dowolna

Działki

64 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Poznań

Poznań,wielkopolskie

140 000 zł448 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - skorzystaj Z okazji. Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 448 m2 działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Krzywe

Krzywe,warmińsko-mazurskie

840 000 zł35 900 m² 23,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomości położone w południowo - zachodniej części miejscowości Krzywe, w gminie Świętajno w powiecie oleckim. Zlokalizowane nad jeziorem Krzywe, pomiędzy jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

296 000 zł1 680 m² 176,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1680 m2 idealna pod budowę domu. Lokalizacja: działka położona w Żelewie, w gminie Stare Czarnowo zaledwie 70 m od Jeziora Miedwie, 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wawrowice

Wawrowice,warmińsko-mazurskie

599 000 zł2 048 m² 292,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczej działki z linią brzegową Jeziora Skarlińskiego, położonej w urokliwym i spokojnym zakątku, który zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

211 000 zł1 626 m² 129,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Mam do zaoferowania działkę zlokalizowaną w Golubiu-Dobrzyniu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Urokliwe, rozwijające się , otoczone sosnami osiedle. Działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabrze

Zabrze,śląskie

710 000 zł14 322 m² 49,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: działka częściowo porośnięta zielenią nieurządzoną, drzewami i krzewami. Najbliższe otoczenie stanowią zakłady produkcyjne, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łużna

Łużna,małopolskie

599 900 zł21 009 m² 28,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składająca się z czterech działek budowlanych z aktualnymi planem zagospodarowania mn ( zabudowa mieszkaniowa ) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowica

Dąbrowica,małopolskie

49 000 zł2 323 m² 21,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych W szczucinie nad wisłą Z przyjemnością prezentujemy trzy atrakcyjne działki budowlane, położone w malowniczym otoczeniu miejscowości Szczucin nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bytom

Bytom,śląskie

44 000 zł785 m² 56,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu o kształcie kwadratu, niezabudowana, nieogrodzona. Teren nieruchomości porośnięty licznymi drzewami i krzewami, nie wykazuje zmian rzędnych wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Uwieliny,mazowieckie

170 000 zł1 100 m² 154,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Uwieliny gmina Prażmów, o powierzchni 1100 m2., istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek, razem 7 o powierzchni 8419m2 Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kalinowa

Ruda Śląska,śląskie

40 000 000 zł478 943 m² 83,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren przemysłowy o łącznej powierzchni 47,8943 ha zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Kalinowej i częściowo przy ul. Porannej. Są to tereny po likwidowanej kopalni kwk Śląsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grabowa

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

159 500 zł1 276 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o powierzchniach 1276 m oraz 1300 m, położonych w malowniczej miejscowości Wójtowo (gmina Barczewo), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Armii Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

462 000 zł934 m² 494,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową w bardzo dobrej lokalizacji na wyspie Karsibór. Działka posiada 934m2 i położona jest 100m od nowo wyremontowanej drogi I maja i 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Borzęcin Duży,mazowieckie

880 000 zł3 890 m² 226,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka budowlano-rolna położona w przepięknym miejscu Borzęcina Dużego w drugiej linii zabudowy od ulicy Spacerowej z widokiem na las, częściowo przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzeziny

Brzeziny,śląskie

49 000 zł825 m² 59,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki aby wybudować swój dom? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 6 działek budowlanych w miejscowości Brzeziny, gm Przystajń. Parametry działek: dostępne działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Radlin

Radlin,śląskie

45 000 zł827 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 3/4/01/2020 Teren nieruchomości płaski, nieogrodzony. Działka o kształcie foremnego wielokąta, z bezpośrednim dostępem do drogi wewnętrznej o nawierzchni utwardzonej kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piastów

Piastów,mazowieckie

890 000 zł579 m² 1 537,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w północnej części Piastowa, w kształcie prostokąta o powierzchni 579 m2. Wymiary; 21m szerokości na 28m długości. Teren objęty planem miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabrze

Zabrze,śląskie

150 000 zł3 067 m² 48,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: działka częściowo porośnięta drzewami i krzewami. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny przemysłowe, teren koksowni, tory kolejowe. Działka nie posiada dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Dawidy,warmińsko-mazurskie

185 710 zł5 306 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Lokalizacja: dawidy wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kosynierów

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

260 000 zł9 510 m² 27,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolno-budowlana z doskonałym dojazdem i potencjałem inwestycyjnym Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu lub inwestycję? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Budy Mszczonowskie

Budy Mszczonowskie,mazowieckie

146 860 zł1 049 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca blisko natury, gdzie zrealizujesz marzenie o własnym domu lub ulokujesz kapitał w spokojnej okolicy? Mamy coś dla Ciebie! Do sprzedania trzy atrakcyjne działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rymarska

Tychy,śląskie

224 400 zł748 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 8 działek. Działki są sprzedawane osobno, nie razem. Zainteresowanych konkretną działką zapraszam od kontaktu telefonicznego po więcej informacji. 1027 - 748 m2 1028 - 755 m2 1029 - 757 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kozaki

Kozaki,warmińsko-mazurskie

200 000 zł48 605 m² 4,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kozaki, gmina Gołdap, powiat gołdapski, działka rolna o łącznej powierzchni 4,86 ha Prezentujemy Państwu, działkę rolną na Mazurach położoną w obrębie tzw. Mazur Garbatych; dostęp dp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nienadówka

Nienadówka,podkarpackie

480 000 zł3 876 m² 123,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno - budowlaną w m. Nienadówka w gm. Sokołów Małopolski Działka położna przy drodze krajowe 878 dawna 19. Działka posiada wszystkie media: prąd, gaz, wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzebin

Trzebin,zachodniopomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybór tej nieruchomości to decyzja, która pozwoli cieszyć się harmonijnym życiem w pięknej, naturalnej okolicy. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bałamutowo

Bałamutowo,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 198 m² 108,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki w malowniczej okolicy Bałamutowo, niedaleko Ełku. Ta niezabudowana nieruchomość o powierzchni 1198 m2 czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

4 989 000 zł59 339 m² 84,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu numer 3404, 3405 o łącznej powierzchni 5,9339 ha. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, nieogrodzony, porośnięty zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Miłomłyn

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł18 336 m² 190,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna (budowlana) o powierzchni 1,836 ha, posiadająca 75m linii brzegowej Jeziora Ilińskiego z prywatnym pomostem. Fantastyczna działka na której obecnie stoi dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Baczyna

Baczyna,lubuskie

99 000 zł1 741 m² 56,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Działka na granicy baczyna/marwice miejscowy plan! Nieruchomość o powierzchni 1741 mkw. zlokalizowana w Marwicach gm. Lubiszyn, na granicy miejscowości Baczyna. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

10 000 zł8 070 m² 1,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 8800 m2. Działka znajduje się w odległości ok. 4 km od wjazdu na autostradę A2 od strony Grodziska Mazowieckiego. Znakomita lokalizacja na usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Katowice

Katowice,śląskie

13 300 000 zł52 749 m² 252,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działki gruntu numer 250/1, 251/1, 332/1, 366/1, 367/1, 1881/180, 2336/178, 416/1, 3094/175, 3097/177 o łącznej powierzchni 5,2749 ha. Działki tworzą zwarty kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

518 000 zł2 727 m² 189,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia na terenie gminy Niemce, o powierzchni 2727m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 62 m x 42 m. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Krosno

Krosno,podkarpackie

150 000 zł1 427 m² 105,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch działek usługowych numer 1213/9 o powierzchni 14ar 26m2 oraz 1213/11 o powierzchni 14ar 27m2, które położone są w Krośnie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Orzesze,śląskie

160 025 zł865 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka ( ogółem 7 działek ) budowlana w Orzeszu w dzielnicy Gardawice, wydzielona pod zabudowę wolnostojącą, powierzchnia 865 m2, sprzedam, 160 025 zł. Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Grędzina,dolnośląskie

109 200 zł1 380 m² 79,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne Działki Budowlane na Sprzedaż w Grędzinie Oferujemy na sprzedaż trzy malowniczo położone działki budowlane w spokojnej wsi Grędzina, oddalonej zaledwie: -10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

1 800 000 zł6 914 m² 260,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na skraju lasu otwarta na możliwości przyszłych nabywców. Z utwardzonym dojazdem działka o różnym przeznaczeniu w tym z możliwością wykorzystania ich na cele usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jastrzębska

Pielgrzymowice,śląskie

220 000 zł2 604 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 2604 m w Pielgrzymowicach, ul. Jastrzębska (gmina Pawłowice, woj. śląskie) Razem z rodzicami oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2604 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa

Sadków,dolnośląskie

362 523 zł863 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Sadkowie zaprojektuj i wybuduj dom razem z nami. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Sadkowie, każda z dostępem do pełnego uzbrojenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

850 000 zł1 200 m² 708,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Michałowice/nowa Wieś - do sprzedania działka budowlana w kształcie trapezu o powierzchni 1200 m2. Wymiary: szerokość od ulicy - 33,7 m; dłuższy bok - 82,2m; krótszy bok - 33,7m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 345 000 zł1 682 m² 799,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w Centrum Inowrocławia przy ulicy Staszica. Działka budowlana z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Prażmów

Nowy Prażmów,mazowieckie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o pow.1000m2 położona w miejscowości Nowy Prażmów.Działka o wymiarach-33m x 33m.Działka z przeznaczeniem pod zabudowe jednorodzinną.Na działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij