dowolna

Działki

64 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

850 000 zł1 200 m² 708,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Michałowice/nowa Wieś - do sprzedania działka budowlana w kształcie trapezu o powierzchni 1200 m2. Wymiary: szerokość od ulicy - 33,7 m; dłuższy bok - 82,2m; krótszy bok - 33,7m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 345 000 zł1 682 m² 799,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w Centrum Inowrocławia przy ulicy Staszica. Działka budowlana z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Prażmów

Nowy Prażmów,mazowieckie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o pow.1000m2 położona w miejscowości Nowy Prażmów.Działka o wymiarach-33m x 33m.Działka z przeznaczeniem pod zabudowe jednorodzinną.Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gąba

Gąba,mazowieckie

559 000 zł4 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gąba gm. Mszczonów powiat żyrardowski - do sprzedaży 6 sąsiadujących ze sobą działek budowlanych o powierzchniach: 1750 m2, 1602 m2, 1603 m2, 1602 m2, 1603 m2 oraz 4300 m2 z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dąbrówki,podkarpackie

275 000 zł2 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o przestrzeni dla całej rodziny, własnym domu i urokliwym ogrodzie? Ta działka czeka na Ciebie! Wyłącznie w ofercie Expander Nieruchomości, na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

25 000 zł22 700 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój biznes! oferta na wyłączność! Prezentuję Państwu na wynajem ogromną działkę o powierzchni 2,27 ha. Działka mieści sie przy głównej drodze 94 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skalna

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł1 089 m² 688,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siedliszowice

Siedliszowice,śląskie

170 000 zł2 361 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana o powierzchni 2361 m2 zlokalizowana w miejscowości Siedliszowice gm. Kroczyce na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł3 267 m² 517,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W ofercie działka usługowa o powierzchni 3267 m zlokalizowana na Muchoborze Wielkim przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mirosławiec

Mirosławiec,zachodniopomorskie

109 000 zł1 755 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż swietnie położoną działkę budowlaną, niedaleko centrum Mirosławca Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krośnieńska

Odrzykoń,podkarpackie

299 000 zł4 528 m² 66,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 45,28 ar położona w Odrzykoniu, obok Krosna (woj. podkarpackie). To doskonała propozycja dla inwestora działka posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lasek

Lasek,mazowieckie

196 000 zł1 200 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! rezerwacja! Działka Położona na terenie zadrzewionym o luźnej zabudowie, dojazd do działki drogą asfaltową. Cała posesja ogrodzona siatką z drewnianą furtką i bramą, rośnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

445 000 zł12 000 m² 37,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. 1,2ha znajdujące się w miejscowości Olimpin, gm. Nowa Wieś Wielka. Media: sieć elektroenergetyczna. Teren nie jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jabłonna-Majątek,lubelskie

249 000 zł2 080 m² 119,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 2080 mkw z wydanym pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem świetnego, wygodnego domu. Budowę można rozpoczynać od razu, wszystkie formalności są dopięte, co dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ryczówek

Ryczówek,małopolskie

199 000 zł1 784 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w Ryczówku gm.Klucze. Nieruchomość o powierzchni 1784m2 zgodnie z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Storkowo

Storkowo,zachodniopomorskie

53 000 zł3 345 m² 15,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są dwie piękne działki rekreacyjne (oznaczone czerwonymi ramkami na zdjęciach) położone we wsi storkowo/waliszewo, gmina Ińsko, powiat stargardzki. Działki o powierzchniach: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł1 020 m² 1 519,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje unikatową działkę budowlaną! Działka usytuowana w zielonej części Powsina z zabudową jednorodzinną, łączy ciszę, spokój z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

566 000 zł6 322 m² 89,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 4/3/08/2019 Działka o kształcie regularnego wielokąta, w większości zajęta pod parking o nawierzchni asfaltowej, częściowo utwardzona kruszywem budowlanym, nieogrodzona. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

6 370 000 zł3 292 m² 1 934,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

LV Development prezentuje projekt inwestycyjny działka na sprzedaż z pozwoleniem na budowę w Sosnowcu, ul. 3 maja vis-à-vis Urzędu Miasta Na sprzedaż działka inwestycyjna z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jodłowa

Perlino,pomorskie

260 000 zł1 610 m² 161,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Perlinie. Atrakcyjna lokalizacja, spokojne otoczenie oraz bliskość jeziora Choczewskiego to zdecydowane plusy tej nieruchomości. Perlino, ul. Jodłowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bobrowo

Bobrowo,kujawsko-pomorskie

88 400 zł884 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Bobrowie - wybierz swoją idealną! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 884 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rumiankowa

Poznań,wielkopolskie

791 640 zł1 466 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek w Poznaniu na Umultowie, przy ulicy Rumiankowej i Lewandowskiego. Działki objęte mpzp pod zabudowę mieszkaniową. Dostępne media to prąd, działki wszystkie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łoś

Łoś,mazowieckie

899 000 zł3 966 m² 226,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

899 000 zł I Działka budowlana 3966 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod bliźniaki o łącznej powierzchni użytkowej 3966 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Narusa

Narusa,warmińsko-mazurskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Zalewem Wiślanym - Twoje miejsce wśród natury! Zwróć uwagę! Marzysz o działce położonej w wyjątkowej lokalizacji, tuż nad brzegiem Zalewu Wiślanego? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Głowackiego

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

235 000 zł6 662 m² 35,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: kompleks działek położonych przy ul. Głowackiego. Działki posiadają kształt wydłużonego wieloboku o nieregularnym kształcie. Działki są nieabudowane, nieogrodzone, porośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Suszec

Suszec,śląskie

82 000 zł15 017 m² 5,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana w Suszcu w rejonie ulicy Woszczyckiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 1,5017 ha. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim o lekkim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kajetany

Kajetany,mazowieckie

3 817 290 zł10 317 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kajetany, gm. Nadarzyn - oferuję do sprzedania kompleks 10 działek budowlanych o łącznej powierzchni netto 10317m2. Sprzedaż tylko w całości! Oprócz działek właściwych w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Żubrynek,podlaskie

2 100 000 zł241 940 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane Żubrynek, powiat suwalski, gmina Raczki, na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 24,1940 ha wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz budynkiem mieszkalnym. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Akacjowe

Wierzyce,wielkopolskie

811 860 zł7 732 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż znakomitą działkę dla dewelopera lub pod inwestycję! Świetna lokalizacja zaledwie ok 1,3 km od drogi ekspresowej S5. Bezpośrednie sąsiedztwo urządzonej drogi powiatowej (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koszajec

Koszajec,mazowieckie

3 430 000 zł9 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gmina Brwinów, koszajec - do sprzedania działka gruntu w bardzo szybko zabudowującym się terenie, o powierzchni 0,98ha objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerki

Świerki,dolnośląskie

99 000 zł1 667 m² 59,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja. Na sprzedaż widokowa działka w Świerkach, gmina Nowa Ruda. Warunki zabudowy wydane na budowę wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mokas

Mokas,mazowieckie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 800m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 21m x 42m. Brak planu zagospodarowania. Wokół zabudowa jednorodzinna. Przyłącze energetyczne, wodociąg oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Wysiecza

Wysiecza,warmińsko-mazurskie

249 000 zł59 916 m² 4,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren o pow. 5,9916 ha Wysiecza, gmina Węgorzewo Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna niezabudowana składająca się z 3 działek geodezyjnych stycznych do siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

640 000 zł4 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki budowlane przeznaczone pod magazyny, hale, produkcję lub usługi w miejscowości Brzeźno w gminie Kostrzyn - o różnej powierzchni. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

1 500 000 zł17 673 m² 84,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Skarbimierzyce ( pomiędzy Mierzynem a Dołujami ). W ostatnich latach wiele firm ulokowało tutaj swoje hale magazynowo-produkcyjne. W odległości 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Piłkarska

Bytom,śląskie

240 000 zł9 056 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu nr 2811/89 położona w Bytomiu ul. Piłkarska ma kształt regularnego wielokąta. Teren nieruchomości po zrekultywowanej hałdzie, częściowo porośnięty drzewami. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

 

 

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

 

 

Piastów,mazowieckie

1 050 000 zł1 378 m² 761,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piastów, północna część - do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1378 m2. Teren objęty planem miejscowym oznaczony symbolem mn, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.