dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

4 990 000 zł10 231 m² 487,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy świetny teren dla dewelopera, inwestora, zabudowa mieszkaniowa lub usługowa ( mn/u) ( 14 segmentów w zabudowie 2 lokalowej ) Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,0123 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

689 540 zł2 998 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoja działka w Sarbinowie? Marzysz o spokojnym miejscu, gdzie możesz zbudować swój dom lub prowadzić usługi? Teraz możesz spełnić marzenia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł569 m² 1 124,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - Toruń, bydgoskie Przedmieście Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość budowlana o powierzchni 569 m , zlokalizowana w sercu Torunia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 184 m² 287,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowe położenie - takich już nie ma na rynku! Ekskluzywna nieruchomość - doskonała inwestycja i lokata zgromadzonego kapitału. Działka budowlana przy jeziorze dołgie. Cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł110 000 m² 56,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka numer 65 położona w miejscowości Kamela. Kamela to wieś położona w powiecie Kartuskim. 28km od Gdańska 19km od Żukowa 9km od Przywidza Działka 65 ma powierzchnie 11ha.

Szczegóły ogłoszenia

5 839 000 zł9 782 m² 596,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Industrial ground airport is behind the fence działka inwestycyjna przy lotnisku lokalizacja: unikalna okazja do nabycia fenomenalnego gruntu inwestycyjnego. Działka sąsiadująca z gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł2 240 m² 977,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto zaktualizowany opis działki: - **na sprzedaż: działka inwestycyjna przy Uzdrowisku Wieniec-Zdrój** Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni **22,4 ar**, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 266 000 zł4 532 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwienne - gmina Czarny Dunajec, koło Zakopanego! - działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 45,32 ar. Działka o przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną i usługową -mnu. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 000 zł6 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o ekspozycji południowej z widokiem na szczyty gór. Wjazd od strony północnej drogą gminną. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości od 60 do 74 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 627 m² 97,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 1627 m Mościska, gmina Zabrodzie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1627 m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

419 000 zł20 987 m² 19,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy trzy działki o łącznej powierzchni 2,0987 ha w miejscowości Nowe Pole tuż przy zajeździe Nowa Holandia. Jednia z działek posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł14 500 m² 34,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka na sprzedaż w Donimierzu Na sprzedaż dostępna jest wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14 500 m (1.45 ha), położona w malowniczej miejscowości Donimierz,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 765 m² 241 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tyczyn wyjątkowe działki budowlane w zielonej części miasta W miejscu, gdzie poranki zaczynają się ciszą, a przestrzeń wokół daje poczucie swobody, czekają dwie bliźniacze działki.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 136,83 m² 149,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Byszyce, gm. Wieliczka, 10km (15min) od Wieliczki i około 30 min od centrum Krakowa. Oferta dotyczy działki nr 58, a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 300 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana o powierzchni 23,28 ary w miejscowości Wola Łużańska (13km od Gorlic) Media: prąd na działce, gaz przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 036 zł7 340 m² 735,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w miejscowości Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 7340m. Wymiary: szerokość - 88m Długość - 104m Zabudowana; warsztat-80m Budynek mieszkalny-75m Pozostały teren porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

6 870 780 zł5 586 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna pod usługi turystyczne - gmina rewal, 300M od morza Lokalizacja: gmina Rewal, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działki: 5586 m Odległość od morza: zaledwie 300 metrów Opis.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Cisza, woda, zieleń i spokój - czy tego szukasz? Mam atrakcyjną ofertę! Działka 1001 m2 położona w bliskiej odległości od drogi głównej, jednocześnie w drugiej linii zabudowy co.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1,5km od Łabiszyna Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ojrzanowo, 1,5km od Łabiszyna. Działka prostokątna, płaska. Posiadam 15 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł107 574 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam serdecznie i zapraszam się do zapoznania z ofertą sprzedaży dostępną tylko w biurze Magic House Na sprzedaż wyjątkowy grunt rolny o powierzchni 10,7574 ha, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł769 m² 336,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 769 m , stworzona z myślą o realizacji komfortowego domu jednorodzinnego w spokojnym i kameralnym otoczeniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka siedliskowa położona w Topolinie w trzeciej linii zabudowy od drogi gminnej ulicy Bolesława Chrobrego. Powierzchnia 3000mkw wymiary 24x120 wzdłuż wewnętrznej 5 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 200 m² 141,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna inwestycyjnie i piękna krajobrazowo działka w miejscowości Wojcieszyn niedaleko zachodnich granic Warszawy. Działka obecnie ma status nieruchomości rolnej, w nowym studium.

Szczegóły ogłoszenia

2 337 zł3 116 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac ładunkowy (pow. 3116 m2) położony w Pieniężnie przy ul. Sienkiewicza o nawierzchni asfaltowej. Stan techniczny określa się jako dobry. Informacje na temat nieruchomości można uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 361 m² 160,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1361 m - Mirosławice, blisko Sobótki. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1361 m , położona w miejscowości Mirosławice (gmina Sobótka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł2 026 m² 266,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2026 m2, położona w miejscowości Zieleniewo przy ul. Długiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł6 800 m² 71,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży urokliwą działkę o powierzchni 6800 m2 , położoną w Dąbrowie Chełmińskiej - Otowice. Dojazd do posesji drogą asfaltową położona u zbiegu ulic Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł3 500 m² 134,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sasinie o powierzchni 3500m2. Przeznaczenie działki w mpzp zabudowa usługowa. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Prąd i Woda w drodze bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 874 m² 7,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne W dąbrowie tarnowskiej - ulinów. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni 0,4874ha zlokalizowane w Dąbrowie Tarnowskiej, ok.4km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł5 400 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie. Bestate Nieruchomości Pabianice.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł24 988 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona ok 13 km od Nurzec -stacja i ok 30 km od Siemiatycz. Wymiary ok .150m x 275 m Dojazd drogą gminna polną. klasowżytki : rv -18657m2 (ta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 997 m² 99,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 2997 m2 położona w Gorzowie Wlkp. przy ul. Skrajnej, obręb Siedlice. Dojazd do działki drogą asfaltową. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł967 m² 144,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przemyśl, ul. Opalińskiego Na sprzedaż działka z możliwością budowy o powierzchni 9,67 a. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Gąski,warmińsko-mazurskie

125 000 zł600 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, by postawić przyczepę kempingową lub domek holenderski? Ta działka spełni Twoje marzenia! Na sprzedaż unikatowa działka rekreacyjna o powierzchni 600 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rymanów - działki mieszkaniowo-usługowe teraz W obniżonej cenie! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach od 10 ar do 14,69ar położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

1 950 000 zł4 863 m² 400,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Stobnie oddalonym 7 km od Szczecina. Wydane zostało pozwolenie na budowę, 6 budynków wolnostojących dwulokalowych z garażami. Powierzchnia użytkowa każdego domu 144,86.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 200 m² 1 078,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa w Skotnikach o powierzchni 1 hektar i 2 ary. Atuty. położona przy drodze gminnej utwardzonej. dojazd do działki z dwóch stron objęta mpzp jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł4 300 m² 218,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W centrum zieleńca. Tylko U nas! Atrakcyjna działka budowlana w kurorcie wypoczynkowo narciarskim zieleniec, duszniki Zdrój. Lokalizacja: mam przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł2 400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży jest grunt o powierzchni 2400m2 zlokalizowany w miejscowości Załęże, gm. Kozielice. Działka mieści się w drugiej linii od Jeziora Sitno. Sąsiednie działki zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł1 100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W sypniewie gmina Margonin. Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane położone w bliskiej odległości jeziora margonińskiego. Pozostało 9 działek do wyboru Cena za 1.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij