dowolna

Działki

64 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 042 ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kształtna działka budowlana przy drodze wyłożonej kostką brukową. Na granicy z Mysiadłem. Działka ze wszystkimi mediami w drodze: woda, prąd, kanalizacja, telefon. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 157 m² 97,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną o pow.2157 m kw położoną w Niałku Wielkim przy Al.Niepodległości. Możliwość zabudowy mieszkaniowej, przyłączenia energii elektrycznej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

975 600 zł2 168 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja! Na sprzedaż dwie działki budowlane o łacznej powierzchni 22 ary. Jedna ma powierzchnię 10 arów a druga 12, istnieje możliwość kupienia działek osobno. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

418 700 zł1 580 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie każda przestrzeń ma potencjał, by stać się czymś więcej niż tylko miejscem pod budowę. Ta działka daje rzadkie dziś połączenie poczucie prywatności, uporządkowane otoczenie i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana 1000 m Czubajowizna / pow. wołomiński idealna pod dom całoroczny! Szukasz spokojnego miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony azyl z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 235 m² 121,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami przy drodze ekspresowej S6. Działka budowlana o powierzchni 1 235 mkw., w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach około 31.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 072 m² 111,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Coraz więcej osób dochodzi dziś do momentu, w którym przestaje szukać wyłącznie kolejnej nieruchomości. Zaczynają szukać miejsca, do którego naprawdę chce się wracać. Miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 054 m² 56,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlana położona w Deszcznie Działki z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy polegająca na budowie jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 186 m² 199,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Kupując u nas, nie ponosisz żadnych kosztów prowizji a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł10 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę pod niewielkie osiedle w zabudowie rezydencjonalnej! Znakomite położenie, kajetany gm. Nadarzyn; doskonały dojazd do Warszawy! W bezpośredniej bliskości Hotel Park Kajetany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł33 774 m² 37,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Inwestycyjna na Sprzedaż w Nienowicach gmina Radymno Powierzchnia: 3,3 ha Lokalizacja: nienowice, przy ostatnim węźle na wschód autostrady A4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł950 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, długopole Górne).

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł3 401 m² 1 028,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3 401 m w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego ul. Kaliska 44 Jedna z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł754 m² 2 446,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.500.000,00 zł+Vat W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki służby.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł614 m² 84,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szubin-wieś Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

993 900 zł39 756 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 39 756 m2, położona w miejscowości Wrońska (powiat Płoński, gmina Załuski) znajdująca się nieopodal trasy 7 Warszawa - Gdańsk, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

58 200 000 zł149 130 m² 390,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Miasto Góra Kalwaria Media Prąd, woda, gaz i kanalizacja - przy granicy działki Wymiary 448m x 314m.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena! Działka w urokliwej miejscowości Dolaszewo! 3 km od Piły! Gmina Szydłowo. Powierzchnia działki 1000 m 2 (własność). Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł600 m² 548,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową, świetnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 6 arów w Węgrzcach Wielkich , o wymiarach 21 m x 28 m, która doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 330 m² 675,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka - z wyjątkowym potencjałem , zlokalizowana w samym Centrum Kolbud - u zbiegu ulic Wybickiego i Wojska Polskiego! Kolbudy - stanowiące praktycznie dzielnice.

Szczegóły ogłoszenia

129 420 zł1 438 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1438 M2 przy ulicy dworskiej Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w interesującej lokalizacji w Sieradzu przy ulicy Dworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 400 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować piękną i ustawną działkę budowlaną w Marksewie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Marksewo oddalonej ok. 17 km od.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 800 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 18 ar na terenie pogórza ciężkowickiego. Działka o powierzchni 18 ar porośnięta samosiejką położona w górzystym terenie Pogórza Ciężkowickiego w msc. Ołpiny gmina.

Szczegóły ogłoszenia

114 240 zł816 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

392 400 zł981 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja! ul. Wróblewskiego! oferta wyłącznie W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

554 700 zł1 290 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki o pow. 1290m2 i 1165m2 położonej na pograniczu Wiczlina i Bojana. Nieruchomość objęta jest miejscowym planowania przestrzennego o przeznaczeniu pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł801 m² 74,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Siemianicach, z bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 2,5 km od granic Słupska dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 157 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Tatry za 75 tys złotych, do tego w Niedzicy, czy to możliwe? oczywiście! Powierzchnia działki: 2157m2 Nieruchomość zlokalizowana w Niedzicy, gmina Łapsze Niżne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 788 000 zł1 192 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna z prawem zabudowy, położona w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 500 metrów od stacji pkp Radość. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł10 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka niespełna 1 ha pod usługi i produkcję w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. Polecam Tomasz Pawłowski Centrum Warszawskich Nieruchomości mobile: (602).

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł2 050 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej - pieńki królewskie, woj. Kujawsko-pomorskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 21/7 , położona w Pieńkach Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł613 m² 212,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - trzcianka Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 3208/116, położona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 500 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy Żukówka Oferuję działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Media w działce: - prąd, - woda,.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł927 m² 220,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poczuj spokój natury będąc blisko tego co dla Ciebie ważne bez rezygnowania z wygód! Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta Gorzowa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta promocyjna już od 40 zł za m2 do końca czerwca 2026r Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

121 650 zł12 766 m² 9,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,2766 ha Siedliska, widok na Pasmo Brzanki Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 419 m² 14,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1419 m2 położona w Lublinie, w obrębie Trześniów, między ulicami Turystyczną i Torową. Wymiary: 21 x 68 m. W mpzp oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł10 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną 1 ha w Mazańcowicach przy granicy Bielska-Białej. Możliwość wydzielenia i kupna 50 ar lub 25 ar pod budowę dużego domu. Możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2 tys m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

606 600 zł3 033 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 3033 m Bytom - Miechowice, ul. Racjonalizatorów Cena: 606 600 zł (200 zł/m ) - do negocjacji Numer ewidencyjny działki: 601/32 Forma własności: użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł3 566 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z własnym stawem | Uścikowo | blisko Obornik i Poznania Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz dom w ciszy i otoczeniu natury, a jednocześnie pozostaniesz blisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij