dowolna

Działki

64 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 013 ogłoszeń

60 000 zł3 110 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki do wypoczynku z dostępem do rzeki ? Oferta obejmuje sprzedaż działki rolnej położonej w miejscowości Olszanica o powierzchni 0,3110 ha, płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł9 633 m² 129,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

855 450 zł9 505 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działek o nr 3413 o powierzchni 0,83ha i nr 3421/6 o 0,1205ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 326 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2326 m w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

366 275 zł2 093 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2093m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 290 m² 85,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę o powierzchni 1290 m kw., położona na Kaszubach, w gminie Somonino, w Połęczynie przy ulicy Działkowej. Działka gruntu nr 326/2 znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 871 m² 51,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Mstów miejscowości Srocko przy ul. Częstochowskiej o powierzchni 2 871 m2 działka : o pow. ok 2 871 m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 910 zł769 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka budowlana W ochli W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł938 m² 69,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka 938 m z możliwością zagospodarowania. Na sprzedaż działka o powierzchni 938 m , położona w miejscowości Goniembice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł924 m² 292,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zabudowa usługowa z możliwością zamieszkania! Szukasz działki w wyjątkowej lokalizacji, idealnej pod działalność gospodarczą np. domki na wynajem, gastronomię, usługi turystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 173 m² 144,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlana położoną w miejscowości Trzebieradz o powierzchni 1173m2. Nieruchomość z szybkim dojazdem do Pobierowa. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł755 m² 3 907,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana na Pradze Południe obok Parku Znicza. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w rejonie skrzyżowania ulicy Ostrobramskiej z zamieniecką/fieldorfa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 234 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o pow 1,0234 ha w Janówce przy ul. Głównej. Budowlana część działki o powierzchni 1250m2. Pozostałe 8984m2 to działa rolna. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 900 m² 396,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta - sulejówek, w rejonie ul.CZYNU SPOŁECZNEGO , DZIAŁKA BUDOWLANA 2900m2- IDEALNA DLA OSÓB CENIĄCYCH PRYWATNOŚC - MPZP , Piękna działka o powierzchni ok. 2900m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

437 030 zł1 362 m² 320,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1362 m2, położonej na skraju osiedli Piaski i Chwalęcice Dolne, w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 255 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Olesin ul. Stawowa gm. Dębe Wielkie powiat Miński. Nieruchomość o powierzchni 3255 m2 do której zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio przy trasie na Warszawę bardzo atrakcyjnie położona działka usługowo-mieszkaniowa nadająca się pod każdą dzialalność zwłaszcza handel i usługi pow 4000m2 prąd do 380 V,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 960 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja działki: - położona w Suliszowicach (szczypie) w wypoczynkowej gminie żarki, pow. myszkowski, woj. śląskie. - ok.8- 10 km do Zamku Olsztyn i centrum gm. Żarki - ok 35 km do.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 500 m² 5,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń , natura I potencjał inwestycyjny pod rekreacje -działka rolna gruszów wielki! Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 0,8500 ha i stanowi grunt rolny, częściowo zalesiony.

Szczegóły ogłoszenia

166 600 zł1 190 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu kompleks działek budowlanych w miejscowości Cieszów 5 km od Świebodzic. Część działek znajduje się na płaskim terenie, natomiast działki zlokalizowane wyżej są lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Winiec

Winiec,warmińsko-mazurskie

180 000 zł888 m² 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przy tzw Zatoce Leśnej w Wińcu o powierzchni 888 m2, wraz z działką sprzedaży podlegają także udziały w drogach ( w cenie działki) Wieś winiec.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł10 305 m² 776,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 10305 mkw w warszawie/białołęka, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Oferta na wyłączność, 0% prowizji. Działka znajduję się w Warszawie, gdzie znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 813 m² 104,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 050 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Dusznikach (40km od centrum Poznania). Kompleks 51 działek, jest to bardzo spokojna lokalizacja.Spora część działek już zabudowana nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

47 500 zł733 m² 64,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Liksajnach (gmina Miłomłyn) o powierzchni 733 m kw. położona 250 m od Jeziora Ruda Woda. Powierzchnia 733 m kw. stanowi 1/6 udziału w działce.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 622 m² 48,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Planujesz budowę domu i szukasz miejsca idealnego dla siebie i swojej rodziny? Marzysz by Twój dom był w cichej i spokojnej okolicy a jednocześnie blisko do sklepów, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 824 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1824 m2. Powiat : Opolski. Gmina : Karczmiska. Miejscowość : Głusko Duże-Kolonia. Media : woda, prąd - na działce Wymiary działki : szerokość 34 m, długość 53 m.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 225 m² 220,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż! Polecam do sprzedaży działkę o pow.1226m2 położoną w Łochowicach.Do działki są dwa wjazdy. Działka sąsiadująca posiada warunki zabudowy dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 328 m² 249,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilkowice duża działka budowlano-usługowa Proponuję do sprzedaży działkę o przeznaczeniu budowlano-usługowym położoną w Wilkowicach. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony,ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

2 475 000 zł8 277 m² 299,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne 8 277 m | mpzp | Józefów, ul. Skrajna Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 8 277 m (7 818 m + 459 m ), położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł250 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem domu zabudowa szeregowa Na sprzedaż działka budowlana nr 455/7 z projektem domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, w Małomicach Parametry domu:.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł3 700 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości własny kąt oferuje na sprzedaż działkę w Bielsku Podlaskim. Działka położona przy ulicy Jana Krzysztofa Kluka. Powierzchnia działki ok. 3700mkw. Długość ok. 110m.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu zieleni. Działka w cichej i spokojnej okolicy , w otoczeniu zieleni i lasów w miejscowości Kozia Woda, gmina Ładzice woj. Łódzkie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

174 370 zł2 461 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ładnie położona działka W malowniczym miejscu Do sprzedania atrakcyjna Dziaka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 173 m² 115,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. ca 1173m2 położona w miejscowości Borek (gmina Godziesze). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, zakład produkcyjno-usługowy. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

901 600 zł2 576 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 497 m² 103,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 12/13, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Berg Nieruchomości prezentuje działkę do zabudowy mieszkaniowej w Starej Kamienicy. Lokalizacja: stara Kamienica urokliwa miejscowość, zaledwie kilka minut od Jeleniej Góry. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 869 zł6 301 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała okazja - na sprzedaż urokliwy teren inwestycyjny na wzniesieniu w malowniczej i spokojnej miejscowości Łężyce, gmina Szczytna, góry Stołowe, blisko wielu atrakcji turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł1 562 m² 556,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w cichej zielonej okolicy. Działka znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych położonych na granicy Warszawy i Jabłonny, które otoczone jest z dwóch stron lasami.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 052 m² 81,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3050 m , położona w malowniczej miejscowości Janowice Wielkie. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia