dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

Działka

Laskowo,wielkopolskie

99 600 zł996 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Laskowo gm. Szamocin. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta zlokalizowana na ul. Przy lesie. Media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

111 699 zł1 182 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Osiedle Kolonia Robotnicza, miasto Morąg Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na osiedlu domów jednorodzinnych Kolonia Robotnicza w Morągu. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

130 520 zł1 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 841 m² 304,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Trzebaw (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 497 m² 60,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1497 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

154 715 zł1 067 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż są atrakcyjne działki w budowlane w Kiczarowie: - 31/120 o powierzchni 908 m2 (sprzedana), - 31/121 o powierzchni 938 m2 (sprzedana), w cenie 53 zł/m2: - 31/123.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Plac utwardzony kruszywem na terenie większej, ogrodzonej nieruchomości przemysłowej. Dostępna także większa powierzchnia. Teren płaski, dojazd drogą asfaltową, możliwość przyłączenia mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł19 931 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację Apartament Nieruchomości tel.   Michał Wojtysiak Przedstawiam Państwu działkę na sprzedaż o łącznej powierzchni 19931 m2 w miejscowości Czapla powiat.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 001 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy | Bielawki | gm. Pelplin Na sprzedaż kompleks 15 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej i malowniczej miejscowości Bielawki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 126 m² 84,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1126 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł8 428 m² 36,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Michałkowej - malowniczej miejscowości 3 km od Zagórza Śląskiego. Działka rozległa z niewielka pochyłością, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 141 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka, położona w miejscowości Strzyżowice, gmina Psary. Powierzchnia działki 5141m2, w najszerszym miejscu szerokość 24,4m, działka o nieregularnym kształcie. Uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł1 396 m² 264,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w urokliwym i doskonale skomunikowanym miejscu Żor Baranowice. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dodatkowo nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna zlokalizowana w Kamieniu przy ul. Letniskowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Wysoka, z własną plażą. Teren częściowo ogrodzony, płaski, porośnięty drzewami,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem, 30 m linii brzegowej - Pojezierze Drawskie 0% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający lokalizacja Wyjątkowo położona.

Szczegóły ogłoszenia

85 760 zł1 072 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ładną działkę na skraju kaszubskiej wsi Ciemno tuż przy miejscowości Gliśno Wielkie. Blisko jeziora Kamieniczno jest to czyste ok 120 haktarowe jezioro rynnowe do którego wpływa rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł13 400 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wapowce, gm.Przemyśl - działki budowlano-rolne w jednej z najpiękniejszych i widokowych części Podkarpacia, z widokiem na Dolinę Sanu, wzgórza, lasy i pola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł14,21 m² 8 444,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod budowę mieszkaniową W miejscowości czerniec, gmina Lubin! Nieruchomość gruntowa usytuowana w pobliżu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

110 110 zł1 001 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane położone bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Wiecanowo, gmina Mogilno. Działki o zróżnicowanych powierzchniach umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczne, uzbrojone, płaskie działki na nowym osiedlu domów - Trąbki Wielkie! lokalizacja: trąbki Wielkie to miejscowość gminna w pobliżu Pruszcza Gdańskiego oraz Gdańska. Posiada dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł10 300 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa cena! Uwaga developerzy przedsiębiorcy, inwestorzy! Żnin jest miastem o dużych potrzebach mieszkaniowych. Na tej inwestycji można tylko zyskać. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 675 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania lub wydzierżawienia działka rolno-leśna w miejscowości Antoniówka / Żłobnica w Gminie Kleszczów. Działka jest położona pod samym lasem przy drodze asfaltowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

83 980 zł988 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biały Bór ul. Cedrowa - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 3 działki budowlane o pow. 937m2; 988m2 i 1144m2. Informacje o działce o pow. 988m2: - współrzędne geograficzne.

Szczegóły ogłoszenia

70 999 zł800 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od centrum Dobrodzień (woj. opolskie). Numery działek i powierzchnie: - 28/1 8,45 ara - 28/2 8,30 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 400 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka budowlana 3400 m z przepięknym widokiem na Zalew Wiślany Tolkmicko Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3400 m , położona w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 000 zł19 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1,92 ha | mpzp | Michałów gm. Klembów. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 200 m (1,92 ha), położona w miejscowości Michałów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000m2 - Kazimierzówka Działka mieszkaniowo-usługowa, (u/mn) Działka płaska, prostokątna, wymiary działki : 75m x 40m Proponowana cena 240zł brutto / m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 518 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Łubianka. Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w świetnej lokalizacji w Świątnikach Górnych. Działka o nachyleniu południowym ma powierzchnię ok. 24 a, z czego ok. 20 a posiada.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł6 924 m² 25,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 6924 m2 w Wykrotach koło Zgorzelca. Nieruchomość położona w sąsiedztwie sklepu dino oraz dużego parkingu przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 345 m² 222,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ul. Krośnieńska, cybinka Na sprzedaż działka o powierzchni 1 345 m , położona przy głównej ulicy Krośnieńskiej w Cybince, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 500 m² 110,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4500 m wraz z udziałem w działce o powierzchni 261 m przeznaczonej pod drogę dojazdową. Dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

328 350 zł13 134 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1,34 ha płaska, zadrzewiona, blisko granicy możliwość podziału Na sprzedaż duży teren o powierzchni 1,34 ha, położony w cichej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 737 m² 53,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W dąbrowie tarnowskiej - doskonała lokalizacja! Działka rolno-budowlana, płaska w kształcie prostokąta o pow. 0,6737 ha - w tym ok. 0,06 ha stanowi droga,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł644 m² 200,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis sprzedaży działki - Numer 3773, ul. Rybarska, rybarzowice Na sprzedaż działka o powierzchni 644 m , położona w urokliwej miejscowości Rybarzowice, przy ul. Rybarskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 714 750 zł8 255 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod magazyn, usługi, produkcję blisko zjazdu z S8. Wydane warunki zabudowy: maksymalna liczba kondygnacji: 2 Maksymalna wysokość: 10m Wskaźnik powierzchni zabudowy: około 40% Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 9 działek budowlanych od 1000 m2 do 1100 m2. Odległość do lasu 150-200 m. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna, las i łąki. Euforia Nieruchomości Sp. z o.o. Krzysztof.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł800 m² 233,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na nowym osiedlu w Czerniawie Zdrój. Powierzchnia 800 m2. Przepiękny widok na Stóg Izerski. Cisza i spokój to główne atuty tej inwestycji. Wszystkie media w drodze ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 003 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1003 m | koziołki | mpzp | blisko lasu | spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1003 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka "D" 4123/20 Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo atrakcyjnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij