dowolna

Działki

64 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Tunkla

Ruda Śląska,śląskie

6 500 000 zł148 388 m² 43,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowiąca zwarty kompleks 7 działek o łacznej powierzchni 14,8388 zlokalizowany przy ul. Tunkla. Stanowią obszar nieużytków zadrzewionych i zakrzewionych. Dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janinów

Janinów,mazowieckie

305 000 zł1 500 m² 203,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Janinowie pod Grodziskiem Mazowieckim. Zlokalizowana na nowo powstającym małym osiedlu domów jednorodzinnych. Z obu stron działki powstają nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sokolica,warmińsko-mazurskie

59 000 zł2 300 m² 25,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Sokolicy - Twoje miejsce na wymarzony dom! Szukasz idealnej przestrzeni na budowę swojego wymarzonego domu? Ta wyjątkowa działka w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Kosynierów

Sosnowiec,śląskie

78 000 zł3 867 m² 20,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki tworzą kompleks w kształcie wielokąta nieregularnego. Na terenie działek są ogródki działkowe. Najbliższe otoczenie działek stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej, tereny produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

290 000 zł2 100 m² 138,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje ofertę sprzedaży działki o powierzchni 21 ar zlokalizowanej w miejscowości Chorągwica obok Wieliczki. Bardzo atrakcyjna działka lekko nachylona w przepięknej, widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borawskie

Borawskie,warmińsko-mazurskie

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 1000 m2. Działka o numerze 215 znajduje się w miejscowości Borawskie ok. 20 km od Suwałk zaś od Bakałarzewa jedyne 1,8 km. > nasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

139 000 zł1 099 m² 126,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Pogórskiej Woli, gmina Skrzyszów Dostępne dwie działki: nr 2670/3 lub 2670/4. Powierzchnia i wymiary: kształt prostokąta Wymiary: 31 m (front) x 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wybudowaniu domu w spokojnej, zielonej okolicy jednocześnie blisko Lublina? Działki budowlane będące przedmiotem oferty są położone w Majdanie Krasienińskim, gmina Niemce-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobczyn,mazowieckie

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Została już tylko jedna działka 1020/3 Wszystkie pozostałe są obecnie zarezerwowane. Działki w świetnej lokalizacji. Dobczyn, ul. Dworska: podana w ofercie cena dotyczy działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

550 800 zł612 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Łomianki dolne/powiat warszawski zachodni. Piękna działka o przeznaczeniu dla zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 612 m2 w Łomiankach Dolnych. Działka o kształcie kwadratu już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Radlin

Radlin,śląskie

24 000 zł468 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 3/6/01/2020 Działka gruntu o wydłużonym kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren płaski, w cześci północnej dwa garaże blaszane. W części południowej teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Swędzieniejewice

Swędzieniejewice,łódzkie

150 000 zł1 131 m² 132,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1131 m2 usytuowana w pobliżu Nowego Miasta. Wymiary działki 37m/30m. Teren nieogrodzony i niezagospodarowany. Woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kamienica

Kamienica,wielkopolskie

150 000 zł1 773 m² 84,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka w okolicy ul.Kamienica Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony biznes? Oferujemy na sprzedaż działkę pod działalność gospodarczą z możliwością wybudowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

8 900 000 zł248 822 m² 35,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W skład nieruchomości objętych sprzedażą wchodzą trzy działki niezabudowane o numerach geodezyjnych 2210/35 o pow. 0,6949 ha, 2211/35 o pow. 23,9302 ha oraz 2212/35 o pow. 0,2571.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Norwida

Tarnów,małopolskie

1 300 zł200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie wynajem /dzierżawa terenu/placu/części działki pod handel lub usługi: -gastronomiczna (food truck, kebab, stragan z kawą), - namiot, przyczepa, stragan, itp. Możliwość umieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Bytom

Bytom,śląskie

12 900 000 zł166 284 m² 77,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w kształcie nieregularnego wieloboku. Działki gruntu są niezabudowane i stanowią całość gospodarczą o nieregularnym kształcie. Teren nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

199 000 zł1 474 m² 135,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duet Broker oferuje do sprzedaży dwie działki budowlane w miejscowości Purda. Działki prostokątne, płaskie , zadbane o numerze 715/37 o powierzchni 1474ha oraz 715/38 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karwieńskie Błoto Pierwsze

Karwieńskie Błoto Pierwsze,pomorskie

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży 17 działek budowlanych w Karwieńskich Błotach - blisko morza! Przedmiotem oferty jest kompleks 17 działek o łącznej powierzchni 51 677 m , zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Granica

Granica,mazowieckie

1 700 000 zł2 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Granica, k. Komorowa, gm. Michałowice - piękna i kameralna działka bez wad (z możliwością podzialu na dwie), objęta planem miejscowym, z którego cytat poniżej: funkcja: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł600 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starym domem w bardzo w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Dom jest przedwojenny, ma 65m2, 2 pokoje z kuchnią. Można go wyremontować, bo ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sulechowska

Bojadła,lubuskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 nieruchomości, usytuowanych w Bojadłach. W wyniku podziału geodezyjnego, dostępna ostatnia działka z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w urokliwej miejscowości Kiszkowo, w województwie wielkopolskim. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Parkowa

Grębynice,małopolskie

289 000 zł4 500 m² 64,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka | Grębynice | zielonki | dobrze skomunikowana | wyjazd na Kraków na sprzedaż. Cena 289 000 zł. Oferujemy atrakcyjną działkę, w bardzo dobrej lokalizacji, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Muszelki

Nowęcin,pomorskie

1 290 000 zł2 997 m² 430,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych zaledwie 1 km od centrum Łeby. Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się między jeziorami Sarbsko i Łebsko, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Katowice

Katowice,śląskie

1 800 000 zł44 411 m² 40,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość posiada kształt nieregularny. W większości porośnięty jest licznym drzewostanem. Przez nieruchomość przebiega kolidujące uzbrojenie, w postaci linii elektroenergetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Santok

Santok,lubuskie

159 000 zł1 941 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni wynoszącej 1941 m . Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w malowniczo położonym Santoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Daniszewice

Daniszewice,łódzkie

120 000 zł7 105 m² 16,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 276 o pow. 0,7105 ha, obręb Daniszewice. Bez pośredników od właściciela Wydana decyzja o warunkach zabudowy. Doskonała na działkę rekreacyjną jak i na całoroczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korczyna

Korczyna,podkarpackie

105 000 zł1 138 m² 92 zł/m²