dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kalej - nr 408/2 obręb Kalej (gmina Wręczyca Wielka). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 753 m² 142,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia duża działka w brzozie/olimpinie na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 800 m² 58,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 6800 m2, ( działka gruntu nr 185 w Lędyczku ) zgodnie ze studium uwarunkowań położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę usługową - U2. Teren na którym ożna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł5 300 m² 264,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja- zeleznikowa Wielka - Powierzchnia - 5300m2 - Media -prąd, gaz - Przeznaczenie -realizacja różnorodnych projektów budowlanych tj. dom jednorodzinny, bliźniak oraz w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Radostowo,warmińsko-mazurskie

110 165 zł2 003 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bonus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą działek położonych w Radostowie, nad Jeziorem Blanki. To jeden z najładniejszych akwenów regionu, a teren inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 017 m² 148,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 3017.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 875 m² 71,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Już W sprzedaży! Działka w Kleczy Dolnej koło Wadowic granicząca z pięknym, przejrzystym lasem pełnym liściastych drzew, i niezliczonych wielokilometrowych ścieżek spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł4 100 m² 168,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlano - inwestycyjna 4100m2 w Białym Ługu, gmina Prażmów, pow. piaseczyński. Cisza, zieleń, dobry dostęp do drogi publicznej. W sąsiedztwie tereny zielone, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł5 975 m² 326,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 100 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona przy wjeździe do małej wsi, blisko lasu (400 m) i rzeczki Niemica, około 8 km od Kamienia Pomorskiego. Jej teren jest suchy, o użytku psiv, z kilkoma wierzbami na.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł494 m² 997,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową w nadmorskim kurorcie - Mielno! Działka gruntu o powierzchni 494 m2 usytuowana w dzielnicy przy ulicy Bursztynowej, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł44 100 m² 45,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży siedlisko z dużą działką w sumie ponad 4 hektary, bardzo ładna i spokojna okolica. Są wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny w stylu dworkowym. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł7 370 m² 38,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoje własne miejsce na ziemi w Borach Tucholskich, dom, glamping lub resort! Szukasz miejsca, gdzie możesz postawić własny dom i cieszyć się spokojem natury? Działka 7 370 m w Okoniny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 696 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka do szybkiej zabudowy praktycznie pod każdą działalność przy ul. Księcia Jana Poniatowskiego. Teren na którym znajduje się nieruchomość posiada przeznaczenie P - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem Grzybowo, mazury Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Grzybowo, w gminie Ryn, nad.

Szczegóły ogłoszenia

85 540 zł1 222 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki położone we wsi Daszewo (powiat białogardzki, gmina Karlino). Działki z wystawionymi warunkami zabudowy na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. Uzbrojenie woda, gaz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 379 m² 1 232,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość w Starej Miłosnej (warszawa Wesoła) w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działka zabudowana 2 domami wolnostojącymi oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 951 m² 102,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malownicza działka powierzchni 1951m2. Lokalizacja: dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo, atrakcyjna lokalizacja W granicach Szczecińskiego parku krajobrazowego " Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

193 500 zł860 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane położone obok siebie o powierzchni 865m2 każda, położona w miejscowości Łebcz w gminie Puck. Media: w drodze przy działce - prąd i woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 500 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1500m2 w miejscowości Walendów w gminie Nadarzyn. Działka zlokalizowana w rejonie rozwoju zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

140 640 zł879 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Brzezinkach. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. W ramach usługi pośrednictwa dla naszych klientów oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 280 m² 259,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3280 m2, możliwość kupna większej powierzchni - Jachranka, gmina Serock, powiat legionowski Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

151 680 zł948 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działki budowlane położone w Dziekanowicach, gm. Łubowo. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana wśród domów jednorodzinnych i zabudowy mieszanej, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 554 m² 348,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe działki budowlane położone w Pilchowie o powierzchni od 2.000 m2, okolice ul. Warszewskiej. Zabudowa do 20% powierzchni. Dachy: 25-40 %. Do 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł6 902 m² 209,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - usługowa o pow. 6902 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Działka położona jest przy jednej z głównych dróg dojazdowych do Nowego Dworu Mazowieckiego, około 2 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 200 m² 158,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka klasy rvi o powierzchni 2200m2, zlokalizowana w Modrzewiu, oddalonego 5km od Goleniowa. Modrzewie to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Laski Wielkie,warmińsko-mazurskie

942 000 zł22 431 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna okazja - kompleks działek budowlanych na sprzedaż na Mazurach! Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę inwestycję w kompleks działek o łącznej pow. 2,2431 ha w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lejkowo

Lejkowo,zachodniopomorskie

249 900 zł35 700 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z 2 ha lasu. Działka o powierzchni 35 700 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 260 m x 137 m. W ewidencji gruntów ziemia oznaczona jako grunty orne rivb.

Szczegóły ogłoszenia

70 700 zł1 088 m² 64,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa przy ulicy Kłomnickiej. Działka o powierzchni 1088m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł9 722 m² 720,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż! Wyjątkowa Działka 1 ha w Okrzeszynie! Idealna pod Inwestycję lub Rezydencję! Szukasz idealnego miejsca na kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 152 432 zł144 054 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Zalesie Królewskie, gmina Świekatowo, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Brochowie pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą - czworaki Wysokość zabudowy do 10 metrów. 3 kondygnacje - trzecia jako poddasze za ścianką kolankową 1,2 m. Kąt nachylenia dachu od.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek rolnych położonych w Sierpnicy (gm. Głuszyca). Marzysz o ciszy i spokoju, aby odpocząć od miejskiego zgiełku, a może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

78 320 zł890 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych malowniczo położonych nad jeziorem wierzchowo. Sprzedaż na raty bez banku! Wybrane działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 547 m² 284,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1547 m , położona w niezwykle malowniczej części Lubinia, zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł684 m² 6 140,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę w dzielnicy Mokotów Sadyba. Jest nią oferta działki niezabudowanej o powierzchni 684 m2, z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 97 a zlokalizowana w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Działka posiada prawomocną decyzję wz na kompleks 6 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł2 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów położona w Zebrzydowie. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Media przy granicy działki: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 955 m² 63,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną działkę nr 1066/6 obręb Białki o powierzchni 0,1955 ha w gminie Siedlce, powiat siedlecki,.

Szczegóły ogłoszenia

125 160 zł840 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** piękne miejsce na budowę domu ***studzianki*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnie położonej działki w Studziankach gmina Wasilków. Nieruchomość o powierzchni 840 m2.