dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

422 820 zł3 132 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

64 650 zł6 465 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6465 m , zlokalizowaną w miejscowości Ogrodniczki (gmina Supraśl, woj. podlaskie). Parametry nieruchomości: powierzchnia: 6465.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 055 m² 110,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 4055 m 2 mieszczących się w Orzeszu , obręb Jaśkowice przy ul. Wolności w pierszej lini zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł106 m² 1 650,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niewielka, kompaktowa działka ewidencyjna w granicach administracyjnych Olsztyna (obręb 73). Idealna jako lokata kapitału, do celów usługowo-magazynowych małej skali, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości foxhouse prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w malowniczej i zielonej części miejscowości Świętoszów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 932 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1932 m Świecie, ul. Cisowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1932 m , położona w Świeciu przy ul. Cisowej. Świetna lokalizacja działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

203 550 zł885 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 849 m² 152,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna na terenie Białej Podlaskiej w prestiżowym i spokojnym miejscu tuż obok os. Relax. Świetna lokalizacja pod inwestycję deweloperską bądź budowę domu na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 002 m² 82,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż malowniczo położona działka w Santocku, przy ul. Jaśminowej. Dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku drogą wewnętrzną utwardzoną. Działka graniczy z lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 477 m² 1 252,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, prostokątna działka budowlana, położona w spokojnej okolicy przy Trakcie Lubelskim, w trzeciej linii zabudowy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grajewo,podlaskie

999 000 zł15 830 m² 63,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W biurze korona real estate. Nowa cena 999 000 zł brutto Oferujemy Państwu działkę położoną w Grajewie o łącznej powierzchni ponad 1,5 hektara. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

44 685 zł993 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży 19 działek W mościczkach przy ścianie lasu polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położone działki przy ścianie lasu zlokalizowane w miejscowości Mościczki, gminie Witnica.

Szczegóły ogłoszenia

3 488 000 zł6 976 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka-teren sportowy- na osiedlu Słoneczny Stok Sprzedam atrakcyjną działkę na osiedlu Słoneczny Stok w Białymstoku! Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę położoną na osiedlu Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości mintproperty przedstawia na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 10ar każda. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 432 m² 131,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z warunkami zabudowy, projektem i pozwoleniem na budowę, sypniewo, gmina Margonin. Tytułem oferty jest płaska działka o powierzchni 1432 m z wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł4 960 m² 261,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna D ziałka budowlana W sieprawiu - 49,5 A Proponujemy do sprzedaży atrakcyjna działkę budowlana o powierzchni ok. 4950 m2 w Sieprawiu. Usytuowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowogard,zachodniopomorskie

360 000 zł3 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Kościuszki. Nieruchomość o powierzchni 3600 m2 i kształcie prostokąta. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, do Nowogardu zaledwie 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 220 m² 74,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko W biurze pepper house! Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Stara Kiszewa przy ulicy Polnej o powierzchni 1220 m2. Zaspady kształtowania zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 801 m² 1 221,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. przygotowuje do sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 124 m² 186,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę działki budowlanej o powierzchni 1124 m2 zlokalizowanej w miejscowości Warcz gm. Trąbki Wielkie, powiat gdański. Media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 230 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana W pątnowie legnickim wydane warunki zabudowy Do sprzedaży piękna słoneczna działka budowlana z dojazdem od drogi asfaltowej zlokalizowana w Pątnowie Legnickim. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Karczewizna (gm. Łochów ) Cicha, spokojna okolica. 500m do Liwca. Powierzchnia 3000m2, szerokość 20m, długość 144m Polecam Łukasz Zawodniak  

Szczegóły ogłoszenia

1 371 810 zł4 157 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka którą posiadamy niewątpliwie będzie dla Państwa interesująca. Główne atuty nieruchomości: piekny widok prestiżowy adres bliskość szkoły/przedszkola Działka wielorodzinna (mw). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Prusice,dolnośląskie

1 500 000 zł5 661 m² 264,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

?Idealna lokalizacja dla dewelopera? Prusice - Działka budowlana oznaczona w mpzp jako 46a mw/mn ustala się jako użytkowanie podstawowe -mieszkalnictwo pow. 5 661 m2 335,63 pln /m2 1 minuta pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

170 315 zł1 481 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki niedaleko miasta, z dobrym dojazdem i w spokojnym miejscu to ta oferta może być dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł709 m² 211,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane | Zarośle Cienkie | 9 działek | mpzp | pełne uzbrojenie | blisko Torunia Na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Zarośle Cienkie,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł22 600 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolno-leśną o łącznej powierzchni 22 600 mkw położoną w miejscowości Michałowo Dojazd do działki drogą gruntową. Nr ewid. 58, obręb 0054: - lsiv - 1,61 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mechlin

Mechlin,wielkopolskie

199 000 zł6 123 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż działka rolna objęta miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego, v i VI klasa bonitacyjna. 6123 m2. Położenie: droga Mechlin - Dąbrowa k/ Śremu Naprzeciwko las,.

Szczegóły ogłoszenia

189 180 zł1 051 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1051 mkw. usytuowaną w spokojnym miejscu, blisko gór, wśród luźnej zabudowy mieszkaniowej, z dojazdem całorocznym. Opis dodatkowy: dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 791 m² 250,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo- budowlana w zacisznej i zielonej okolicy w Starym Bielsku. Marzy Ci się spokojna i widokowa okolica, gdzie będziesz mógł prowadzić własną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 042 m² 167,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1042 m2 , położoną w miejscowości Nowa Wieś jest to Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł9 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki W otulinie lasu I rozległych terenów zielonych W malowniczej miejscowości lękwica, woj. Pomorskie - gmina redzikowo - Niniejsze ogłoszenie dotyczy działki nr. 99 o pow. 9.

Szczegóły ogłoszenia

172 800 zł5 760 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 5760m2 położoną w Radomiu w obrębie Malczew. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 13mx447. Ulokowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Witkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

638 000 zł7 972 m² 80,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 7972 m2 usytuowaną w Elblągu przy ul. Witkiewicza, w północnej dzielnicy miasta - Modrzewinie Dla działki brak jest obowiązującego planu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36 340 m² 22,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna 3,63 ha | Aleksandria I | gm. Konopiska Na sprzedaż duża działka o położona w miejscowości Aleksandria I, gmina Konopiska, przy ul. Modrzewiowej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł937 m² 208,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr ewid. 5535/11 i 5563/4. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Prąd na działkach sąsiednich. WZ - w trakcie realizacji (etap końcowy). Spokojna okolica, brak ciasnej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaźwiny,dolnośląskie

250 000 zł40 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat Trzebnicki gmina Trzebnica przy trasie Trzebnica - Milicz w okolicach wsi Jaźwiny, ładnie położona działka rolna o pow 40 000m2 Grunt kl V i IV Dojazd drogą asfaltwą ok. 200m.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł327 m² 2 415,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oświęcim stare miasto - teren pod zabudowę Świetna lokalizacja. Oferujemy do sprzedaży jeden z ostatnich niezabudowanych terenów, zlokalizowany przy ulicy Zamkowej w części starego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 000 zł3 200 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana