z dala od hałasu pośród zieleni pól, łąk i lasów. Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 3,35 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 160 m² 240,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.963833, 21.065306 Uwieliny, ul. Wschodzącego Słońca Numer Ewidencyjny 170/5 Media Prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

223 600 zł520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 404 m² 123,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka nr 39/2 zlokalizowana w miejscowości Lutynia, w gminie Lądek-Zdrój regionie cenionym za walory przyrodnicze, czyste powietrze oraz spokojny,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł4 628 m² 193,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Konin, na sprzedaż grunt inwestycyjny z koncepcją zagospodarowania na park handlowy/ retail park. Przedmiotem sprzedaży są działki o łącznej pow. 4625m2 , obręb Maliniec, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana niezabudowana. Położona nad Bugiem przy granicy z Białorusią.

Szczegóły ogłoszenia

2 304 000 zł38 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świeca, sprzedaż, działka inwestycyjna, produkcja, usługi, gmina Odolanów. Do sprzedaży kompleks działek o łącznej powierzchni 38 400 m2., zlokalizowanych w Świecy. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łaski

Łaski,podkarpackie

125 000 zł1 248 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Łaski, gmina Jasło. Nieruchomość znajduje się na widokowym terenie, oferując przepiękne widoki na okoliczne wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł8 993 m² 94,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna z linią brzegową i częścią jeziora, powierzchnia 8993 m2, oznaczona (ps klasa gruntu VI), położona w miejscowości Przęsin, gmina Miastko na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 249 m² 148,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana 1250m2 Żarki. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną pośród bardzo rzadkiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł9 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wypad z miasta wypada znaleść miejsce przepełnione spokojem, ciszą i naturą. Ta nieruchomość położona pośród gęstych lasów i malowniczych łąk oferuje wyjątkową harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł660 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w realty Oferujemy działkę budowlaną na sprzedaż w Wilkowicach przy ul. Zachodniej Powierzchnia działki wynosi 660 m2 i jest o proporcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Tanowo,zachodniopomorskie

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 3 500 m2 znajdująca się w Tanowie. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Media - prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł5 600 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 0,5600 ha (56 arów ) , zabudowana budynkiem w miejscowości Morawa (około 4 kilometry od Strzegomia), na którą składa się zgodnie z mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 244 m² 68,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta na wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, widokowa, w pełni budowlana działka o imponującej powierzchni 4244m 2 położona w miejscowości Skrzydlna. Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł6 009 m² 282,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6 009 mkw., położoną w spokojnej i zielonej części Brwinowa, przy ulicy Wygonowej. Dla zainteresowanych istnieje opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wólka

Wólka,kujawsko-pomorskie

112 560 zł4 020 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,4020 ha (4020 m2) w miejscowości Wólka otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora Łąkie. Działka nie jest uzbrojona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł2 824 m² 1 398,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property prezentuje unikalną inwestycję w malowniczej okolicy Małopolski, która oferuje niepowtarzalną szansę na stworzenie własnego wymarzonego domu lub inwestycję o wysokim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 738 m² 229,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena Dziś mam dla Was propozycję zakupu działki budowlanej o powierzchni 1738 m2. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w Górze Siewierskiej, w gminie Psary, na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

154 320 zł1 286 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Starościnie - gm. Rzepin, woj. lubuskie (lubiechnia Wielka - obręb geodezyjny jakim działki zostały oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

1 676 800 zł4 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Podstawowe informacje: Działka powierzchni 4191 m2. Część budowlana zajmuje obszar o powierzchni około 3350 m2, pozostała część to tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 100 m² 62,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Ludowie Śląskim z widokiem na Ślęze. 25 km od Jagodna, 9 km od Strzelina. Media w granicy działki ( woda, prąd, kanalizacja). Działka numer 449/2.

Szczegóły ogłoszenia

73 370 zł1 019 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/67- powierzchnia 1019m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 400 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mdp partners prezentuje działka budowlana 7400 m - Rżyska, woj. mazowieckie | mpzp | Media | Możliwość podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł236 m² 631,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z kw Borówno, jezioro, lasy, domek murowany. Działka zadbana , miejsce do odpoczynku i relaksu blisko las , jezioro ,borówno, działka z księga wieczystą Domek na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

130 000 zł1 326 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Własność. Działka budowlana położona w Miejscowości Ninikowo, 3 km od Rewala, 4 km od plaży. Nieruchomość o powierzchni 1326 m kw. położona na skraju miejscowości, przy.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł1 263 m² 210,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Widokowa działka o powierzchni 1263 m2 usytuowana w pobliżu styku trzech granic, będąca częścią większego obszaru. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości o powierzchni 3789 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zawiersze

Zawiersze,warmińsko-mazurskie

130 000 zł5 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna klasa ziemi iva w miejscowości Zawiersze. Działka ma powierzchnie 5000m2. Zawiersze - osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy Oferujemy Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Gminie Zabór, blisko nowej obwodnicy, z widokiem na łąki.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł3 154 m² 37,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej na skraju Puszczy Białowieskiej w kameralnej i malowniczo położonej miejscowości Skupowo gm.

Szczegóły ogłoszenia

3 698 000 zł14 787 m² 250,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 14787m2 pod przemysł i usługi - Nowy Modlin, gm. Pomiechówek Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 14787m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł916 m² 151,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,16 a, położona w spokojnej i zielonej części Woli Chorzelowskiej, gm. Mielec. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

290 000 zł1 400 m² 207,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Łęgi o powierzchni 1400 m2. Teren płaski, w kształcie kwadratu o powierzchni 1400 m2. Sąsiednie działki.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 000 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m.kw , usytuowaną w miejscowości Gołków w gminie Piaseczno. Ogólne warunki: powierzchnia: 1000 m2 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 614 m² 79,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1614m2 w cichej i spokojnej miejscowości Łośno (gmina Kłodawa). Na terenie w którym położona jest ww. działka obowiązuje Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 785 m² 330,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna W rzeszowie, ul. Beskidzka Lokalizacja: rzeszów, ul. Beskidzka dzielnica Zwięczyca Powierzchnia: 37,85 ara (3 785 m ) Wymiary: ok. 38 m 100 m Typ.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3069 ***** Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Wieniec gm. Brześć Kujawski. Parametry podstawowe: - powierzchnia: 4700m2 - wymiar: ok. 31.

Szczegóły ogłoszenia

196 742 zł2 093 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 2093 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij