dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

140 000 zł12 800 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt o powierzchni 1,28 ha, położony w miejscowości Gorlice (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Gorlice). Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 610 m² 34,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka Z decyzją O warunkach zabudowy Tereny miejscowości Żeleźno około 33 km od morza - do zagospodarowania według własnego projektu. Walory działki: - duża działka; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 671 400 zł2 812 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 2812 m2 Działki znajdują się w dzielnicy Ursynów, jeziorki Północne. Okolice ulicy Baletowej. W sąsiedztwie jest zabudowa jednorodzinna. 2.

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł1 430 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Świerzowie koło Kuraszkowa, za Obornikami Śląskimi. Zlokalizowana wśród lasów, cisza i spokój gwarantowany. Działka jest budowlana objęta zapisami miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł817 m² 587,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana w Płoni, ul. Mokradłowa , działka o powierzchni: 817 m2 z udziałem w drodze. Działka położona w pięknej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł7 551 m² 48,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest w Nałęczowe przy ulicy Henryka Wiercieńskiego w spokojnej i cichej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja umożliwia dotarcie do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł1 300 m² 2 053,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1 300 m2 w Ursusie Czechowice. Teren złożony z dwóch działek po 650 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 37 m (od drogi) na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 083 m² 182,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w Nowym Prażmowie! Doskonała inwestycja. Ostatnia linia zabudowy. Cisza i spokój. Sąsiedztwo nowych domów , prestiżowa okolica. Prąd i woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł30 319 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zalesie, gm. Grójec, nieruchomość o powierzchni ponad 3 ha. Działka może zostać zakupiona z działka sąsiadująca o pow. 4,8 ha z wydanymi warunkami zabudowy. Teren stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł45 000 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi (bałuty) Działka o powierzchni 45000m2 z dwoma budynkami, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 600 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę nr 2717/5 o powierzchni 9600 mkw. położoną w miejscowości Wola Rzędzińska w gminie Tarnów ok. 10 minut od tarnowskiego rynku. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł3 526 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje działkę rolną w miejscowości Niegowa, powiat myszkowski. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. zdjęcia są jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł10 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Mysłów-Osiek gmina Myszków przy ul. Wspólnej, o powierzchni ok 10 400 m2 działka W kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 180 m² 117,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy nową atrakcyjną ofertę działki pod zabudowę mieszkaniową w miejscowości Czepino. Działka położona na wzniesieniu, skąd rozpościera się atrakcyjny widok na okolicę,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 402 m² 256,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1402 m , położonej w miejscowości Gowino koło Wejherowa. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, a może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału na Dolnym Śląsku? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę dwóch działek w malowniczym Brunowie.

Szczegóły ogłoszenia

199 800 zł999 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 5 szt. # pow. 999,00 m2 # zabudowa jednorodzinna # Lokalizacja z widokiem na jezioro # miejscowość Brzezinki # Lazurowa Riviera# oferta tylko U nas Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 167 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnego miejsca do życia blisko natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2 167 m2. Warunki zabudowy do działki są już wydane. Kupujący może.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł1 710 m² 219,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w naszym biurze! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w spokojnej i zielonej części Mysłowic dzielnicy Ławki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 301 m² 129,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł11 200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,12 ha w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Korabiewice. Nieruchomość w kształcie prostokąta, który bokiem o długości 36m przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

222 490 zł1 171 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w otulinie Puszczy Knyszyńskiej Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Dąbrówki w gminie Wasilków. Do granicy miasta Białystok jest zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 019 m² 107,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki budowlanej na cele mieszkaniowe lub jako inwestycja - zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą! Atrakcyjna działka budowlana - Słupia pod Bralinem Biuro kwadrat.

Szczegóły ogłoszenia

67 650 zł1 353 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 10- ciu działek budowlanych położonych w miejscowości Lubogoszcz nieopodal Jeziora Granicznego (gmina Maszewo, powiat krośnieński). Na.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł6 450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

= kontakt magdalena cecotka   = działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, lub usług turystyki, w chocieszowie, powiat kłodzki, gmina szczytna. Rewelacyjna lokalizcja otulina.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł925 m² 59,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka rolna z warunkami zabudowy położona w Nieżynie. Dostępne działki na sprzedaż : działka nr 957 - 0,0925 ha - aktualna działka - 0,0927.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brzeźno

Brzeźno,kujawsko-pomorskie

2 285 000 zł18 285 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1,82 ha w Brzeżnie pod Toruniem przy wężle autostradowym A1 w Turznie. Umiejscowienie działki w poblizu autostrady A1 oraz drogi krajowej Nr 15 Toruń -olsztyn jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł624 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł471 m² 2 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W śródmieściu - idealna pod inwestycję! Parametry techniczne: powierzchnia: 471 m Wymiary: szerokość 27 m, głębokość 17,4 m Media: woda i prąd - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 020 m² 87,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka budowlana o powierzchni 1020 m2 to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Teren jest płaski, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł823 m² 1 337 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,23 ar. w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej asfaltowej. Działka zabudowana domem o pow. ok 160m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 349 m² 221,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Koluszkach, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury, w otoczeniu zasiedlonych działek. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, 2mn -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 617 m² 241,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1617 m , położona w spokojnej części Radomia (obręb Kaptur). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania Chabrowa - jasne zasady zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

58 584 zł39 101 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu, nieruchomości gruntowej w miejscowości Radwanice. Działka nr 695/1, obręb Radwanice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 900 m² 39,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z potencjałem - Wola Zabierzowska, gm. Niepołomice Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dogodnym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł983 m² 610,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę usługową 983 m (22,7 42,3 38,4 m) ul. Narutowicza, otwock (obręb 173, działka 2/2) Lokalizacja: ul. Narutowicza, otwock Powierzchnia: 983 m Wymiary działki: front (od ulicy):.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 776 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Modlimowie Przy S6 i Blisko Morza! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Modlimowo (gmina Płoty): - 355 o powierzchni 1776 m2, dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 047 m² 85,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z wydanymi wz położona w Pomianowie k. Białogardu. To idealna propozycja dla osób, które: chcą zbudować dom według własnego projektu, cenią.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł3 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek oferują działkę inwestycyjno - budowlaną w Szklarskiej Porębie. Działka o powierzchni 3600 m2, położona w zacisznym miejscu z bardzo dobrym dojazdem z obu.