dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

90 000 zł1 331 m² 67,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane w Lubczynie, gmina Bogdaniec Na sprzedaż oferowane są działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 660 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Tarnów Opolski. Działka o powierzchni 1660m2 (niecałe 17 arów), objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł13 835 m² 216,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta działka budowlana o powierzchni 1,38ha nad jeziorem, z bezpośrednim dostępem do wody, własny las. Jerzykowo to klimatyczna miejscowość położona w Aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 748 m² 284,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa. Tak zaczyna się nowy rozdział w Bogdaszowicach, zaledwie kilka minut od Wrocławia. Na sprzedaż działka budowlana nr 205/3 o powierzchni 1748.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł6 600 m² 32,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ładna, kształtna , dobrze nasłoneczniona ,działka, z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej. W pobliżu nieliczna zabudowa jednorodzinna , Wydane warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lejdy

Lejdy,warmińsko-mazurskie

726 600 zł121 100 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne o powierzchni 12,11 ha na sprzedaż. Do sprzedaży są dwie działki rolne o łącznej powierzchni 12,11 ha położone w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, woj.

Szczegóły ogłoszenia

246 708 zł2 492 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka objęta mpzp pod tereny zielone oraz tereny wód śródlądowych. Powierzchnia 2492m2 Kształt trójkąta o wymiarach ok 81,8m x 55,5m x 103m Media : prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł18 551 m² 13,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna 1,85 ha Wola Lubecka, gmina Ryglice Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1,85 ha, położona w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 400 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Borsuki, gmina Zatory, mazowieckie Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki położone w miejscowości Borsuki, gmina Zatory, powiat pułtuski. To wyjątkowy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 096 m² 301,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem. Powierzchnia 1096 mkw., wymiary 24 x 47 m w odległości 1,4 km od morza. Działka położona jest na terenie posiadającym aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł763 m² 218,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 732 m , położoną nad samym jeziorem Jezioro Trupel w miejscowości turystycznej o tej samej nazwie. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł1 000 m² 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka budowlana 1000 m w Piasecznej Górce, ul. Polna, gmina Morawica Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Złotno

Złotno,dolnośląskie

199 990 zł1 004 m² 199,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Obniżka ceny działki 86/7! Tylko 199zł/m2 brutto! Na sprzedaż malowniczo położone działki widokowe z mpzp, blisko Dusznik-Zdrój! Oferujemy na sprzedaż 8 działek na pięknej polanie otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone w Brzezinie - tylko 7 km od Wrocław-Leśnica. Istnieje możliwość zakupu jednej działki lub całości. Cena: 280 zł/m Cena za całość (2799.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł4 470 m² 129,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - Rzeszów - ul. Mokra strona Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę 3 bliźniaków i budowę jednego domu jednorodzinnego. Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł5 100 m² 34,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! 175.000 zł - Działka na sprzedaż - 5100 m2, w otoczeniu natury, idealna pod zabudowę mieszkaniową! Lokalizacja: Węgorzewo, gm. Sianów. To miejsce otoczone polami i lasami,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 300 m² 107,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki w urokliwym i spokojnym miejscu, zaledwie 30 km od Białegostoku i 10 km od miejscowości Czarna Białostocka! Działki budowalne o powierzchni 1300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

9 828 000 zł46 800 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4,68 ha przy trasie S17 idealna pod magazyn lub logistykę Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4,68 ha, położona w miejscowości Wola Karczewska,.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 12 działek budowlanych z warunkami zabudowy - Kobyle, gmina Stara Kiszewa Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Kobyle, w gminie Stara.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 130 m² 292,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bramki. Kompleks 7 działek o powierzchni od 989 m2- 1301 m2 Media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód) Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł5 000 m² 15,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9190 Wyjątkowa działka rod w Ziemnicach Twoje miejsce na ziemi! 5 arów Marzysz o własnym zielonym azylu, z dala od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł4 605 m² 125,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z częścią rekreacyjną oraz dostępem do rzeki, o łącznej powierzchni 4605 m2. Nieruchomość składa się z ogrodzonej działki budowlanej oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 000 m , znajdującej się w spokojnej i malowniczej okolicy Ząbrowa, przy ulicy Malinowej. Działka daje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skurpie

Skurpie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 300 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Skurpie, gmina Płośnica, powiat działdowski Szukasz ciszy, natury i przestrzeni, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do miasta i pełnej infrastruktury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 280 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ostatnia działka położona na skraju małej wsi przy drodze asfaltowej, 2 km od Wolina i trasy S3, 23 km od morza (międzywodzie). Grunt suchy, klasy psiv nieużytkowany rolniczo, posiada decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 750 m² 82,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana. Granice obszaru chronionego Doliny Drwęcy Natura 2000. Odległość : jezioro Józefowo - 1500 m. jezioro Okonin - 6 km. rzeka Drwęca - 2 km las - przy granicy Toruń.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł668 m² 191,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Polnej w Wąchocku, w atrakcyjnym miejscu- cisza i spokój , w pobliżu las , a w odległości około 800m Zalew Wąchock. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł3 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwie usytuowana działka budowlana, niezabudowana (widoczny budynek na działce stanowi przykład zagospodarowania przedmiotowej działki a jego blichtr jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł9 632 m² 139,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo - usługowa w Łebczu 9 632 m2 nad morzem w odległości 1 km od Władysławowa czeka na nowego nabywcę! możliwość zakupu większej powierzchni : Istnieje opcja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta wyjątkowa działka o powierzchni 10 arów zachwyca swoim regularnym, prostokątnym kształtem, który daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala z łatwością zaplanować wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 232 m² 89,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: podegrodzie (gmina Podegrodzie) - Powierzchnia: 22,32 ar (2232 m ) - Działka objęta mpzp - Przeznaczenie mieszane: mu1 tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej, zl tereny lasów - dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 600 m² 259,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę w malowniczym terenie obok jeziora Czorsztyńskiego Działka ma wiele możliwości inwestycyjnych ponieważ w mpzp widnieje jako symbol 1u-usługi, zabudowa komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł996 m² 399,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność.KONTAKT WYŁĄCZNIE PRZEZ POŚREDNIKA. Zachęcam do zapoznania się zo ofertą działki budowlanej, położonej w Gortatowie, przy ul. Błotnej. Jest to ostatnia z działek,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 159 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bydgoszczy - Łęgnowo o powierzchni 1159m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł9 400 m² 2,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Dąbrowie Nowogardzkiej. Działka bez dostępu do drogi, obecnie pobierane są dopłaty. Informacje podstawowe: powierzchnia: 9400m2 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 434 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 24,34 ara, idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję. Media: - wszystkie media na działkach sąsiednich Dodatkowy atut: właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Kraków - Kantorowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 498 m² 46,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki o powierzchni 1498m2 oraz 1342m2, zlokalizowane w miejscowości Bobrownickie Pole. Brak mpzp. Działki rolne -V i VI klasa ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

279 266 zł934 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 934 m w Gaju Oławskim idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż działka budowlana nr 86/12, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gaju Oławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 066 m² 212,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi, z dobrym dojazdem, objęta mpzp. Plan określa te tereny jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczeniem zachowania.

Szczegóły ogłoszenia

170 400 zł4 260 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 4 km od jeziora siecino! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Ostrowice, w gminie Drawsko-Pomorskie, zaledwie 4km od Jeziora Siecino! opis.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij